Prezantime

Faqja 4 e 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-09-10, 17:35

franco mire se vjen ne kete forum,kalofsh sa me mire midis nesh :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-09-10, 17:38

@franco shkruajti:jam franco jetoi ne UK dhe me pelqen shum forumi i juaj .dhe urime nga me te mirat per ket forum
mir se vjen mes nesh franco
dhe tja kalofsh sa me mir mes nesh :pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga franco prej 2007-09-10, 17:47

@Andi shkruajti:franco mire se vjen ne kete forum,kalofsh sa me mire midis nesh :gezuar:
flm per mik pritjen Andi
franco
franco

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga franco prej 2007-09-10, 17:48

*Dark*Angel* shkruajti:
@franco shkruajti:jam franco jetoi ne UK dhe me pelqen shum forumi i juaj .dhe urime nga me te mirat per ket forum
mir se vjen mes nesh franco
dhe tja kalofsh sa me mir mes nesh :pime birra: :pime birra: :pime birra: :pime birra:
hahahah daku po dalim tani e pim nga pak
franco
franco

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-10, 18:28

Mire se na erdhet Kosta dhe Franco!!!!!SHPRESOJ TE JENI AKTIV NE KETE FORUM!!!:gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-12, 22:52

mire se erdhe franco. ja kalofsh mire ne kete forum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Naki prej 2007-09-14, 17:50

Ju pergezoj per forumin.
te prezentohem tek miku i faqeve Very Happy
Naki 38 vjeq
Nr kembes 46-47 ( sezonal)
Dy femije ( djali 12 vajza 7)
Hobi basketbolli akoma aktiv
Profesioni: Police Officer ( IT)
Kaq
Mjafton
Naki
Naki

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3
Registration date : 14/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4475

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-09-14, 17:54

NAKI mir se vjen mes nesh
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-14, 18:04

Mire se na erdhe Naki....KALOFSH SA ME MIRE MES NESH!!!!!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-14, 23:19

mirese erdhe naki. shpresoj qe te pelqeje forumi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-16, 10:54

Hajse bujrum Naki.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga triniti prej 2007-09-24, 02:21

ja mir se keni ardhur dhe nga ana muve ju qe keni ardh pas meje Very Happy:D:D
triniti
triniti

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Mire se ju gjeta te gjithve.

Mesazh nga >>>@Didex@<&a2 prej 2007-10-03, 21:02

:DJam >>>@Didex@<<< nga Durresi.
Mire se ju gjeta te gjithve dhe shpresoj qe do tja kalojme mire ktu.
>>>@Didex@<&a2
>>>@Didex@<&a2

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Vendodhja : Anej knej gjithanej
Koha e lire : te rri e te flas per ore te tera
Puna : kush ka punu ndonje her
Registration date : 03/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4456

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-10-03, 21:20

>>>@Didex@<&l mire se erdhe ne kete forum kalofsh sa me mire :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-10-03, 22:13

>>>@Didex@<&l mireserdhe ne kete forum lal. uroj tia kalosh sa me mire mes kesaj shoqerie qe eshte ketu dhe te jesh pjese aktive e ketij forumi.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-10-04, 01:48

mir se na ke ardh dude wat can i say more welcome
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-10-04, 13:08

Bujrum dideks
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-10-05, 22:10

MIRE SE NA ERDHE !!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-10-05, 22:14

MIR SE ERDHET NE KETE SUPER FORUM....!! Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-07, 15:43

Mir se na erdhe didex
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-10, 22:14

pershendetje te gjitheve!
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4479

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-10-10, 22:19

mireserdhe anisa_3 te uroj tia kalosh sa me mire ne kete forum
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-10-10, 23:36

mire se erdhe anisa_3 !

don se mos na ngaterron tani eeee?! Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2007-10-10, 23:41

jo mi jo se ti je me ngjyyyyyyyyyyyre jeshile Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 4 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-10-10, 23:43

vetem nga ngjyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyra na dallon eeeeeeeeh!!! mir mir,... dhe her tjeter thuaj te pakten nje ckemi para se te dalesh o djal...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 4 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi