ANKESE !!!

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 11:54

internet explorer anisa. dte dritaren ku shkruhen mesazhet e shpejta nuk eshte me pasi ishte me limit dreqi dhe i thashe andit ta hiqte. Kerko ne google te shkarkosh ActiveX, shkruaj ne google activeX download, shkarkoje dhe instaloje ne PC nemenyre qe te te hapet chati.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-14, 12:04

ok
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-14, 14:29

@Eri-B shkruajti:Ja u them une se kam biseduar personalisht me milken.
Postin vip ne forum do.

Very Happy Very Happy :bravo:
****MILKA****
****MILKA****

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 22:49

jo re. po pse nuk na e thote vete ajo dhe ne te votojme? Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-18, 14:25

mire pra po e them vejeni LITTLE V.I.P
ok?
****MILKA****
****MILKA****

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-18, 14:38

@****MILKA**** shkruajti:mire pra po e them vejeni LITTLE V.I.P
ok?

Haha e lezetshme kjo, pse jo sweet vip?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-19, 13:13

ME PELQEN LITTLE SWEET VIP
E ZGJODHA...HE ANDI KETE DUAAAAA
:)
****MILKA****
****MILKA****

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 24
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4541

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-19, 19:52

un kam nje kerkes per andin!!!
ma hiq te lutem ate VIP se nuk e dua me
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-12-19, 20:53

po pse moj anisa??

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-19, 21:19

Ja ku u be edhe kjo. Hoiqja anises dhe jepja milkes
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-19, 22:32

nje sekond njehere, cjane keto hiqja njerit jepja tjetrit. Kush ma ka merzit anisen mua qe dashka ti hiqet posti VIP?
Me mire thuajeni vete mos ta gjej une Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2007-12-19, 22:46

paska filluar kembimi i titujve Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-20, 11:48

Po jurgen ka filluar.

Meqe ra fjala une e jap titullin moderator per dy tituj vip dhe nje antar. Po e deshi njeri te vije dhe te paraqitet me keto qe kerkoj. Hahaha.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-29, 20:02

Don_Corleone shkruajti:nje sekond njehere, cjane keto hiqja njerit jepja tjetrit. Kush ma ka merzit anisen mua qe dashka ti hiqet posti VIP?
Me mire thuajeni vete mos ta gjej une Very Happy
e ke shkru gabim don "hiqja njerit e venja tjetrit"une kam nje ankes nuk di se si me lidhe kepucet , do me ndimoj neri:nerva:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-04, 23:45

Mua nuk me shfaqet firma edhe pasi e ndryshoj tek profili! Si i behet?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2008-01-06, 08:24

eri ,kliko tek profili pastaj tek preferencat dhe gjej ku shkruan Bashkangjite firmėn gjithmonė. shikoje nese eshte Jo beje Po.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-06, 13:36

E bera po prap nuk del
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-06, 13:37

Ej, po pse te replikat e tjera nuk del vetem tek keto te rejat?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-12, 22:45

boooooo sa ankohet ky eri. Very Happy:D:D:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-12, 22:47

Very Happy Very Happy Very Happy na merziti me gjith keto ankesa. shum i llastuar eshte Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-13, 19:26

Perderisa mi plotesojne, pse te ms jem?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-13, 22:26

te pakten e pranon Very Happy Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-16, 23:06

athere.... kam nje ankese, kjo eshte replika ime e 1300 dhe une akoma skam nje titull. Do ma vini nje titull edhe mua apo te hidhem ne greve....... po ju a le juve ta zgjidhni....... Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-16, 23:14

Edhe une them te marresh nje tittull, po nuk di cfare te them.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! - Faqe 4 Rat1010 Online
ANKESE !!! - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-16, 23:43

ca titulli do don psh??
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! - Faqe 4 Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi