dashuria e pare.....

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-21, 22:05

ehe dashuria e par sme ka shkuar edhe aq mir :roll: ka rreth 3 vjet, me mire ta harroj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-21, 22:17

Nje faqe me pare ke shkruar se dashuria e pare nuk ka ardhur ende per ty. Ndaje mendjen!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-21, 22:33

eh njefaqe me par nuk doja ta pranoja qe sme ka shkuar edhe aq mir Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-25, 18:10

po e shkruaj me te kuqe
eshtu
dash e pare??
bo-bo
ska gje me te bukur
vetem se se mer vesh se cpo te ndodh
kur e mer puuuf
ikuuuuuu sa keq.... vertet
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-25, 18:12

hahahaha...ke shume te drejte o Happy girl!! Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga kosta prej 2008-02-04, 14:13

ah kjo dashuria e pare sa shpejt qe mbaroj. :sa inat: do te mundohem qe te provoj te dyten e pastaj keshtu me rradhe.
kosta
kosta

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4482

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Vizitor prej 2008-02-04, 21:37

hahaha o kosta ha me lal cpate ti??? hajt mos e vrit menjen :gezuar:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Eri-B prej 2008-02-04, 22:00

Jo se ky po na thoshte: Po kush eshte ai qe me le mua. Mos u merzit se do kaloje shpejt.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga NEO prej 2008-02-04, 22:27

o kosta e le apo te la se se mora vesh une.....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Eri-B prej 2008-02-04, 23:04

Perderisa eshte i nxehur mendoj se duhet ta kete lene ajo
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Vizitor prej 2008-02-04, 23:25

jo jo se e la ky, mos u shqetesoni ... Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga xhilda prej 2008-06-11, 00:35

dashuria e pare....em...jo vetem qe se harroj dot .po ku i dihet jtoj me fjalet e kenges .se mali me malin spajtohen por njerezit takohen nje dite,dhe ku i dihet mundet ..............? Very Happy
xhilda
xhilda

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 5
Age : 40
Vendodhja : hurghada
Puna : general manager.english nursery.
Registration date : 27/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4219

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga adiii prej 2008-06-11, 00:50

kush hrron dashurin e pare, veshtir qe te dashuroj mo me mrapa, ndoshta esht dhe nje mesim???????
adiii
adiii

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga adiii prej 2008-06-11, 00:51

:jo jo jo:
adiii
adiii

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga adiii prej 2008-06-11, 00:52

:jo jo jo: nuk harrohet :25:
adiii
adiii

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga xhilda prej 2008-06-11, 01:04

:nje lule:
xhilda
xhilda

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 5
Age : 40
Vendodhja : hurghada
Puna : general manager.english nursery.
Registration date : 27/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4219

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Nertila prej 2008-06-11, 08:43

hmmmmmmmmmmmmm :jo jo jo:
Nertila
Nertila

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 157
Vendodhja : Andej kenej gjithandej
Koha e lire : nuk kam ma kan vjedh
Puna : Studente
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4205

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga minka prej 2008-07-18, 11:49

Dashuria e par nuk harrohet,te tjera lindin pa pushim por zemra kurr nuk i dhurohet si te PARES DASHURI!
minka
minka

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 112
Age : 32
Vendodhja : ENGLAND
Koha e lire : 24 ore e lir
Puna : se di ca do me then
Registration date : 18/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4198

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga mentor prej 2008-12-19, 20:53

dashuria pare nuk harrohet dhe nuk dua te bej me gabime qe te lendohet zemra
mentor
mentor

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 63
Age : 33
Vendodhja : shkoder
Registration date : 21/11/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4041

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-12-19, 21:10

Nuk harrohet...keshtu thone... Very Happy
Shejtanka
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 28
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4097

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga donjeta-teen angeles prej 2009-02-22, 15:15

Un ende se kam provuar dashurin e par,ende jam femije per kesi lloj gjerash


Mu kujtua nje thenje

Thon qe dashuria e par nuk harrohet por mua as qe me kujtohet
Kam qesh gjat me ket thenje
donjeta-teen angeles
donjeta-teen angeles

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 169
Age : 27
Vendodhja : Kosove
Koha e lire : Lexoj,ne internet,dal te eci dhe flas me shoqen time me te mire,degjoi muzik,shikoi tv etj etj.
Puna : N'shkoll
Registration date : 28/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4084

http://www.freewebs.com/casiangeleskosova

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-02-22, 15:26

jo nuk harrohet sepse aty ke kuptuar cdo gjo....
dhe shpesh here te pysin gjithon per dashurin e pare...e kam provuar dhe kam vuajtur....po dhe te tjerat jane me te bukura.....

dashuria eshte e bukur....
C'dashuria
kush e di shume e besojne
po presim...duke kaluar nettet duke
shikuar yjet deri kur nuk vjen momenti jone
dashuria na bene te mire dhe te keqije
po ne ate kohe dhe jemi ndryshe nga njeri-tjetri
po ndoshta per here te pare jemi ne vet
dashuria nuk mbaron kurre
dashuria eshte ai sentiment
qe kur do dike nuk e kupton dot
per friken se mos ndryshohet
ai sentiment qe nuk vdes kurre
qe na mban me serioz
qe na bene te qeshim dhe te qajme pa motiv
kush jane dashurit me te bukura
....PERRADHAT....
ku zemra behet mal per cdo fjale dhe shikim
dhe te mendosh cdo levizje kur bota po
zhduket historit me te bukura
te dashurise jane qe ne momentin e
pare kur te bejne xheloz
kur e shikon qe po i buzeqesh dikujt tjeter
qe te le zgjuar gjithe naten sepse e mendon
historit e dashuris jane ato ku ti e do
gjithmon afer per ti then qe eshte princi yt
dhe vetem i joti
Engjelli shqiptare
Engjelli shqiptare

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 28
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3954

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-03-01, 19:16

pupupu.... te gjith thon nuk harohet dashuria e pare.......... po po mos tu haronte nuk do kishte dashuri te dyte lol!
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-03-02, 13:18

DINO shkruajti:pupupu.... te gjith thon nuk harohet dashuria e pare.......... po po mos tu haronte nuk do kishte dashuri te dyte lol!
po ajo dihet re.....:bukur:
Engjelli shqiptare
Engjelli shqiptare

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 28
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3954

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-05-14, 12:27

Dashuria e pare eshte veshtir te harrohet ajo ngelet qdohere ne mendjen time
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

dashuria e pare..... - Faqe 2 Rat1010 Online
dashuria e pare..... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3984

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dashuria e pare..... - Faqe 2 Empty Re: dashuria e pare.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi