Pyetje rreth antareve te forumit?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 16:25

Don Corleone ----- Nga jeni ju, ku banoni momentalisht ?


Arla90------Per cfar studioni,dhe ju pelqen jeta ne qytetin tuaj?


Anisa-----Jam kurioz te di,cili eshte qellimi juaj qe futeni ne forum?


anisa_3----pashe qe jetoni ne greqi,komplimentet me te mira, ne cfar vendi banoni,dhe si e shfrytezoni kohen e lire?cthot jeta ne greqi,a jane shqiptaret/vajzat me te privilegjuara per rracizmin e shqiptareve,dhe respektin e grekeve?
E ardhmja juaj?


Angel Girl-----Per cfar studioni,cili eshte qellimi i te ardhmes tende me profesionin qe ke,dhe jeni e dashuruar?


tani per tani kaq kisha ju lutem pergjigjuni......FLM :bukur:
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Guest prej 2008-01-29, 17:31

Anisa-----Jam kurioz te di,cili eshte qellimi juaj qe futeni ne forum?uuuuu qe pa u futur mir ne forumfillove me pyetje ti ( terzo grado me duket, nejse)

ja po te pergjigjem meqe je kurjoz.

ky forum me pelqen jasht mase edhe antaret e ketij forumi deri tani jan ultra!! kam shum koh qe jam antare, e kam par forumin ne cdo ndryshim te tij deri sa arriti ne kete pik.

qellimi?? pse duhet te ket ndonje qellim te vecant?!
ja per te ber 2 pale muhabet!!!

mjafton me kaq apo do te vazhdoj? Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 19:20

mjafton, nje duar trokitje per ty,

dhe dicka tjeter, se me dukesh shum llafazane nga goja, a jeni me te vertet llafazane?

dhe kur dikush ju pyet per dicka, pergjigjeni me qef apo e ben me besdi te madhe?
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-29, 19:36

ok prisni njeher Very Happy

Nga te linden keto pyetje ty uomoragno??
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 20:25

nga veshka lol, me punon veshka mua.

po ti pse je kurioz????
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-29, 21:02

me shume vrull e paske marr :)
une jetoj ne athine..
e ardhmja ime....????do e trgoj koha..
jeta ne greqi...greqi hesapi..si gjithe rrefugjatet e tjere..mundoemi per te miren...shkolle,pune,shpi,xhiro..etj.
pyetjen tjeter nuk e kuptova te them te drejten..
i kenaqur nga pergjigjet??/
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4516

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-29, 21:49

@MisterRAGNO shkruajti:nga veshka lol, me punon veshka mua.

po ti pse je kurioz????


jam kurioz se do ti dish te gjitha ne nje dite, prit njeher avash avash se ketu jan anteret nuk do ikin lol :geek: Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-29, 22:43

@MisterRAGNO shkruajti: Don Corleone ----- Nga jeni ju, ku banoni momentalisht ?


Ragno, une jam nga tirona lal, le e rrit ketej, dhe banoj momentalisht ne tirone. Po pate pyetje tjeter ketej rrotull jina Very Happy


P.S . anisen mos ma ngacmo se eshte nusja ime? ok? ( sa per sqarim) :)
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 23:07

Don po ziheni shpesh me vajzat ju, apo ua mbeshtesni..... gjithmon mendimin?? Very Happy
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-29, 23:08

kam nje pyetje per MisterRAGNO:
Sa i gjate je dhe pse???
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 23:19

un jam 1.78 cm, sepse deri kaq kam arrit deri tani,


po ti me cfar e hengre buken ne darke Eri-B????
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-29, 23:22

Nuk kam ngrene.

Pse nuk u bere me i gjate?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 23:36

do behem mos ki merak,

po dhe ti nga elbasani je ?
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-29, 23:39

Kush spiunoi more? Po nga Elbasani jam. Elbasanas 24 karat dhe krenar 100% qe jam nga ai qytete.

Po ti nga je?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-29, 23:46

dhe un prej elbasoni jam :twisted:


po shkon ne shkoll ti, hej cthon vajzat e elbasonit?
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-29, 23:49

Ku ka si vajzat e Elbasnit lal. Po nga te kemi nga Elbasani. Namasgja, Spahikorre, Lulet, kryqzimi i cerrikut, Dinamo, qendra, Kalaja....? Nga je?
Ne shkoll shkoj mor lal. Tek Ahmet Dakli.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-30, 00:20

jo mor jo se jam nga fieri, por jam rrit ne emigracion un, bera shaka,
un kam ikur qe ne 1991 ne emigracion me familjen, ne fillim emigruam drejt greqise, pastaj un ne 2002 erdha ne itali, por familja eshte ne greqi akoma, ne athine, (marus)
kurse un jam ne itali, per shum shkaqe, por kam pas nje te dashur nga elbasani prandaj te thashe, ajo ka punuar tek interneti, ku eshte ai lokali qe rrotullohet, ok

hej po nuk mbahen fare elbasanlleshkat eee?
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Guest prej 2008-01-30, 08:30

ne qofte se un te dukem llafazane nuk po perpiqem te te nderroj mendim ... :gezuar:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-30, 12:11

ore tuj bej nje pyetje une, meqe jemi brenda temes?

KUSH PO MA NGACMON ANISEN MUA? :evil:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-01-30, 12:24

@MisterRAGNO shkruajti:

Angel Girl-----Per cfar studioni,cili eshte qellimi i te ardhmes tende me profesionin qe ke,dhe jeni e dashuruar?


tani per tani kaq kisha ju lutem pergjigjuni......FLM :bukur:


MEEEEEEEEEEEE FALNI MUA,PO KY KARAJFIL NGA MBIU?????? SA KURIOZ NA QENKA MOR DJALE......GJITHSESI E KAM THENE NJEHERE KUR JOM PREZANTUAR,PO MEQE JE I RI PO E PERSERIS: STUDIOJ MJEKSI, QELLIMI IM: TE LAUREOHEM ME 110 E LODE Very Happy TE VETE NE PARIS E TE FILLOJ PUNE ATJE............(EHHH QELLIMET E DESHIRAT JANE SHUME...ARRITJET DO I SHOHIM CIK ME VONE) AJO PYETJA E FUNDIT ME DUKET CA SI E CUDITSHME........................(TERA GJERAT QE THUA TI JANE TE CUDITSHME PO KJO QE ME PERKET NE MENYRE DIREKTE,,,, AKOMA ME SHUME................GJITHSESI JAM MIRE FARE....PSEEEEEEEEEE????????)
PO TU KUJTUA NDONJE GJE TJETER,KETU ME KE.............HAJT KLM
Angel Girl
Angel Girl

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4560

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-30, 13:24

@MisterRAGNO shkruajti:jo mor jo se jam nga fieri, por jam rrit ne emigracion un, bera shaka,
un kam ikur qe ne 1991 ne emigracion me familjen, ne fillim emigruam drejt greqise, pastaj un ne 2002 erdha ne itali, por familja eshte ne greqi akoma, ne athine, (marus)
kurse un jam ne itali, per shum shkaqe, por kam pas nje te dashur nga elbasani prandaj te thashe, ajo ka punuar tek interneti, ku eshte ai lokali qe rrotullohet, ok

hej po nuk mbahen fare elbasanlleshkat eee?


Ai lokali qe rrotullohet quhet divino ndersa ai interneti ku punon e dashura jote quhet rosvelt. A punon akoma atje ajo? Se shkoj ndonjehere se eshte edhe bar atje. Eshte internet Kafeja me e njohur ne Elbasan dhe i njoh si fytyra ata qe punojne atje. Tani per tani tek interneti atje punon nje vajze pak e shkurter.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-30, 14:40

Arla90------Per cfar studioni,dhe ju pelqen jeta ne qytetin tuaj?

Jam ne vit te kater ne shkolle te mesme,jeta ne qytetin tim??mah..jo dhe aq shume
tani te bejme edhe ne ndonje pyetje
-nga e gjete adresen forumit tone??
-si te duket ky forum?
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-30, 19:52

me erdhi nje mesazh ne posten e emailit ku shkruhej per kete forumin, pashe disa gjera dhe u futa,

pse bera gabim???
nese do ti iki prap un.
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga MisterRAGNO prej 2008-01-30, 19:53

@Eri-B shkruajti:

Ai lokali qe rrotullohet quhet divino ndersa ai interneti ku punon e dashura jote quhet rosvelt. A punon akoma atje ajo? Se shkoj ndonjehere se eshte edhe bar atje. Eshte internet Kafeja me e njohur ne Elbasan dhe i njoh si fytyra ata qe punojne atje. Tani per tani tek interneti atje punon nje vajze pak e shkurter.


jo jo nuk eshte me atje, me duket se eshte ne shkoll ne tiran tani, por atje ka punuar .. :15:
MisterRAGNO
MisterRAGNO

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 126
Age : 33
Vendodhja : Milano (IT)
Koha e lire : qef
Puna : student
Registration date : 28/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4391

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-30, 20:18

ne greqi ke jetuar,ne marusi???tani e kuptoj kte sjalljen tende... :) :) paske marr huqet e tyre..
kakomathimeno.psoneio..ktl..
apo e kam gabim??? :)
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Pyetje rreth antareve te forumit? Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4516

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi