Pamje nga aksidenti ne autostraden Tirane-Durres.

Shko poshtė

Pamje nga aksidenti ne autostraden Tirane-Durres. Empty Pamje nga aksidenti ne autostraden Tirane-Durres.

Mesazh nga Andi 2009-07-26, 21:33• Viktimat, njė burrė, e katėr gra po ktheheshin nga njė dasmė, kur automjeti i tyre ėshtė pėrplasur me njė makinė tjetėr sapo kanė dalė nga Maminasi. Policia bėn identifikimin e viktimave. 4 nga 5 viktimat, nėnė e bijė dhe njė cift bashkėshortėsh.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Pamje nga aksidenti ne autostraden Tirane-Durres. Rat1010 Online
Pamje nga aksidenti ne autostraden Tirane-Durres. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi