A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-07-13, 14:26

Ēdo kush do ta kishte tė vėshtirė tė sqaronte keqkuptimet me njeriun e zemrės pa e pasur pėrballė. Tė gjithė kėto keqkuptime, largėsia, pengesat e ndryshme do tė ndikonin negativisht nė ndjenjat e partnerėve duke shkaktuar ndarje. Prandaj e rėndėsishme ėshtė tė veprosh nė njė mėnyrė tė tillė qė tė shmangėsh keqkuptimet dhe pengesat duke bėrė qė njė marrėdhėnie t’i mbijetojė kohės dhe largėsisė. Keqkuptimet duhen sqaruar, prandaj mos shko nė shtrat pa sqaruar mė parė njė keqkuptim qė mund tė ketė lindur gjatė bisedės tė bėrė nė largėsi. Dhe duhet thėnė qė nė kushte tė tilla keqkuptimet janė tė pranishme mė tepėr se ē’duhet. Largėsia ėshtė e tmerrshme. Mund tė zihesh edhe pėr gjėra qė nė rrethana tė tjetra thjesht mund tė tė bėnin tė qeshje. Dhe pasojat e njė zėnke qė vjen nė kushtet e njė distance tė largėt janė vėrtet tė pakėndshme. Gjithmonė mundohuni qė mos e mbyllni komunikimin me tė pa e sqaruar keqkuptimin.
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rat1010 Online
A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty Re: A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga minka prej 2008-08-07, 14:35

NESE NE NJE LIDHJE KA BESIM NUK KA PSE TE LINDIN KEQKUPTIME,UN E KAM PASUR DY VJET LARG TE DASHURIN POR ASNJEHER SKAN LINDUR KEQKUPTIME PER ARSYE MOSBESIMI,NESE AI OSE UN E KEMI NE MENDJE PER TA TRADHETUAR NJERI-TJETRIN SKA NEVOJ TE JEMI LARG PER TA BER ATE GJE,KY ESHTE MENDIMI IM PERSONAL SDO TE THOT QE ESHTE KESHTU DHE PIKE.
minka
minka

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rat1010 Online
A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 112
Age : 32
Vendodhja : ENGLAND
Koha e lire : 24 ore e lir
Puna : se di ca do me then
Registration date : 18/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4198

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty Re: A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga adiii prej 2008-10-08, 04:14

ESHT FAKT QE LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI, POR DUHET NJE KURAJO E MADHE NGA TE DY PALET QE TA PERBALLOJNE LARGESIN QE ESHTE KALIMTARE, MOS TE BIEN VIKTIM E SHOQERISE
adiii
adiii

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rat1010 Online
A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4228

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty Re: A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga anisa prej 2009-05-21, 23:33

LINDIN SHUM DHE SHUM SHPESH .. PER GJERA EDHE TE VOGLA E PA KUPTIM....
anisa
anisa
First Lady
First Lady

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rat1010 Online
A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4425

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty Re: A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-28, 12:52

Sigurisht qe lindin keqkuptime ne largesi per shum gjera edhe per gjen me te vogel
Bardha
Bardha

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rat1010 Online
A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI Empty Re: A LINDIN KEQKUPTIME NE LARGESI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi