PeRSheNDetje

2 posters

Shko poshtė

PeRSheNDetje  Empty PeRSheNDetje

Mesazh nga Princess_22 2011-09-02, 02:59

PERSHENDETJE ... UN JAM E RE NE FORUM RASTESISHT E PASH DHE ME PELQEU SHUM .. SHPRESOJ TJA KALOJ MIR MIDIS JUSH .. DHE GJITHASHTU TE NJOH MIQ TE RI :) .... :ckemi:
Princess_22
Princess_22

PeRSheNDetje  Rat1010 Online
PeRSheNDetje  Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 32
Vendodhja : london
Registration date : 02/09/2011
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3672

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PeRSheNDetje  Empty Re: PeRSheNDetje

Mesazh nga xili_Mitro 2015-10-16, 14:07

Pershendetje
avatar
xili_Mitro

PeRSheNDetje  Rat1010 Online
PeRSheNDetje  Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 39
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5214

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi