ANKESE !!!

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-04-06, 12:35

or cun nje ore pun me ka kushtu 15 euro lol! dhe si kriz qe eshte nuk jan pak po pres demshperblimin une... Very Happy Very Happy
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-04-06, 14:07

pime nga nje gote :gezuar: edhe i harrojme te tjerat...

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-04-06, 19:09

eh si gjithmon keshtu do me ia kalu ti eee....hajt pra po e boj zemren gure dhe njehere. po birrat i pagu ti ok :gezuar:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-04-06, 20:58

DINO shkruajti:eh si gjithmon keshtu do me ia kalu ti eee....hajt pra po e boj zemren gure dhe njehere. po birrat i pagu ti ok :gezuar:

ksaj rradhe po :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-04-29, 12:04

o ando pse antaret nuk munden te postojn me telefon ne kte forum??? e bon dot me pastu dhe me tel????
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-04-29, 17:17

DINO shkruajti:o ando pse antaret nuk munden te postojn me telefon ne kte forum??? e bon dot me pastu dhe me tel????

vallai nuk e di si behet, se kam provu ndonjeher jane te pakta ato faqe te cilat e lejojne kete gje.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-12, 18:16

o ando pse sme del firma kur postoj ne forum??'''
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-05-12, 21:28

DINO shkruajti:o ando pse sme del firma kur postoj ne forum??'''

shiko mos nuk e ke aktivizu firmen

ndiq kete rruge Profili -> Preferencat aty ke nje opsion qe thot Bashkangjite firmėn gjithmonė : Po ose Jo

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-13, 21:47

ok andi.... je i modh... Very Happy Very Happy
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga anisa prej 2009-05-22, 14:34

O ANDI, PO KETO KREDITET PER CFAR SHERBEJNE MO?
anisa
anisa
First Lady
First Lady

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-05-22, 15:53

per te mbush celularin, anisa Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga anisa prej 2009-05-23, 15:46

po un mund ti nderroj ? ne vend te mbush celularin i nderroj me kreditet e fakultetit?? qe te mbaroj shpejt e shpejt e pa dhimbje????
anisa
anisa
First Lady
First Lady

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-05-23, 20:18

@anisa shkruajti:O ANDI, PO KETO KREDITET PER CFAR SHERBEJNE MO?

ato kreditet sherbejne per te blere disa opsione plus te cilat i gjen ketu :


http://www.hapsirajuaj.com/dyqani-virtual-f38/

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-05-24, 21:59

o and, mire e ka anisa. kreditet e mia dhe te sajat na i konverto me kredite ne fakultet Wink
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-05-26, 07:13

@NEO shkruajti:o and, mire e ka anisa. kreditet e mia dhe te sajat na i konverto me kredite ne fakultet Wink

po ,ja tani ne moment do ti konvertoj sa te marr makinen llogaritese lol!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga anisa prej 2009-05-27, 20:11

SHIKO SI TALLET KY... E KAMI SERJOZISHT NE.. DHE SHIKO TE JET MAKIN LLOGARITESE E MODIFIKUAR QE TE NA I SHUMFISHOJ .. HAHAHAHAH
anisa
anisa
First Lady
First Lady

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-05-27, 20:13

@anisa shkruajti:SHIKO SI TALLET KY... E KAMI SERJOZISHT NE.. DHE SHIKO TE JET MAKIN LLOGARITESE E MODIFIKUAR QE TE NA I SHUMFISHOJ .. HAHAHAHAH


per ty i trefishojme Very Happy

ankese tjeter kishe???

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga anisa prej 2009-05-27, 20:18

TI MI TREFISHO NJEHER E PASTAJ UN TE LEJ REHAT PER NJE KOOH SH TE GJAT ME ANKESA ..
:-))
anisa
anisa
First Lady
First Lady

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-05-27, 20:20

jo se po ti trefishova nuk vje me knej ti, Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga anisa prej 2009-05-27, 20:28

ky esht shantazh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:19: :dueli:
anisa
anisa
First Lady
First Lady

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga artiditi prej 2009-08-22, 15:39

pershendetje
kerkoj ne femer per pushime ne plazhe
artiditi
artiditi

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 46
Vendodhja : prizren
Registration date : 22/08/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3760

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-08-24, 11:49

booooooooo ca ankese ndaj ketij forumi. Ky eshte nje problem shume i madh. Do bej cmos qe te zgjidhet menjehere Razz
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-07, 23:24

@artiditi shkruajti:pershendetje
kerkoj ne femer per pushime ne plazhe

pak kerkon Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-09-08, 14:10

do kete hall i shkreti
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-09, 17:37

hahahaha ankes e pa pame.. per kshu ankesash mu sme mbarojn ndonjehere..Razz
O-2
O-2

ANKESE !!! - Faqe 10 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 10 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3814

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 10 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi