Kush e gjen

+7
The Bloody Alboz
linka
****MILKA****
triniti
Eri-B
NEO
Andi
11 posters

Faqja 1 e 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Shko poshtė

Kush e gjen Empty Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-06-30, 08:16

Ketu mund te tregoni gjegjeza nga me te ndryshmet.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-17, 19:10, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-06-30, 08:17

Kush eshte ndryshimi midis nje ylli dhe nje vajze te bukur.......kush e gjen?


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-17, 19:11, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga NEO 2007-07-09, 23:21

vajza kapet, ylli skapet
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Eri-B 2007-07-10, 10:22

nje djali sa here qe kishte ditelindjen merrte nga 1000 leke. Kur mbushi 16 vjec ai hapiarken e kursimit dhe sty kishte 4000 leke dhe jo 16000 leke. Pse? Hajde te shohim kush eshte me i shkathti se kjo eshte e lehte.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-07-10, 19:24

ehe, po po e lehte eshte per ty se e di pergjigjen Very Happy

sepse deri ne moshen 4 vjec i fuste ne arke,me pas i erdhen ment edhe nuk i fuste me tek arka po i merte leket per ti prish.

e gjeta?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-07-10, 19:24

dono nuk eshte ajo pergjigjia

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-11, 15:22

nuk kane ndryshim. kjo eshte pergjigja e sakte?

Si quhet nje zezak qe i jep avionit? ( o ando mos e trego pergjigjen...)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga triniti 2007-07-11, 19:43

kamikaz : hahahhahaha
triniti
triniti

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-11, 20:36

nuk eshte pergjigje e sakte :)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 21:47

pergjigjia e asaj qe thashe une eshte

ndryshimi midis nje ylli dhe nje vajze te bukur eshte se ajo vajza e bukur shkelqen edhe diten, kurse ylli vetem naten.

jurgen as un nuk e di, biles u futa menjehere tek faqia jote sa e nxorre kete gjegjeza,po i kishe fshire ti Very Happy Very Happy

i padukshem?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-12, 09:26

nje zezak qe i jep avionnit quhet.....pilot Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Eri-B 2007-07-12, 10:20

@Andi shkruajti:ehe, po po e lehte eshte per ty se e di pergjigjen Very Happy

sepse deri ne moshen 4 vjec i fuste ne arke,me pas i erdhen ment edhe nuk i fuste me tek arka po i merte leket per ti prish.

e gjeta?

O lale ja ke fut kot fare.kotkotkotkotkotkot:kot fare:Vriteni pak mendien
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-12, 10:27

O eri ai djali ka filluar ti hedhi leket ne arke qe nga mosha 12 vjec prandaj ka vtem 4000 leke
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Eri-B 2007-07-12, 10:29

Vriteni mendien ju thashe. Nuk eshte ajo pergjigjia. Ate e ka gjetur edhe tezia ime. Haahhahahha. Ju nuk e gjini. Turp te keni
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-12, 10:29

Paske teze te shkathet ti lale :nje lule:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Guest 2007-07-13, 20:50

E KENI BER LAMSH KET PUNE E 4000 LEKSHIT NUK KUPETOHET FARE
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Kush e gjen *****

Mesazh nga Guest 2007-07-15, 13:12

Jepni mendimin tuaj vetem kur te jem une ne linje ,ju lutem
.Pse e urren qeni macen .
une thom sps maca esht e qet dhe qeni shurmaxhi
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Eri-B 2007-07-15, 20:51

Ja po e jap une pergjigjen.

Ai djali qe ishte 16 vjec e kishte ditelindjen me 29 shkurt keshtu qe nje here ne kater vjet merrte leke prandaj kishte 4000 leke dhe jo 16000 leke
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-07-15, 21:21

hahahahaha :bravo:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Guest 2007-07-15, 21:26

po nga i vini leket keti cuni
se nuk lejohet me pas bank account under 14
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Vizitor 2007-07-15, 22:09

ka ne problem: Ato qe e kane ditelindjen ne 29 shkurt e festojne ne 28 shkurt kur nuk ka 29, keshtu qe as kjo nuk eshte pergjigje e sakte:D
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Andi 2007-07-16, 08:38

dark, kushedi se me cfare syri e shikon qeni,
e shikon macen sikurse demi copen e kuqe ndoshta Very Happy .
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kush e gjen Rat1010 Online
Kush e gjen Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Guest 2007-07-16, 19:50

jo andi esht nje gje natyrorer!dhe e saket .>
eshikon noshta se i duket e vogel
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Guest 2007-07-21, 16:32

ta them un kte te maces dhe qenit...
mbase ne fillimin e jetrave macja dhe qeni kan qen te martuar (si adami dhe eva) dhe macja e ka tradhtuar qenin... pra qe ne kohen e baba qemos vazhdon kjo luft qe qeni do te hakmerret me macen per kte qe i beri... ( ca fantazie qe kam!!) he dark e gjeta?
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Guest 2007-07-21, 17:16

me vjen keq po u r a loser
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush e gjen Empty Re: Kush e gjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi