Ngjyra juaj e preferuar.

+9
Rockerka
lepurushi
dreamysmart
Bardha
GENTA
lejla
elisa
julian_m
mentor
13 posters

Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga mentor 2009-02-24, 21:00

cilat jan ngjyrat me te preferuara per ju dhe pse
mentor
mentor

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 63
Age : 35
Vendodhja : shkoder
Registration date : 21/11/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4684

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga julian_m 2009-07-15, 09:09

blu edhe e kuqe
julian_m
julian_m

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 29
Vendodhja : tirane
Registration date : 06/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4682

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga elisa 2009-07-22, 02:58

e bardha dhe bluja
elisa
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 4809

http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga lejla 2009-08-03, 23:36

pink & black
se di pse Ngjyra juaj e preferuar. 772316
lejla
lejla
▲▲ ScHmEtTErLiNg▲▲

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 369
Age : 31
Vendodhja : kosov
Registration date : 09/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4550

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga GENTA 2010-02-07, 09:27

e kuqe dhe roza....e kuqja Ngjyra juaj e preferuar. 378997
GENTA
GENTA

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 176
Age : 30
Vendodhja : tiran
Registration date : 06/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4420

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Bardha 2010-02-27, 16:02

E ZEZA DHE BLU E ERRET
Bardha
Bardha

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 30
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4513

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga dreamysmart 2010-05-07, 22:00

mua me pelqen me shum nga te gjitha roza...se di pse.. Very Happy
dreamysmart
dreamysmart

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 28
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4562

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga lepurushi 2010-05-15, 14:39

e kuqja simboli i dashuris Ngjyra juaj e preferuar. 162388
lepurushi
lepurushi

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 32
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4232

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Rockerka 2010-07-08, 20:09

e ZeZa
Rockerka
Rockerka

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vendodhja : Kosovė
Registration date : 08/07/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4098

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga s2008 2010-07-10, 10:41

E kaltra.....


Ngjyra juaj e preferuar. 188948
s2008
s2008

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 37
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4891

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Besiana 2015-03-31, 22:48

e kuqe :trendafili kuq:
Besiana
Besiana

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 31
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5229

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga xili_Mitro 2015-04-09, 15:25

e Kuqe
avatar
xili_Mitro

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 39
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Besiana 2015-04-09, 17:20

e verdhe dhe e kuqe :ckemi:
Besiana
Besiana

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 31
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5229

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga xili_Mitro 2015-04-09, 21:02

Blu
avatar
xili_Mitro

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 39
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Andi 2015-04-09, 21:06

@xili_Mitro shkruajti:Blu

Xili ndaje mendje o e kuqe ose blu lol!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga xili_Mitro 2015-04-09, 21:09

e kuqe
avatar
xili_Mitro

Ngjyra juaj e preferuar. Rat1010 Online
Ngjyra juaj e preferuar. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 39
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ngjyra juaj e preferuar. Empty Re: Ngjyra juaj e preferuar.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi