DITARI YNE

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-11, 17:50

hahaha doniii
sot jam e lumtur shum po shum shpresoj per dit me te bukra ciao klm te gjith
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-12, 20:49

aaaaaaaah lum so ti o ero!!

bej qef ti bej.. per ty paska qen jeta o con..!!

12-03

jam ne krevat me temperatur.. me e bukra esht se pas 2 ditesh kan provim!! dhe jam e tmerruar... dhe po bej si ato robotet , fut hilace dhe meso... o zot o zot!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-20, 15:55

sot shi iii sa inat bera ca pun te vogla nje drek me "amoren"tani te tjerat kuptohen ciao :roll:
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-20, 21:41

20 mars 2008

dite e bukur me shi. dielli ka nja nje jave se ka nga ik e spo duket, nejse pune per te. Very Happy

Une si gjithmone ne gjendje shpirterore me noten 10, i qeshur tere diten e dites. bej ndonje sherr te vockel sa me thene. dola pak ne mengjes per te bere ca pune te miat, pastaj ne dreke u bera gati per ne pune. tani ska shume qe kam ardh, dhe pas rreth 1 ore do shkoj te bej nje gjume te papare. naten milet Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-21, 12:02

sot me erdhi nje ftese qe ne mengjes te shkoj nga dajti se ka rene debore por akoma spo duket te vije njeri te me mari ufffaaaa
nejse ne jemi akoma ne pritje qe do vije do vije po pse me mundon?????
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-22, 12:05

epo aty eshte lezeti qe te mundohesh i cike Very Happy:D:D:D:D


dite e bukur me shi, dmth shi ska akoma, po presim te bjere. Me gjithe faktin qe ngela me sfungjer ne dore gjithe javen duke lare makinen, spo del nje dite diell mer zot :evil:

Nejse, programi im ditor eshte po ai qe kam shkruajtur dhe me siper.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-22, 14:29

a mor cun ngele si ollga ti"lart e posht lart e posht"dmth duke lare xhamat ee
nejse sot shi u zgjova hengra rash prap gjum u zgjova prap hengra prap e tani po shkruaj ketu emarte lumi kete kohe me shi na vdiqqqqqqqqqqqq
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-22, 14:31

ha ti ha , me mire ti se ata Very Happy:D:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-25, 20:22

sot shi si gjithmon keto kohet e fundit, pasdite shkova ne dajt . Ishte mbush plot me njerez qe loznin me bore e benin foto. u kenaqa, bera dhe un ca foto, ca xhiro me makin,loza u bera qull,tani jam ne shtepi me dhimbje stomaku. kaq per sot naten
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-26, 13:18

sot iu mbush mendja diellit me dal. pas nje jave me shi e kohe te keqe, bore e madhe shume, doli me ne fund nje rreze diell. une si gjithmone ja kaloj shkelyeshem si ne tirane Very Happy:D:D:D
deri tani asgje per tu shenuar, nga darka te shofim me kismet Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-26, 22:43

SI MO ASGJE
PO NUK I THUA FORUMIT TI QE U TAKUM SOT NE TE 2 EEEEEE?
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-26, 22:45

ueeee???? po pse mi do i tregoj forumit une te gjitha cfare bej me grun time. je ne metro ti apo jo Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-27, 12:23

ufaaaaaaaaaaaa
kjo koha
me cmendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-27, 13:17

shyqyr qe po na bi shi, e shtofte me shume ishalla o zot te na mbushen ato hidrocentrale. Very Happy:D:D:D

le te bjere per qejf te vet e te shpelaje zhulin qe ka mberthy tiranen Very Happy

asgje e re per sot, kur te kete te reja them vete une Very Happy:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-28, 11:16

SOT UN GRITA VON SE DJE ISHA PERSERI NE DAJT TEK DEBORA DMTH MBRAPA DAJTIT SE VETEM ATJE KISHTE MEBETUR, KOT QE SHKOVA SE ME KANE ZHDEPUR ME TOPA BORE E MI MBUSHEN B... TUTAT MO TUTAT PLOT ME BORE... ISHALLA NUK FTOFENA Very Happy Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-28, 15:11

para nja nje ore u ngrita,po pi nje caj(se jemi dhe semure)e po rri para pc...do iki dhe kjo dita si gjithe ditet e tjera...kot,kot,kot...

ju te pakten keni dhe boren afer,kurse ne vetem shi ftohte ere....tgjitha te kqijat.... icon8
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-28, 20:35

hec mi anisa ka dhe me keq Very Happy sot jam bere ne palester teleeeeeeeeeeef kaq naten gjum te embel cuna e goca mos e vrisni shum menjen se sfitoni gjo Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-28, 20:58

hahahaha ke te drejte vallaj..
nejse gjume te omel happy..
:gjum:
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-30, 17:29

anisa me behet qefi te lexoj qe je ne nje menim me mua Very Happy
sot dite e djele po lyejme shtepin jo un po bojaxhiu, brodha gjith mengjesin per bojen jo te verdh e jo jeshile masdite cova mamin na varreza dhe tani jam ne shpi po shlodhem kaq nga darka noi kafe se vdiqa Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-03-30, 21:31

une ne varreza isha dje, pasi varrosem gjyshen :(:(:(
sot tere diten kemi pritur njerez per vizita. nga dreka ika ne pune dhe ska shume qe sapo erdha....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga Guest prej 2008-03-30, 23:18

eno :te puth:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-02, 19:12

sot un pastro bojaxhiu bo pis po skisha as radhen e pastertis me jahu Very Happy masdite i futa e nji palester e jom tuuuuuu vdek
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga NEO prej 2008-04-06, 13:26

o happy, po mire moj vazje nuk pritshe dot tina sa te mbaronte bojaxhiu pune e ta mshijshe e ta lajshe shpine pastaj? Very Happy:D:D:D

**********************
sot eshte e diele,
dalin dy vangjele
kercejne e kendojne,
njonin ketu ne forum e martojne Very Happy:D

**********************
asnje gje e re per sot. tka lezet shpirti kur ska te reja. dola nje here me shoqnine ne mengjes se kisha kohe pa dal. rrafem nja dy veta se kishin diten sot, i futem nje kafe pastaj dhe u shperndame. cti besh, kemi axhende te ngjeshur Very Happy:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-06, 16:21

dono e ke mterezi ti se ly per ver Very Happy
sot dite ca me shi e ca me diell
dola ne mengjes u vesha me fund po ja futi ca pika shi
lava ca foto qe kisha bere ne dajt kur ra bore, nje kafe, me erdhi nje ftese per te shkuar diku po kishte vetem shoqeri mashkullore atje dhe nuk me pelqeu aq shume dmth nuk shkova tani po hedh i sy knej iher hajt se shifena bye
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

DITARI YNE - Faqe 5 Rat1010 Online
DITARI YNE - Faqe 5 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga Guest prej 2008-04-06, 19:54

tani sa erdha ne shtepi nga shtepija Very Happy ..

eh smu ndan keto lajmet e keqe mori aman.. si ato magnetet jam ber keto kohet e fundit ...

sja uroj armikut tim me te madh ( qe se kam po ec mo ..)

aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh qeveri e poshter!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DITARI YNE - Faqe 5 Empty Re: DITARI YNE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi