Shpirti ēfar eshte a ekziston

Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-12, 22:11

A kane shpirt kafshet dhe njerzit e ēmendur?
Partizan
Partizan

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-17, 13:45

mendoj se se shpirtin e kan veē qeniet e rafinuara , eshte eksperienza qe ben gjate gjith eksistences ,"sftwari per te ber nje shembull elektronik" qe memorizohet gjate jetes se njeriut.
Partizan
Partizan

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-26, 14:20

Te gjith kan shpirt akoma dhe lulet!!
Chrysa
Chrysa

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4245

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga adiii prej 2008-06-27, 02:02

shpirt te gjith kan po edhe ai i shkret esht me shkall niveli?????????? :vetvrasje:
adiii
adiii

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga elisa prej 2008-10-11, 19:03

haha tamam
elisa
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 26
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 4166

http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-10-11, 19:55

@adiii shkruajti:shpirt te gjith kan po edhe ai i shkret esht me shkall niveli?????????? :vetvrasje:


dhe te siperpermendurit kafshet dhe te cmendurit e kane nivel zero. Very Happy
Shejtanka
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Shpirti ēfar eshte a ekziston Rat1010 Online
Shpirti ēfar eshte a ekziston Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 28
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4097

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpirti ēfar eshte a ekziston Empty Re: Shpirti ēfar eshte a ekziston

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi