GjENI PUNEN QE DESHIRONI

Shko poshtė

GjENI PUNEN QE DESHIRONI Empty GjENI PUNEN QE DESHIRONI

Mesazh nga Sonja 2011-06-09, 18:32

Duapune.com ėshtė konceptuar si njė pikė takimi e kėrkesave dhe ofertave tė tregut tė punės, ku punėkėrkuesit dhe punėdhėnėsit gjejnė njeri-tjetrin.
Duapune.com i krijon punėkėrkuesit njė mundėsi mė tepėr, pėr tė bėrė tė njohur eksperiencėn, kualifikimet dhe interesin e tyre pėr punė. Mjafton tė ndiqen disa hapa tė thjeshtė pėr tu bėrė pjesė e bazės sė tė dhėnave tė Duapune.
Duke u regjistruar, ju shndėrroheni nė kandidatė tė mundshėm, keni mundėsi tė shikoni ofertat e punės, tė aplikoni pėr to si dhe tė jeni vazhdimisht tė informuar me tė rejat qė do t’ju dėrgohen. Ndoshta kėtu mund tė gjeni punėn e dėshiruar !
Duapune.com i vjen nė ndihmė tė gjithė kompanive punėdhėnėse pėr tė publikuar ofertat e tyre tė punės. Ju mund tė pėrfitoni nga baza e tė dhėnave e CV-ve pėr tė zgjedhur kandidatėt e dėshiruar.
www.duapune.com ėshtė i thjeshtė nė pėrdorim, por gjithėsesi ju do tė keni asistencėn e duhur me staf dhe sherbime profesionale.
Ju faleminderit,
Ekipi i Duapune.com
[url=http://www.duapune.com ]www.duapune.com [/url]
Sonja
Sonja

GjENI PUNEN QE DESHIRONI Rat1010 Online
GjENI PUNEN QE DESHIRONI Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Registration date : 29/03/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3830

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi