Prezantime

Faqja 22 e 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga rrita prej 2009-02-23, 21:13

thnx per mirse ardhje dino


si hermanita erreway es la mehor edhe sigurisht qe do ja vendos fotton e tyre Very Happy
rrita
rrita

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 29
Vendodhja : prizren
Registration date : 22/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3946

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga linka prej 2009-03-28, 11:41

mir se erdha edhe un ketu LINKAA Prezantime - Faqe 22 842543 per te gjith , do ja kalojm mir ė
linka
linka
<-«peace»->
Prezantime - Faqe 22 Rank_6-1

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-03-28, 16:52

:gezuar: mire se erdhe sigurisht qe mire do ia kalojm...................... :gezuar:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga tonimontana prej 2009-04-03, 20:15

Pershendetje te gjitheve Toni -El :) :bukur:


Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 2009-04-03, 20:53, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : J0 REKLAMA !)
tonimontana
tonimontana

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 27
Vendodhja : elbasan
Registration date : 29/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3906

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga kukulla_br prej 2009-04-12, 20:00

kurse un jam geryy jam nga berati ...jam ne klase te 9 pak e vogel po nejse...... Razz puc puc
kukulla_br
kukulla_br

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 26
Vendodhja : Berat
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 4539

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-04-12, 20:17

mire se erdhe geryy, shpresoi tia kalosh kencem ne kte forum.... :gezuar: apo nuk pi birre ti se je e vogel?????
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 15:22

persh te gjithve jam snaiper .....shpresoj tja kaloj mire mes jushe
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga elisa prej 2009-04-13, 15:33

mirseerdhe
elisa
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 26
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 4158

http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 15:38

pershendetje na .........


Edituar pėr herė tė fundit nga snaiper nė 2009-04-13, 19:01, edituar 1 herė gjithsej
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga jorgo_dr prej 2009-04-13, 18:33

mire se na keni ardhe, e mire se na keni gjet ju te rinjt ja kalfoshi sa me mire :gezuar:
jorgo_dr
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4377

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga demi prej 2009-04-13, 19:26

ju pershendes te gjitheve besoi qe do ja kalojme mire Une jam nje dashmires i futbollit edhe muziken e dua gjithashtu me interesjne dhe te rejat nga shqiperia
demi
demi

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 39
Vendodhja : Amaike ny
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3891

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-13, 19:36

mire se erdhe
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-08, 22:30

candy girl shkruajti::ckemi: mesa duket un po prezantohem e fundit
atehere un jam adr.... nga tropoja jam ne klasen e 9
shpresoj se do ia kalojme mire bashk... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

me mire vone se kurre,ja mire se na erdhe ne mesin tone adr....iana Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-08, 22:38

candy girl shkruajti:flm per mikpritjen po emrin tim ku e zbulove....

adr.... (veshtire eshte per ta gjet ne fakt Very Happy )

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-08, 22:57

candy girl shkruajti:nuk eshte vetem emri im me ato shkronja te para ka edhe te tjere por rastisi qe ti e gjete me te parin....

e ca fitova tani qe e gjeta Very Happy ??

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga julian_m prej 2009-05-09, 09:08

O O MIR JENI MO? SHPRESOJ TE JENI MIRE. ME QUAJNE JULIAN. JETOI NE TIRANE. JAM NE SHKOLLE TE MESME NE PROFILIN NATYROR. JAM 17-18 VJEC.
julian_m
julian_m

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 27
Vendodhja : tirane
Registration date : 06/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4031

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga SaliBerisha prej 2009-05-21, 21:36

Pershendetje un jam Sali Berisha Besoj se me njihni jam krueministri i shtetit tuaj
SaliBerisha
SaliBerisha

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 76
Vendodhja : TIRAN
Registration date : 21/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3859

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga SaliBerisha prej 2009-05-21, 21:39

Mir se te gjeta e Ardhmja e Shqiperise
SaliBerisha
SaliBerisha

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 76
Vendodhja : TIRAN
Registration date : 21/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3859

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-21, 23:03

@SaliBerisha shkruajti:Pershendetje un jam Sali Berisha Besoj se me njihni jam krueministri i shtetit tuaj

mire se na erdhe zoti kryeminister,eshte nje nder i madh per ne dhe per kete forum qe na ke nderuar me pjesmarrjen tende,uroj qe te gjeni pak qetesi dhe rehatllik ketu midis rinise,dhe te shpreheni lirshem dhe pa municione me fal emocione desha te thoja. Very Happy Very Happy


p.s mund ti dergosh nje sms ed rames qe te rregjsitrohet edhe ai ketu Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga SaliBerisha prej 2009-05-22, 11:10

@Andi shkruajti:
@SaliBerisha shkruajti:Pershendetje un jam Sali Berisha Besoj se me njihni jam krueministri i shtetit tuaj

mire se na erdhe zoti kryeminister,eshte nje nder i madh per ne dhe per kete forum qe na ke nderuar me pjesmarrjen tende,uroj qe te gjeni pak qetesi dhe rehatllik ketu midis rinise,dhe te shpreheni lirshem dhe pa municione me fal emocione desha te thoja. Very Happy Very Happy


p.s mund ti dergosh nje sms ed rames qe te rregjsitrohet edhe ai ketu Very HappyFlm nga ana jote mer djale te rujt zoti po ate emrin si ke kuq e zi nderroje se me dukesh nga ato si kan karafil
SaliBerisha
SaliBerisha

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 76
Vendodhja : TIRAN
Registration date : 21/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3859

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-25, 16:49

PERSHENDETJE NGA ALESJA
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-25, 17:15

@alesja tolaj shkruajti:PERSHENDETJE NGA ALESJA

mire se na erdhe Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:29

pershendetje nga une alesja urime per forumin :gezuar:
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:33

:trendafili kuq:
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:35

o andi ckemi more si ja ke kaluar kete mengjez :interneti:
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 22 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 22 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 22 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 22 e 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi