Prezantime

Faqja 3 e 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Angel Girl prej 2007-08-06, 11:01

:ckemi: HEYLA,PERSHENDETJE TE GJITHVE!MIRE SE JU GJETA! UNE JAM ANGEL GIRL,JAM 21 VJECE,STUDIOJ MJEKSI NE ITALI...DONI ME PER BELULIN? KALOFSHI MIRE TE GJITHE!!!lol!
Angel Girl
Angel Girl

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4560

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-08-06, 12:39

do i mesojme ne vazhdim te tjerat per belulin. Mire se erdhe
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4642

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-08-06, 20:13

Mireserdhe ne kete forum Angel Girl. Uroj qe te krijosh miqesi te reja ketu dhe tia kalosh kendshem
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga triniti prej 2007-08-07, 02:45

ja mir se na erdhe angel girl , dmth ketyre ketu,se une jam mysafir per vete Very Happy:D:D
triniti
triniti

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4592

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-08-07, 15:28

angel girl mire se na erdhe ketu ne forum,ia kalofsh sa me mire midis nesh :nje lule:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10062

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-08-07, 18:41

mir se na erdhet arla dhe angel girl. :gezuar: :gezuar:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-27, 23:20

mire se te gjeta.. jurgeni!!!
mire se na erdhe angel girl!!:gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga AcTioN prej 2007-08-28, 10:15

prsh te gjithve si po kaloni????une jam altini 18vjec mbarova kete vit shkollen e mesme ne forum njihem me emrin AcTion
flm te gjithve kalofshi mire.
avatar
AcTioN

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 30
Vendodhja : tiran
Koha e lire : motorr
Registration date : 28/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4529

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-08-28, 10:22

mire se erdhe Altin,ja kalofsh sa me mire midis nesh :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10062

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 11:47

mire se na erdhE ALtin..uroj te kalosh momente sa me kendshme mes nesh..:gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-08-29, 07:49

AcTion mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire ne kete forum.


avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-09-01, 14:49

Action mir se vjen mes nesh klm bro :ckemi: :ckemi:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga arjan prej 2007-09-08, 03:23

jam arjani 20 vjec dhe jetoj ne itali .....e urime per forumin
avatar
arjan

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 2
Registration date : 08/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4518

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga arjan prej 2007-09-08, 03:25

:bravo: per forumin :torta ditlindjes:
avatar
arjan

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 2
Registration date : 08/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4518

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-09-08, 11:38

arjan mire se erdhe,uroj te kalosh mire midis nesh :pime birra:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10062

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-09-08, 13:21

@arjan shkruajti::bravo: per forumin :torta ditlindjes:
mir se vjen mes nesh Arjan ,
:klm:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-08, 13:28

MIRE SE NA ERDHE ARJAN...SHPRESOJ TE KALOSH MOMENTE TE KENDSHME MES NESH....:gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-09-08, 17:45

mireserdhe arjan, kalofsh sa me mire midis nesh dhe shpresojme qe te jesh pjese aktive e ketij forumi
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga kosta prej 2007-09-10, 16:30

une jam kosta 16 vjec ne vit te dyt dhe jam nga elbasani
kosta
kosta

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4519

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-10, 16:32

mir se erdhe kosta.
edhe nje anetar me shum nga el. Very Happy

:gezuar:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-09-10, 16:33

Kosta mire se erdhe ne kete forum,uroj tja kalosh mire ketu :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10062

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga kosta prej 2007-09-10, 16:37

pershendes eri-b qe eshte njish
kosta
kosta

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4519

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-10, 16:38

ha ha ha. eri-b e ka hum fare ti thu esht njish... Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-10, 16:52

o er mos e merr per ofendim ate mesazhin lart Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga franco prej 2007-09-10, 17:31

jam franco jetoi ne UK dhe me pelqen shum forumi i juaj .dhe urime nga me te mirat per ket forum
franco
franco

Prezantime - Faqe 3 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4516

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 3 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi