Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė

Shko poshtė

 Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė Empty Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė

Mesazh nga Andi 2015-03-24, 18:48

 Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė Bateri10

Bateritė me molekula litium-polimer pėrdoren shumė tek telefonat inteligjentė, tabletėt, kamerat apo kompjuterėt, pėr shkak tė masės sė tyre tė vogėl dhe potencialit tė lartė tė hapėsirės.

Kėto bateri janė tė sigurta nė pjesėn mė tė madhe tė rasteve, veē se nuk duhet tė shpohen, sepse jo vetėm qė bateria nuk do tė funksionojė, por mund edhe tė shpėrthejė, si nė videon e mėposhtme.

Para se t’ju kapė paniku dhe tė hidhni pajisjet elektronike, duhet t’ju kujtojmė se djali nė video po pėrpiqet qė ta shpojė baterinė, prandaj ajo merr flakė. Bateria nė telefon ėshtė e mbrojtur nga kasat e telefonit, kėshtu nėse do t’ju bjerė pa dashje nė tokė, nuk do tė ndodhė ndonjė shpėrthim.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

 Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė Rat1010 Online
 Bateritė e telefonave tė rrezikshme nėse shpohen, mund tė shpėrthejnė dhe tė marrin flakė Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi