Rregullorja e forumit

Shko poshtė

Rregullorja e forumit Empty Rregullorja e forumit

Mesazh nga Andi prej 2007-09-13, 10:06

1)Ne kete forum eshte e ndaluar te perdoren fjale banale ose sharje.

2)Nqs se moderatoret konstatojne te tilla shkrime,jane te lutur qe te veprojne menjehere duke i fshire fjalet ose shkrimet qe permbajne fjale te papershtatshme,dhe duke lajmeruar gjithashtu antarin qe te mos perdore me fjale banale.

3)Nqs se antari vazhdon te shkruaj fjale banale ose te shaje,
atehere moderatoret duhet te raportojne tek administratoret e forumit,te cilet bejne perjashtimin e menjehershem te antarit nga forumi.

4)Nqs se nje antar veren parregullsi,dmth shkrime me permbajtje ofenduese,nga ana e moderatorve ne forum dhe e operatorve ne chat,jane te lutur te kontaktojne administratorin e forumit,i cili i ben verejtje moderatorit ose operatorit,dhe nqs keta te fundit vazhdojne,athere merren sanksione deri ne pezullimin e tij nga forumi.

5)Cdo kush nga antaret mund te behet pjese i stafit te forumit,duke
qene sa me shum aktiv dhe te tregoj nje besuesshmeri te plote.

6)Cdo antar ka te drejte te hap temen e tij,ashtu si e mendon ai dhe ne perputhje me rregulloren e ketij forumi.

7)Cdo antar,ne forum duhet te bej kujdes me replikat e tij duke evituar sa me shum te jete e mundur daljen nga tema.

8)Cdo antar apo moderator duhet te sigurohet me pare nese tema qe po hap ekziston apo jo.

9)Cdo antar ka te drejte te jap mendimin e tij,per permirsimin e forumit.

10)Moderatoret dhe operatoret duhet te jene te komunikueshem me njeri-tjetrin dhe me antaret. Per cdo problem drejtohuni Administratorit

11) Nese Moderatoret jane inaktive ne punen e tyre per nje periudhe te gjate kohore athere atyre ju hiqet grada qe mbajne. Moderatori i ri percaktohet nga stafi i Administratoreve.
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Rregullorja e forumit Rat1010 Online
Rregullorja e forumit Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi