ANKESE !!!

Faqja 2 e 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 10:48

trini ,jurgen mos u ankoni shum Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-18, 23:30

andi ca halli ke ti njer ta marr vesh une , eee??? Very Happy:D:D
meqe ra fjala, afrohu te te puc nje cik Very Happy:D:D
:te puc pak:
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-19, 07:43

kam hall qe mos te keni shum ankesa,

ja u afrova
:nje lule:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-19, 15:33

po he more djal se ta dish qe duhet ta vesht ti i pari,, ti e hape kte forum... ti duhet te japesh shembullim.. mos ki kaq shum :frike: ti tani... :zemer:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-19, 17:54

bera nje sqarim per kete punen e fotos lexojeni ketu:

Fotoja juaj

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-19, 20:18

OOOOOOO Andi kush esht ne foto mar se me duket nje cik me flok
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-19, 20:38

ha ha ha. Asnje nuk ve foto. Po bejeni zemren gur o njerez
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-07-20, 15:46

ME THONI VETEM A DONI TE SHIKONI VAJZEN 12 VJECARE SEKSI SE JUA TREGOJ UNE TE MARTEN OSE TE MERKUREN!VETEM ME THONI POR PASTAJ MOS TE ME THONI:NUK JE TI APO NUK JE 12 VJEC!!OKAY!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 25
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4549

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-20, 16:08

mos vendosni foto ketu sepse kjo eshte nje teme per ankesa,keni nje teme tjeter per fotot.flm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-08-06, 04:15

une kam nje ankese :(:(:(

kam shku 200 replika une Very Happy:D:D pse kam ngec me 4 yje??? pse nuk ndizen yjet e tjera :(:(:(
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-08-06, 14:14

3J FJAL3T 3 PISTA NUK DUH3T T3 P3RDOR3N?????????????????
****MILKA****
****MILKA****

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 25
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4549

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-08-07, 15:25

trini nuk ka korent qe te ndizen yjet e tjera Very Happy Very Happy Very Happy

milka ke ven re fjale te tilla ketu ne forum???
nqs se po me thuaj ku...

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-08-08, 01:26

ne fakt kishte bere pyetje milka me duket

o andi po bli gjenerator u pa puna Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-08-08, 01:47

ateher shiko si eshte muabeti tani o futi korendin kesaj gjese ketu dhe te me ndezi yllin mua, o do bej namin Very Happy:D:D

jo per gje po sa here lexoj ate avancuese aty me duket sikur eshte "acaruese" :(:(:(
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-08-08, 08:26

o trino po pse merzitesh ti lal. edhe une sa here e shoh nickun tend shof, paska mbet acaruese... keshtu se e ngaterrova avancuese triniti. trino postet arrihen me pune e perpjekje. pse forum au iu eshte ky?
e di ti ate shprehjen rruga e gjate dhe e veshtire per tu bere artist? hiq ate artist dhe ver ate moderator Very Happy

hajt yllo se kemi per ta rregullu dhe ate pune, do ta ndezim se sben nje yll dhe per ty :te puc pak:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-08-28, 15:19

@triniti shkruajti:ateher shiko si eshte muabeti tani o futi korendin kesaj gjese ketu dhe te me ndezi yllin mua, o do bej namin Very Happy:D:D

jo per gje po sa here lexoj ate avancuese aty me duket sikur eshte "acaruese" :(:(:(

i kam hequr fare keto gradat per antaret,(fillestar,avancues,perparues etj)
tani jeni theshte antar,ja u zgjidh edhe kjo pune trini Very Happy Very Happy Very Happy
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-14, 18:21

UN KAM NJE ANKESE...QE KUR KAM ARDHUR SHUME NGA ANTARET SI PSH TRINITI,BABYGIRL ETJ NUK KAN SHKRUAR ME NE FORUM!!ME DUKET SE I LARGOVA UN,NDAJ DHE JAM SHUME E MERZITUR!!!!!! :14: :14: :14: :14: :14: :14:
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-09-14, 21:40

un besoj se triniti tani esht nen sezon provimesh ( e them kete se dhe un sa e mbylla sezonin...) do ket per te mesuar sa ska me... jemi te gjith me ty triniti... :klm:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-09-15, 08:13

po te gjithe kemi dhene provime anisa, por jo qe te zgjasin nje muaj. mungesa e trinit eshte e pashpjegueshme dhe e pa justifikuar Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-09-27, 00:13

:ne qef: anisaaaaaaaaaaaa rrofsh per mbeshtetjen Very Happy:D:D

arla jo mi zemer cne te me kesh larguar ti :(:(:(

dono, ca halli ke ti do sherr ??? Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-27, 13:20

@triniti shkruajti::ne qef: anisaaaaaaaaaaaa rrofsh per mbeshtetjen Very Happy:D:D

arla jo mi zemer cne te me kesh larguar ti :(:(:(

dono, ca halli ke ti do sherr ??? Very Happy:D:D

:ne qef: :ne qef: :ne qef: shyqyr o triniti se nuk kam fjetur gjume naten deri sa erdhe... Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-09-28, 00:26

e mora me mend Very Happy:D:D ndaj erdha une Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4555

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-09-28, 23:04

do rrish shume?? Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-10-05, 21:59

UN KAM NJE ANKES...... !!!!!!! E ME KA NGEL HATRI JASHT MASE!!! SIKUR DO ME BENIT VIP PO EHE.. FJAL TE KOTA...

ME MIR MOS TI THONI SESA I THONI VETEM PER FJALEN E MIR DHE PASTAJ HARRONI.....

SBEHET KESHTU!!!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-10-05, 23:26

e kam pas ne plan anisa po kam harrur ta realizoj :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 2 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 2 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi