Lajmerime nga Administratoret

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-12, 20:58

Lajmerime te ndryshme vetem nga Administratori


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-12, 22:26, edituar 1 herė gjithsej
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-12, 21:45

Te gjitha temat qe permbajne poezi, tani i gjeni tek tema

Krijime te ndryshme nga antaret e forumit

ketu mund te shkruani edhe krijime te ndryshme personale.
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-14, 20:51

per ta lehtesuar me shum, perdorimin e forumit, mendova te vendos,te gjithe titujt e temave kryesore,ne faqe te pare te forumit.

"TEMAT E FORUMIT"

pra mjafton qe ju te klikoni siper temes kryesore qe ju pelqen,dhe do tju hapen menjehere,nen temat e hapura nga vete ju.
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-15, 10:41

eshte shtuar per here te pare ne forum opsioni i chatit mesazh,i cili sherben per te folur ose pershendetur me njeri-tjetrin

e mira e ketij chati eshte se shkrimet i ruan,duke krijuar mundesine per leximin edhe mbas disa ditesh.

pra nqs se keni ndonje porosi per ndonje antar,ose doni ta pershendesni mund te shkruani aty.

nqs se keni probleme ne perdorim me lajmeroni
sic mund ta vini re po shtohet edhe opsioni per te degjuar muzike nderkohe qe jeni ne forum

shum opsione te reja do te shtohen per ta bere sa me te larmishme forumin.

ta gezojme chatin e ri :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-07-15, 13:21

shum ide e mir kjo Andi
congratultions
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-15, 18:38

pas opsionit te chatit, qe me pune sekondash u kopjua nga forumet e tjera,ne vazhdojme te punojme per ju, dhe ja arritem ne nje sukses tjeter,sic mund ta vini re u shtua edhe opsioni i radios,pra ju mund te qendroni ne forum duke degjuar muzike,mjafton qe te zgjidhni dhe 41 radiot do jene ne dispozicionin tuaj me 100 muzik shqip.

per te interesuarit, kodi dhe html i disponoj vetem une keshtu qe ky opsion tani eshte i pakopjushem Wink

do vazhdojme te shtojme opsione te tjera sepse ju meritoni me shum

hajt pra ta gezojme edhe kete sukses te ri :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 10:56

temat: lajmerim nga moderatoret dhe nga administratori sherbejne vetem per lajmerime te ndryshme dhe jo per te bere replika,te pakten keto dy tema ju ftoj qe ti rrespektojme brenda mundesive,sepse shikoj qe kane devijuar pak.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-07-18, 20:53

ok
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-20, 15:58

si ju duket sfondin mbrapa forumit,dmth ajo wallpaperi me peme mbrapa,ta leme ate apo te veme nje tjeter.


_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-07-20, 17:33

kjo me palm e ke fjalen duket mir po jepi dhe pak contrast se esht fantastike
Andi
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-23, 20:17

eshte e bukur por mund te gjeje edhe me te bukur
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-23, 20:56

eri mund te ofrosh dicka me te bukur se kjo dhe mund ta vendosim ne vend te ksaj qe eshte nuk ka problem :15: ,

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-25, 19:53

mund te them qe tani pak a shum faqia e pare e forumit ka perfunduar pra kjo do jete pamja zyrtare e forumit,nqs se keni ndonje sygjerim edhe mund te ma thoni,

ndersa tani do vazhdojme duke shtuar tema te tjera ne forum,per ta bere sa me te larmishem ate.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-28, 23:48

u shtua edhe nje chat tjeter,i cili mund te quhet chat i kompletuar pasi ka edhe (bisedime ne privat) ndryshe nga chati aktual qe ka forumi.

por per ta patur chatin klikoni tek ikona
Lajmerime nga Administratoret Chat10 qe eshte ne faqe te pare te forumit.

mendoj se ky chat eshte i kompletuar,nqs se hasni probleme ne perdorim me lajmeroni.
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-07-29, 12:18

po nuk hapet andi si tja beim
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-07-31, 10:03

tani eshte ne rregull chati dark,ate chat-boxin mendova ta heq sepse kemi kete chatin e ri qe eshte me i mire.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-08-10, 11:51

sikurse do ta vini re,formati i forumit dhe temave ka ndryshuar,per te qene sa me i thjeshte ne perdorim,

besoj se nuk do te keni probleme me kete format te ri te temave.

ndersa per z.shaban cakolli eshte hapur nje teme ku ai mund te vendos te gjith krijimet e tij poetike per ta pare klikoni ketu
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-08-28, 16:29

me shtimin e Arles si administratore e forumit,besoj se stafi i ketij forumi eshte i kompletuar,si nga ana administrative ashtu edhe nga ana e mirmbajtjes (moderatorve)

levizje ose shtesa te tjera ne kete staf nuk do te kete me,vetem ne raste ekstreme.

urime arla :gezuar:

nqs se ka ndokush vrejtje te mos hezitoj te flas,nuk ka problem.

flm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga shaban cakolli prej 2007-08-28, 19:05

Urime Arla,jeni bere administratore,shpresoiqe tani punet do te na shkojne me mire.
Gjithate mirat.
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4626

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-08-28, 19:38

flm shaban per kurajon qe jepni,sigurisht edhe per punen qe beni ne kete forum e vlersoj shum.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 20:52

JU falenderoj te gjithve per urimin shpresoj te jem ne lartesin e detyres dhe mbi te gjitha te mos zhgenjej Andin per besimin qe me dha..
Shaban kam vene re qe ke hapur shume tema interesante shpresoj te vazhdosh akoma dhe pse jo te na keshillosh per permisimin e ketij forumi..:perqafime:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-08-28, 20:53

arla urime . tani proper admin
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 20:58

flm per urimin..per cdo problem mos nguro te me njoftosh!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2007-08-28, 21:06

hie arla esht tu me dhemb dhomadha tani
mundesh me ndimosh
hHAHAHAHA SHAKA.
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-28, 21:11

do te ndihmoja me kenaqesi,,nxirre koken nga ekrani sa te shkoj te marr pincat e babit..Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi