Cfare ju lendon me shume??

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-14, 12:44

humbja e ndonje pjestarit te familjes....
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-05-14, 12:50

Humbja e atij qe e dua shume..........
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3976

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:40

q'do humbje e ndoj personi qe e dua
linka
linka
<-«peace»->
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rank_6-1

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga lejla prej 2009-05-23, 15:19

kur sme besojn///
lejla
lejla
▲▲ ScHmEtTErLiNg▲▲

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 369
Age : 29
Vendodhja : kosov
Registration date : 09/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3899

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga Sunset girl prej 2009-06-03, 19:06

me lendon fakti qe gjithmon jam larg personave qe i dua Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 771129
Sunset girl
Sunset girl

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 47
Age : 31
Vendodhja : Far Away
Registration date : 21/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4256

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-06-25, 22:58

Largeija dhe pritja e gjate
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3976

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga Donnalicious prej 2009-07-03, 12:16

nuk jam shume stabil me ndjenja..
shpesh ndodh qe dhe nje fjal e kot te me lendoj shume..
e lere te tjerat..
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 772316
Donnalicious
Donnalicious

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 19
Age : 28
Vendodhja : Hėnė
Puna : studente
Registration date : 02/07/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3832

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga lejla prej 2009-08-03, 23:25

@Donnalicious shkruajti:nuk jam shume stabil me ndjenja..
shpesh ndodh qe dhe nje fjal e kot te me lendoj shume..
e lere te tjerat..
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 772316


fjalet e kotaaa??? po bash kto nuk meren parasysh andaj ju thojn te kota, se nuk duhet meren afer e leje te lendojn ama nejse...
lejla
lejla
▲▲ ScHmEtTErLiNg▲▲

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rat1010 Online
Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 369
Age : 29
Vendodhja : kosov
Registration date : 09/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3899

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare ju lendon me shume?? - Faqe 2 Empty Re: Cfare ju lendon me shume??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi