Katastrofat e Eri-B

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-14, 17:34

Very Happy Very Happy po pra edhe na mburret sikur ka bere ndonje gje te bukur Very Happy .
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-14, 22:31

Tani po sqaroj ca gjera.
Si fillim une nuk kam prishur ndonje bange, ato te shkruajturat mund te hiqen fare lehte me alkol. Dhe per te vazhduar mos e shani ate te shkruaren aty s ka dale e bukur. Hapsirajuaj.com ka lezet.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-14, 22:33

arla90 shkruajti:pu pu...ne cfare gjendje kemi arritur!!mire qe po shkaterron bankat e shkolles o Eri po na hap edhe teme duke na shitur mend sikur bo ben ndonje gje te bukur!!!dhe me e keqja eshte se na vini ca shenja qe kane shkaterruar njerzine... :evil: :evil: :evil:

tamam shenja superficializmi,pastaj e mban veten edhe per njeri te pjekur..ncncncn Very Happy

Nese ti me quan njeri te pjekuar atehere shum faleminderit. Une nuk kam thene asnjehere qe jam i pjekur. Keto jane vetem vlersimet tuaja dhe ju jam shume mirenjohes.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-14, 22:33

Don Corleone shkruajti:hahahaha miro, po sduhen thyer me lal, duhen hedhur nga kati i 4 sic benin tek shkolla ime Very Happy:D:D:D:D


ero, je 1-sh lal
Very Happy

Prapa teje dono!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-14, 23:06

@Eri-B shkruajti:
arla90 shkruajti:pu pu...ne cfare gjendje kemi arritur!!mire qe po shkaterron bankat e shkolles o Eri po na hap edhe teme duke na shitur mend sikur bo ben ndonje gje te bukur!!!dhe me e keqja eshte se na vini ca shenja qe kane shkaterruar njerzine... :evil: :evil: :evil:

tamam shenja superficializmi,pastaj e mban veten edhe per njeri te pjekur..ncncncn Very Happy

Nese ti me quan njeri te pjekuar atehere shum faleminderit. Une nuk kam thene asnjehere qe jam i pjekur. Keto jane vetem vlersimet tuaja dhe ju jam shume mirenjohes.

personalisht nuk ta kam bere kete vlersim se nuk me pelqen te genjej Very Happy Very Happy ,por nga menyre se si sflet jep kete ide!!
mua nuk mu duken si gjera si fshihen mgjth siupefizialiteti riferohej shenjes ne anen e djathte te bankes
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-14, 23:11

Po pra sapo e the e jap ket ide.
Pse i vjen rrotull kot
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-14, 23:12

Per sa i peket asja shnjes, nuk erdhi fundi i botes vetem se kam vene simbolin hitlerian n bange. T gjithe adoleshentet jan pak Crazy!!!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-01-16, 21:42

o dono ajo banka e kishte mush moshen e keshtu e bleva te re
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Ada prej 2008-11-06, 10:49

Eri-B me pelqen shum kjo banka jote qenka fantastike hhaha
Mund ta besh nje foto edhe te shpina e karrikes qe ta kompletosh ket katastrofen tende.
Upss
me duket se ne bank po shenon ada
Ke ndonje shoqe ne kl me emrin Ada?
Ada
Ada
Ylli Hapsires
Ylli Hapsires

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rat1010 Online
Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 162
Age : 28
Vendodhja : ne mars
Koha e lire : luaj me alien
Puna : vėshtroj hapsiren mos po na sulmon dikush
Registration date : 25/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4119

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Katastrofat e Eri-B - Faqe 2 Empty Re: Katastrofat e Eri-B

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi