ANKESE !!!

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-17, 23:11

Ca do shihni? Fillon ndonje program o bukur ne tv tani. m thoni ta shoh edhe une :ne qef:
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-18, 15:32

O Eri Mos fut hundet ne punet tona,mendimin tend e degjuam,do ta kemi parasysh!! Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-18, 15:46

Ja, si gjithmone po shet mend kjo: "Mos i fut hundet ne punet tona." Sikur kjo te kishte me shume kompetenca ne web nga ckam une dhe jurgeni.
Ah, moj arla, ta kam thene se e ke shum te theksuar deshiren per te qen mbi te tjeret dhe mbi te gjitha vdes pak per ta demostruar.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-18, 15:55

Atehere...te mos fusesh hundet ne punet e te tjerve eshte thjesht nje menyre edukate, jo superioriteti!!
un te thashe qe ti e dhe mendimin tend nuk ke te drejte te na thuash ne se cfare te bejme!!ok??
un nuk kam thene qe jam me superiore se ti, kam thene thjesht qe detyra qe kam ne forum me jep te drejte te qortoj thjesht si moderator, jo si njeri(per kete as qe me shkon ndermend) pastaj nese ti mendon se jam siper te tjerve(gje qe un nuk kam menduar kurree) eshte pune per ty!! Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-18, 20:34

Uroj vertete te jete keshtu si thua ti!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-18, 21:18

shum e vertete eshte er ajo qe thote ta siguroj un
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-18, 21:20

Mjaft u pergjigje per gjerat e arles se mi fike semaforet e trurit.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-18, 21:26

kjo tregon qe i ke 2 fije mend er. edhe boll me cave ... me kete replike se eshte ber standart kur nuk ke cfar te thuash. sipas lartmadherise suaj antaret e tjere nuk kan te drejte te replikojn ne nje teme se ti mendon se pergjigjemi ne emer te te tjereve. un dhash mendimin tim te pelqen apo jo ty eshte pun per ty. keshtu qe mundesisht mos ta shof ate replike me se po e tepron
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-18, 21:28

Po eshte replike e drejtuar kundrejt meje dhe kam te drejtat e mia... Cfare pret ti te rri duarkryq?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-18, 21:31

sme intereson fare se cfar ben ti, po ate replike qe ke then aty me lart e ke thene 100 her. kerko per ndonje shprehje me interesante se eshte ber boz ajo, se na e mban veten edhe per tip te shkathet Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-18, 21:32

Aman mo er sikur te ofendoi,ai tha ate qe mendoi per mua ashtu sikur e the ti...e leme me kaq kete muhabet se kemi dal jashte teme!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-18, 21:33

Doni preferon te te veme titullin Antar i nderuar apo Vip??
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-18, 21:34

Kur e thote nje administratore qe mbi te gjitha kla n je post me te larte se une, dhe ka shume deshire ta veje ne dukje ket fakt, pse te mos them se jam dakort. Ne rregull pra, e leme me kaq!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-18, 23:51

booooo, sa kthej pak koken une, fillojne sherret prap. He mo stafi, menduat ndonje gje per mua apo te mendoj une ndonje gje per ju Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-20, 00:26

ej kemi dal nga tema

don persa i perket titullit duhet te vendosim sepse ne forum do te behen disa ndryshime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2008-02-12, 16:30

Un kam nje ankese..
Kemi pothuajse nje muaj qe kemi shtuar nje moderator,dmth Don_corleone dhe akoma nuk kam pare ndonje angazhim te madh nga ana e tij..
po ti shohesh 2 tema mund te kete hapur gjithsej qe atehere.
Pastaj pika kryesore e premtimeve qe beri ne fushaten elektorale per permisimin e forumit Very Happy Very Happy ishte fakit qe te mbahej me shume rregull me replikat...jo vetem qe nuk po e ben kete gje po eshte personi qe del me shume jashte temave,duke terhequr me vete edhe antare te nderuar sic eshte Angel Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Almarin prej 2008-02-12, 17:48

Duken shqiptaret per cdo lloj gjeje zihen...
Se kot i futa hunet ke ku muhabet shif e boni vet.
Me mir bini ne nje kompromis qe ta zgjidhni ket muhabet kot ...
avatar
Almarin

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 28
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4350

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-02-12, 21:41

Po une ju thashe ne fillim o arla, qe dhe pasi te jem moderator, do jem ne hije ne punen time pasi do shoh se cdo beni ju qe nuk e pranuat ate platforme, keshtu qe une per vete jam ok dhe ne zbatim te kontrates. Po deshet e dorezoj detyren, por dijeni se edhe ju skeni bere pune bindese ..... Persa i perket hapjes se temave, te kujtoj e nderuara admine, se eshte nje pune qe nuk u perket moderatoreve. I perket te gjitheve, ne thjesht jemi policet e forumit. Ne nuk bejme rregulla, i zbatojme ato..........
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-02-13, 12:43

arla90 shkruajti:jo vetem qe nuk po e ben kete gje po eshte personi qe del me shume jashte temave,duke terhequr me vete edhe antare te nderuar sic eshte Angel Very Happy Very Happy Very Happy

epo trimi i mire me shoke shume!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy pastaj rregullat jane bere edhe per tu thyer....tani se devijojme icik nga tema ska asnje te keqe.....prap se prap aty vime.....
ps:po qe kur na qenka ngrit ne detyre doni?????? epo komplimente!!!
Angel Girl
Angel Girl

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4523

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-02-14, 10:42

sa qejf qe kam kur me kritikojne, vdes fare shkrihem i teri Very Happy

rrofsh angel :nje lule:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-02-15, 16:51

ASGJE DONO,TA KESH PARASYSH KUR TE KEM NEVOJE Very Happy Very Happy Very Happy
Angel Girl
Angel Girl

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4523

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-02-16, 12:02

do e e kem parasysh angel 8)
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-02-16, 21:44

Me duket se kemi nje problem te madh ketu ne forum.
Fshirja e postimeve pa u argumentuar. Shkas po marr nga ajo qe ka ndodhur mes jurgenit dhe anises.

Jurgen, nese te thashe ti fshije athere ato postime, te thashe qe ti fshije sepse kishin fyerje ne to dhe per te mos acaruar gjerat te thashe fshiji. Por tani cuditerisht perseri ky mesazh eshte fshire dhe per me teper ke komentuar me nje fjali qe nuk i shkon per shtat nje moderatori. " po tani qe e fshiva u kenaqe anisa"

???????????????!!!!!!
Jurgen me ke habitur. Dmth qe fshirja e mesazhit nuk ka si qellim ate qe permban mesazhi por nje hakmarrje ndaj antarit. E kam thene dhe nje here gjithcka qe keni mes jush mund ta sqaroni ne mesazhe private ose ne msn, qe mundesisht te perfshihen sa me pak persona ne "konfliktin" qe keni mes jush.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-02-17, 12:04

hahaa se me the ti hahaha. un i fshiva jo se me the ti lale po se duheshin fshire . edhe ate mesazh e lash sepse nuk kam per ta lejuar qe anisa ose kushdo tjeter te me thote skllav... dhe ate e shkruajta sepse ishte e 3 here qe anisa e perseriste ate qe kishte shkruajt. nqs ajo te ta shkruaj prap atehere do te perseriten edhe nje here ato replikat e tjera te kostes dhe te miat. edhe mos me ba si vllai dreqit mua se e kuptova se ca lloj robi je ti
edhe dicka thash une i pari per fshirjen e atyre postimeve
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-02-17, 12:16

jurgen te thashe njehere qe gjithcka qe ke sqaroje ne privat. ketu ne forum te lutem shume mos me permend me, ok lal?
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 6 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 6 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 6 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi