24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm

Shko poshtė

24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm Empty 24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm

Mesazh nga Andi 2015-03-21, 19:56

24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm Timthu10

Dy tė rinj u ndaluan tre ditė mė parė nga Policia e Sarandės, pėr prostitucion. Olsi Muēodema, 23-vjeē, u ndalua me nėnėn e fėmijės sė vet, tė cilėn e shfrytėzonte pėr prostitucion. Kjo e fundit, nė njė rrėfim dramatik, ka thėnė se bėnte seks me klientėt edhe nė sy tė fėmijės vetėm dy vjeē e gjysėm, pasi nuk kishte ku ta linte atė. “Olsi mė thoshte se jemi tė papunė, nuk kemi ēfarė tė hamė dhe me ēfarė tė jetojmė. Olsi dilte pėr kafe dhe gjente klientėt. Shkoja me ta nė banesėn tonė ose nė hotel, ose nė shtėpinė e klientėve.

Kemi edhe njė djalė dy vjeē e gjysmė. Olsi e ka pranuar atėsinė, por nuk ka pranuar ta regjistrojmė. Olsi ka ushtruar dhunė ndaj meje, sidomos muajt e fundit. Mė kapte flokėt dhe mė gjuante me grushta. Nė njė rast mė dhunoi pse nuk shkoja te njė klient. Por nuk shkoja dot, sepse qante djali. Ka pasur raste kur kam shkuar nėpėr shtėpi pėr tė kryer marrėdhėnie seksuale, duke marrė me vete djalin, se nuk kisha ku ta lija. Olsi nė njė rast ka qenė prezent kur kam kryer marrėdhėnie me njė njeriun e tij”, ka thėnė nė rrėfimin e saj 24- vjeēarja.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm Rat1010 Online
24-vjeēarja qė detyrohej tė punonte si prostitutė:Bėja seks me klientėt nė sy tė fėmijės dy vjeē e gjysėm Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi