Lajmerime nga Administratoret

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Eri-B prej 2007-08-30, 10:04

epo urime arla.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-07, 13:15

flm Eri-b
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-10-10, 18:19

kam nevoj pak per ndihmen tuaj

tek koka e forumit jane vene 3 adresa

www.shqiperia.forumattivo.com (adresa aktuale e forumit)

www.shqiperia.c.la (adrese e re)

www.shqiperiaforum.tk (adrese e re)

ateher ajo qe duhet te beni ju eshte qe te testoni pak te dy adresat e reja,dmth te provoni te hyni ne forum psh me kete adrese www.shqiperia.c.la ose me adresen tjeter www.shqiperiaforum.tk dhe te shikoni nese ka ndonje problem te tipit psh te dilni automatikisht nga forumi pa i bere ju (log out).nqs se hasni probleme te cdo lloji me thoni ketu,pastaj nese ecen mire do zgjedhim te gjith bashke se ke adrese nga keto te dyja do mbajme per forumin.

flm :gezuar:
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-10, 20:12

Un sapo e provova dhe arrij te hy normalisht!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-10-14, 21:55

ok pres pergjigje edhe nga te tjeret, provoni dhe punoni me shum me keto dy adresa tani

www.shqiperiaforum.tk dhe www.shqiperia.c.la

per cdo problem ose sygjerim shkruani ketu. :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-10-22, 20:54

lexoni pak me vemendje.

KLIKO KETU

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-10-30, 20:29

Tani e tutje temat jane te hapura dmth i jepet mundesia qe vizitorve te lexojne temat dhe replikat qe ne bejme.

permbahuni me aq sa te mundeni temave qe te bejme nje figure . te mire :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2007-11-27, 22:57

mos u lodhni me duke shkruar me kete adrese www.hapsira.albanianforum.net shum e gjate Very Happy


provoni kete adrese www.hapsirajuaj.com :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Vizitor prej 2007-11-30, 18:12

:gezuar:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-20, 23:22

Antaret e forumit tone po shtohen dita dites,per kete motiv stafi i forumi vendosi shtimin e nje tjeter moderatori...ai do jete Don_corleone!
Ne kete menyre ne duam qe te kontrollojme me shume temat per ti dhene mundesine te gjithe antareve te pgj pa u humbur neper replikat jashte teme!!

Pra tani sna ngelet vec se te urojme Donin per postin e ri!! :gezuar: :gezuar:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-20, 23:30

ta gezosh don :gezuar: :gezuar: :gezuar:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-22, 00:11

Mos harroni ta shtoni tek grupi Stafi Forumit Hapsira se momentalisht nuk gjendet atje.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2008-01-24, 14:30

ok ero u shtua

do ju kerkoja nje nder, te me ndihmoni qe ta vendos forumin ne vend te pare tek nje top-list,sepse jemi ne nje lufte te forte me nje web-sit tjeter.

per ta pare gjendjen ku jemi klikoni tek ikona qe ndodhet tek firma ime TOP-DENY klikoni dhe votoni forumin.(mund te votoni me shum se nje her)

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty abc

Mesazh nga Guest prej 2008-01-25, 18:10

nga ketu lal esht nje linje e persour dmth arrin deri ne 300 klikime ne minut lal po i shpenzoi 3 minuta per ty maqi je ne kriz hahaha
respkt lol

:bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2008-01-25, 18:18

ahahah hahahahhahahaha saqef ke me ken i pari mo lal duhet shum pune me ken i pari > klm se ika
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Guest prej 2008-01-25, 18:30

po ti ma paske hek te dreiten me mnoderatori lal tani po e shof .
pa AS 1 informacion shum mir ja ke bo se nuk jam aktiv lal
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2008-04-02, 17:37

Ju pelqen pamja e forumit sic eshte tani apo ashtu sic ka qene,sepse jam ne konflikt me "donin" per pamjen e tanishme te forumit.

Gjithsesi jepni nai mendim

Flm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga NEO prej 2008-04-28, 17:40

Se shpejti Hapsirajuaj.com do te jete me fytyre te re. Tema te reja, lojera, diskutime, tema, me shume antare aktive si dhe nje menaxhim i ri do ta bejne kete forum me atraktiv dhe ndryshe nga te tjeret.

Meqenese forumi po i nenshtrohet ndryshimeve si nga paraqitja, ashtu dhe nga tematika e temave te ndryshme qe jane ne te, ndryshimet do prekin dhe stafin aktual te hapsirajuaj.com ne rang Moderatoresh.

Keshtu qe nga dita e sotme, Moderatoret Eri-B dhe jurgeni, nuk do jene me ne kete detyre per shkak te mos impenjimit te duhur ne kete forum. (pika 11 e rregullores se forumit)

Caktimi i moderatoreve te rinj do behet ne baze te kritereve qe do te paraqiten pas perfundimit te ndryshimeve perkatese ne forum si dhe mbi bazen e pikes 5 te rregullores se ketij forumi.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Clarence prej 2008-04-28, 18:55

i paske hi mare duke fshi temat lal.
sa per temen prezantimet , nuk mundesh me i fut te gjith ne nje tem , me ba prenzantimin , se esht pak shtergushem dhe kam frig se nuk i xen tan antaret , Very Happy
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 35
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4281

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga NEO prej 2008-04-28, 18:58

qe sot e tutje clarence do kete rregull ne postim. tema prezantime mjafton per kedo antar qe rregjistrohet ne forum, mjafton qe kjo te mos degradoje ne chit chat. Te tera prezantimet e meparshme jane permbledhur dhe gjenden tashme ne kete teme.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Clarence prej 2008-04-28, 19:09

I ke fshi , ka faj Andi qe te ka dhen access ne panel ty Very Happy

mir mo po ket punen e gradave do kem vend une kun :scratch:
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 35
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4281

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga NEO prej 2008-04-28, 19:22

akoma skemi menduar per gradat clarence, pasi po merremi me rremujen e postimeve jashte teme qe eshte ne forum.
gjithsesi, cdokush ka te drejte te jete moderator ne kete forum, mjafton vetem qe te tregoje besueshmeri dhe te jete sa me shume aktiv.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 19:51

KUSH TE PYET TY O DONOOOOOOOOOOO Very Happy Very Happy
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Clarence prej 2008-05-12, 22:02

Duke u marr me fshirjen e shkrimeve te dala nga tema keni ngel ne nje vend as para as mrapa .
sa shkruhen aq fshihen . Very Happy
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 35
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4281

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga NEO prej 2008-05-12, 22:19

clarence po su prish gjeja e vjeter nuk ndertohet dot e reja.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 2 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi