Lajmerime nga Administratoret

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2008-05-12, 23:25

Verejtje per stafin (moderatoret) !!

Po shikoj ne disa tema ose replika,ku editohet nje replike shkruhet me fjale qe kjo replike u editua nga X per kete arsye X.

Nese shikoni me vemendje kur editon nje replike poshte dritares me smile eshte nje fjale (Reason for editing) dhe anash kesaj eshte nje rresht bosh ku ju duhet te shkruani vetem arsyen e editimit qe do beni.


Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 2008-05-13, 19:03, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Clarence prej 2008-05-13, 15:44

nuk te degjoin ty Andi kan fillu met marr per kam i pari esht Don Corleone


Edituar pėr herė tė fundit nga Clarence nė 2008-06-12, 17:46, edituar 2 herė gjithsej
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 35
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4281

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2008-07-01, 11:55

Gjendja : Poshte cdo profili eshte vendosur fjala Gjendja e cila tregon pak a shum gjendjen tuaj momentale,e shoqeruar ne menyre simbolike nga disa smile.
Ju mund te aktivizoni vet gjendjen tuaj mjafton qe te ndiqni keto udhezime :

a) Te shkoni tek PROFILI juaj

b) Tek opsionet qe do ju dalin
( Informacion | Preferencat | Firma | Ikona personale | Watched topics | Character sheet ) duhet te klikoni pikerisht Character sheet e cila ndodhet ne fund dhe me pas te zgjidhni gjendjen tuaj.

c) Kliko Paraqit.

Ju mund ta ndryshoni gjendjen tuaj sa her te deshironi,mjafton qe te ndiqni udhezimet qe u permenden pak me lart.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Andi prej 2015-04-03, 22:59

eshte shtuar opsioni per te komentuar nga fb. mjafton te jeni te identifikuar ne facebook dhe keni mundesine per te marre pjese ne diskutime pa qene te identifikuar apo te rregjistruar ne forum

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Fb10

e gjeni ne cdo teme te hapur ne kete forum !!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Besiana prej 2015-04-03, 23:01

gje e mire per ata qe rrine ne facebook, tashme kane mundesi te komentojne :bukur:
Besiana
Besiana

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rat1010 Online
Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 29
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4586

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lajmerime nga Administratoret - Faqe 3 Empty Re: Lajmerime nga Administratoret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi