Eshte mire te jesh femer sepse...

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-12, 00:43

besaaaaaaaaa,,,,..??? ajo esht nje e vogel e mire po mendohu pak se ka do gjona ene ma te mira kujtohu pak
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-26, 14:21

Se pa femrat sdo existonin burat!!!
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Andi prej 2008-06-26, 21:39

@Chrysa shkruajti:Se pa femrat sdo existonin burat!!!

kush tha ???? po edhe femrat pa meshkujt nuk do ekzistonin :kokoshka:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-27, 02:20

o o oooo chrysa po edhe zoti ne fillim boni burr, por e pa se nuk kish ku mu eksitu , ja boni edhe nje femer ...e pra boni even, pranaj mos fol ashtune ti, juve ju boni per ne. dhe jo neve per ju ooookkkkeeeejjjj sorrry :ne qef:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-27, 09:00

Nuk e di qe para se te behet gjera me e bukur ne bot pehen dhe ca prova kshu qe ju nuk jeni perfect vetem ne grat se jemi gjera e fundit qe beri "zoti" kshu qe ju mos flisni!!! lol!
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-28, 02:26

lol! po jo moj jo nuk esht ashtu ; ne burrat ku na boni zoti na tha ; nigjoni o burra; une ju bona juvee jua lash posht ato; kurse po boj nje prov me femnat e po ja lej ne kraheror gjoksin se e keni mo kallaj me i vu durt, e femnat po i lodhim pak;; me nji fjal zoti ju boni qe ne ta kemi me te leht me.........????? lol! lol!
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-28, 09:26

Jo jo nuk eshte ashtu se kur beri zoti burRin dhe i dha ato dhe pastaj beri dhe gruan dhe grua pa qe skishte ato i tha zotit o zot po pse mua sme dhe dhe burRit i dhe, dhe zoti u pergjigj duke qeshur o gru mos u merzit se e jotja eshte por ja dhash atij budallit qe ti mbaj dhe mos te lodhesh ti :ne qef:Ctju bej un kur vete zoti e tha
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-28, 20:21

o.o.o e poshter :lol!:ashtu esht po edhe ne kur e pytem po pse mer zot keshtu ai na tha;i thash me ja bo qefin po ato ju i kini ne dore,masanaj pak ju duket juve se ja ngecni bebin me majt 9 muaj; esht nisoj sikur keni ngarku mushken,,,,,, lol! lol!
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-28, 21:45

:qesh me lot: :qesh me lot: :qesh me lot:

Po ti po vjen tek fjala ime e par qe dmth grat jan me te rencishme se burat!!
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-28, 23:48

po jo moj jo; se e pyta prap e ai tha se po te ishin te rendesishme do i beja te paret ato; po un bona burrat nje herese ata kan vlere me te madhe; lol! :gezuar: :ne qef:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-29, 12:06

Edhe un e pyta per kete qe te tha tani dhe ai mu pergjigj prap qe ne qoftese ju beja ju perpara nuk do ishit kaq perfekte dhe do ishit barabar me burat kurse tani qe ju bera te dyta jeni me te forta dhe me te mira se ato!! :ne qef: :ne qef:
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-29, 16:47

cpaske qen mi dreq; une e puta prap; ai tha nigjo ketu; une po ja boj femnat pak te bukura , se po si bona te bukura ju nuk rrini me to;nuk argetoheni , prandaj po i boj icik te bukura qe ti mbani afer lol! :ne qef:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-30, 10:50

lol!
Mire por kur e pyta un qjan kto fjal qe i thua atyre burave dhe i mere koka ere mu kthy e me tha e po digjo tani se ne qoftese i them burave qe ne ket bot sjan as i gje pare juve mun de beheshin depressed edhe do largoheshin prej meje kurse tani po i mare me te mire. Edhe un i thash e po mire atehere po te fale dhe ai me tha flm :ne qef:
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-07-01, 00:56

jo jo ; e pyeta; me tha ndegjo adiii; gjithmon cdo gje qe bohet ne fillim esht me e fort me i mir dhe me i zgjuar; por mu ka qep keq ajo chrysa e skam ca mi than, un i bona pak me te bukra se meshkujt e shife qa bojn dun prap; mend nuk i jap mo, po po i zbukuroj me flok te gjata, dhe pak men, se mi dhon edhe ma shum ska bir none me i majt, ju birrat gjeni vend e futuni,,, lol! :ne qef: :sa kom qesh:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-01, 09:06

:jo jo jo: seshte ashtu se skova dhe nje here dhe e pyta "Po tallesh me mua apo me adiii?" dhe ei me tha "Me adiii. lol! " Pse Chrysa (me tha) beson qe burat qe i bera te paret jan me te mire? shiko dinosavret me tha ato ishin bere para dhe tani ku jan? jan zhdukur! kshu dhe burat do zhduken para juaj. Pastaj ato qe te tha andi per floket e per sbukurimet e tjera nuk i bejn dhe burat tani vone? Burat per mos te jen vete (kur din qe mund te ken 2 gra me qense grat jan me shum) shkojn e martohen me njeri tjetrin! :sa kom qesh:

edhe un hika e lumtur dhe shkova ne permanant lol!
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-07-04, 04:41

sa me pa nga larg me therriti vet me tha ku ishe keto tre dit se stekam pare?.... takova chrysan , me tha ; i thash se do zhduken burrat si dinosavret; ha ha ha, e hongri ajo iku e gezuar, aman tha shyqyr qe e hoqa qafe; po se kuptoj se po u zhduket ju nuk ka mo jete.po jam i lumtur qe se kuptoj,flm zot i thash, vetem mos e mezit shum chrysen, po boja pak qefin i thash ,; mir tha ai :rock band: :ne qef:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-04, 12:38

Jojojo!
Pse kujton ti se se pyta a do vazhdohet jeta ne qoftese nuk ka bura? e pyta dhe mu pergjigj shume shinqert!

Me tha "Un vura na mendje te njerzeve te krijojn ne laborator spermatzoon qe te vazhdohet jeta! dhe njerezit e krijuan por kto spermatzoon bejn vetem gra kshu qe burat i hoqem qafe"

te ka rrejt ty mere vesh o adiii
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-07-05, 01:04

ha ha ha ha ha... me tha se i thash chryses keshtu. po chrysa esht e vogel dhe zdi gje se cfar esht nje nje mashkull per nje femer; ajo kujton se mashkulli duhet vetem per shumim; po nuk esht ashtu;se po te ishte ashtu atehere atyre do i takonte me bo sex vetem nje her ne vit; po kur ta mori vesh mir chrysa; do vij vet e do lutet per juve; por po e lejm deri sa ta mori vesh vet lol! lol! lol! lol! :rock band: :25: :29:
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-05, 09:03

lol! lol! lol!

Un sthash qe burat sjeni per as i gjo vetem thash qe grat jan me te rencishme :25:
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-07-05, 14:19

Eshte mire te jesh femer sepse ne meshkujt ju komandojm :19:
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-07, 11:13

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ne ju komandojm juve por se keni kuptu alla!! :lol!:Kur duam dicka vime edhe ju pekedhelim dhe ju kujtoni se keni fjalen e fundit
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-07-08, 01:23

KESAJ I THOJN MASHTRIM...... lol! D.M.TH. SHIKO KU E KINI MENDJEN JU FEMNAT ME MASHTRU BURRIN PER PAK DASHNI lol! :jo jo jo: SE HAJM ATE NE!!!!!
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-08, 08:43

Ju e hani e cke me te se ju te vetem qe mendoni eshte per Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 72808hrauishp4k
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-07-09, 04:23

:hidromasazhi: si gjithmin e shkathet ne pergjigje; po mir mer lal ju nuk e kini mendjen atje...??? apo e kini mendjen me la rrobe..!!!!ju duhet me thon shyqyr qe jemi ne burrat qe tju japim pak kenaqesi juve; per ju po i bojm keto sakrifica...... lol! :puthja: Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 48595
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-07-09, 15:08

Po per ne i beni por jo vetem per nje por dhe me shum :lol!:kshu qar kenajsi na jepni neve kur keni meshume se nje grua?
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... - Faqe 2 Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi