Poezi dashurie.

+20
vali
pimi_s
IDEAL-BOY
superangel girl
Arber
anisa
engjel
fato
jorgo_dr
Nertila
arta
MisterRAGNO
Eri-B
vesa88
shaban cakolli
Adem Berisha
****MILKA****
NEO
triniti
Andi
24 posters

Faqja 1 e 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Poezi dashurie.

Mesazh nga Andi 2007-07-05, 23:48

ketu mund te shkruani krijimet tuaja
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Guest 2007-07-12, 13:38

o andi ty te kam shpirt un...
per mua e ke hapur kte teme eeeeee? per poezi dashurie un vdes... ! :bravo:
he popull po pres poezi un ee!!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Andi 2007-07-14, 20:00

anisa kjo eshte tema jote,je e lire te vendosesh cfare te duash ketu, ok? :15:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga triniti 2007-07-26, 15:16

une thash se e kishe hap per mua :(:(:( nejse nejse Razz:P:P

anisa he mi ku i ke poezite Very Happy:D:D su su avanti Very Happy:D:D
triniti
triniti

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-07-26, 17:16

po edhe per ty eshte hap, shif kjo bo si interestorante. Hajde ma bej nji pizi nga ato te tujat trino, dhe ne fund te shkruash per Donin, hajde shpejt e ta qash moj se klipin ta kam qare 
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga triniti 2007-07-26, 18:55

hahahahahahahaha

per Donin

nuk e di cfar ti mendon
nuk e di nga jeta cfar kerkon
nuk e di cfar te pelqen
nuk e di per mua c'ndjen

gjithsesi dy fjale dua te te them
se kete peshe ne zemer nuk dua me ta kem
shume gjera dua te te tregoj
por kam frike se te lendoj.

nuk e di keto fjale si do i interpretosh
ndoshta prej teje do me largosh
reagimi yt ndoshta edhe do me lendoj
por zgjedhjen tende do e pranoj.

nejse, se shume po e zgjas
dhe percart ndoshta po flas
po flas shkurt, cfar zemra ndjen
Ti... ti shume po me pelqen Very Happy:D:D

ekskluzivisht per Don Corleonen Very Happy:D:D :te puc pak:
triniti
triniti

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Andi 2007-07-26, 21:28

eeeeee plasen cokollatat ketu :25: Very Happy Very Happy Very Happy

e bukur pizija trini urime :bukur:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-27, 14:07

NUK 3 DI S3 CM3 K3 DH3N3,
NDOSHTA DROG3 OS3 ALKOOL!!!!!!
PS3 P3R TY CDO NAT3 M3NDOJ
DH3 GJUMIN MA B3N COP3 COP3!!!
KUSH J3 TI MOR DJAL3 I RI
S3 S'M3 DUK3SH SI NJ3RI!!!
MUND T3 J3M UN3 3 CM3NDURA
POR NUK JAM
3 PRAPAMB3TURA!!!!!!
GJITHKUJT DO TI TR3GOJ
Q3 TY SHUM3 T3 DASHUROJ!!!!!!!
NUK 3 DI
A TI M3 DO,
POR M3NDOJ
S3 CDO NAT3 M3 TRADH3TON!!!!!!
M3 I BUKUR S3 TI,
3SHT3 KUSHDO N3 K3T3 RINI,
POR NJ3 GJ3 T3 MIR3 K3
S3 SI KY SHK3RDHAT3
NUK K3 KU M3 GJ3T!!!!!!!!
(IS JUST FOR JOK3):icon10: !!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-27, 14:12

ATAK N3 Z3MR3N TIM3

Q3T3SI...
ASGJ3 NUK D3GJOH3J!
V3C HAPAT 3 TIJ!
MU AFRUA PRAN3!!!
ISHT3 SHUM3 NDRYSH3...
ISHT3 PLOT M3 GJAK...
MU AFRUA PRAN3
DH3 M3 Z3RIN 3 TIJ
T3 3MB3L M3 THA:
"GJITHMON3 DO T3 T3 GJ3ND3M PRAN3!!!!!....
PASI MBAROI K3TO FJAL3
VURI DUART MBI GJOKSIN M3 GJAK!!!
FILLOVA T3 QAJA...
NUK MUND3SHA M3...
3 PUTHA N3 BUZ3,
DH3 PRAN3 TIJ MBYLLA SYT3 3 MI!!!
KJO ISHT3 DASHURIA
3 SINQ3RT3 3 TIJ!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-27, 14:14

NUK MUND3M T3 VAZHDOJ
DUA T3 T3 TAKOJ,
TY T3 T3 P3RQAFOJ,
BUZ3N T3ND3
T3 L3DHATOJ,
S3 3 DI Q3 DH3 TI M3 DO!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-27, 14:15

KUR NGA TI U NDAVA,
SHTERUAN PUTHJET
PERKEDHELITE,
DHE LOTET FILLUAN
TE RRIDHNIN S
E TI TRADHETOVE
SHPIRTIN TIM!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-27, 14:17

NATEN KUR BIE NE GJUME,
S'KAM KE TE LEDHATOJ,
BUZEN T'JA KAFSHOJ,
FORT TA PERQAFOJ!!

ZOTI MA LARGOI
E DERGOI ME TE TJERA,
SE DI A DO TE KEM
POR E DI QE AI KA PLOT TE TJERA!!

ZEMRA ME RRETH
SA HERE NE RRUGE DAL,
NJEREZIT ME SHIKOJNE
SIKUR FANTAZME JAM!!

NATEN KAM FRIKE TE FLE
SE GOGOLI ME HA,
SE KUR ISHTE AI
ME MBRONTE CDO NATE!!

TANI S'KAM ASKEND
QE TE ME RRIJE PRANE
VEC TA ENDERROJ
DHE TE THEM "SIKUR TE VIJE PRAPE!!!"

ASKUSH ME BESON
TE GJITHE PER KEQ
ME MENDOJNE POR
NJE GJE TA DINE!!!

"NUK MA HEDHIN DOT!!!"
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-07-27, 14:20

se mos ma fshin njeri pizine qe me ka bere triniti se e piu e zeza
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Andi 2007-07-27, 23:19

hajde milka hajde :bravo:

1 poezi beri triniti
5 ti

dono mos ki merak se nuk ta prish njeri pizine Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-07-28, 11:55

FLM ANDI!!!!!!!!!!:21:
AVASH TI DONO S3 T3 BO TRINI SA T3 DUASH PIZI!!!!!!!!!!(SHAKA)
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga triniti 2007-08-01, 02:40

dashurite ne jete vijne e shkojne
por jane zgjedhjet ato qe na lendojne
vijne e shkojne lotet dhe zhgenjimet
por eshte e ardhmja ajo qe na fut dritherimet

ajo qe e ardhmja me rezervon
eshte pikerisht ajo qe me tremb...me frikson
eshte frika te zgjohem pa ty
qe nuk mund te ti puth ata sy

ndaj te lutem i lem lodrat,fjalet e justifikimet
me ndihmo ti jap zgjidhje kesaj gjendjes sime
plotesom te pakten vetem nje deshire
nga puthjet e tua te ndjehem e pire...

per donin kuptohet Very Happy:D:D :ne qef:

triniti
triniti

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-08-01, 08:56

athere trin. shume faleminderit per pizine. edhe per ate te paren e sidomos per kete te dyten.


dashurite ne jete vijne e shkojne
por jane zgjedhjet ato qe na lendojne
vijne e shkojne lotet dhe zhgenjimet
por eshte e ardhmja ajo qe na fut dritherimet

---- kjo s'diskutohet skam cte them

ajo qe e ardhmja me rezervon
eshte pikerisht ajo qe me tremb...me frikson
eshte frika te zgjohem pa ty

qe nuk mund te ti puth ata sy -----
ketu mos e vrit mendjen fare se sa here te zgjohesh,une do te jem aty

ndaj te lutem i lem lodrat,fjalet e justifikimet
me ndihmo ti jap zgjidhje kesaj gjendjes sime
plotesom te pakten vetem nje deshire
nga puthjet e tua te ndjehem e pire... ------
aaa ketu 1 sek :zemer: se spo ndjehem mire Very Happy:D:D:D:D

trino, :te puc pak: jam gati ti jap zgjidhje :lol::lol::lol::lol::lol:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-08-01, 17:43, edituar 2 herė gjithsej
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Andi 2007-08-01, 09:45

e bukur poezia trini :bravo:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga triniti 2007-08-02, 03:01

andi rrofsh Very Happy:D:D :te puc pak:

donooooooooooooo :ne qef: :ne qef: :ne qef:
asgje me rrush i bera me kenaqesi Very Happy:D:D
:puthje: :te puc pak: :21:

P.S: dono tani ta marrim shtruar, si do ja jepje zgjidhjen keti muabeti ti Very Happy:D:D se nuk e di e kuptove apo jo ti, po ishte propozim ai Embarassed Embarassed Embarassed
triniti
triniti

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-08-02, 08:13

e kam kuptu trin, qe me poezine e pare. Them ta provojme 1 here, se sbehet qameti. :te puc pak:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga triniti 2007-08-03, 02:15

hahhahahahahaha :ne qef: shef qe kuptohemi shume ne te dy Very Happy:D:D

:te puc pak:
triniti
triniti

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-08-03, 06:36

po pra Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga NEO 2007-08-03, 07:57

po e shkruaj dhe une nja dy rreshta
kape trino, kjo eshte per ty:

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA


per trinitin Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 37
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8649

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-08-03, 12:56

DASHURIA ESHTE
E PAFAJSHME,
TE DUASH DIKE
NUK BEHET GJE!!!!!
BEHUNI TE LUMTUR
NE CDO GJE!!!
JETEN REALIZONI,
FEMIJE JU BENI,
KUPTOJENI DASHURINE
DHE RRINE TE LIRE!!!!!
FALENI VETEN TUAJ,
FALJA DASHURISE,
PERPARA SE TE JETE VONE,
SE PASTAJ PENDOHENI
DHE SDO DINI CTE BENI ME!!!!


P3R TRININ DH3 DONIN!!!!Embarassed Very Happy :)


:te puth: T3 DYV3!!!!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga ****MILKA**** 2007-08-03, 12:58

DASHURIA ESHTE DASHURI
GJERA TE JETE
TE SHKOJE E TE VIJE,
DASHURINE MOS E LARGONI
POR NE ZEMER JU
SHTRENGOJENI!!!!!!!!!!!!!!!!
****MILKA****
****MILKA****

Poezi dashurie. Rat1010 Online
Poezi dashurie. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 26
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 5192

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi dashurie. Empty Re: Poezi dashurie.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi