Gruaja qė mposhti kancerin me ananas

2 posters

Shko poshtė

Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Empty Gruaja qė mposhti kancerin me ananas

Mesazh nga Andi 2015-03-31, 11:22

Njė grua angleze, sipas doktorėve, kishte vetėm 5 vite jetė pėr shkak tė kancerit nė tiroide.

Ajo gjeti mėnyrėn si tė fitonte betejėn me tumorin: duke ngrėnė ananas dhe duke lėnė burrin.

Candice-Marie Fox e refuzoi kimioterapinė pasi kishte parė se si disa tė afėrm tė saj nuk kishin shpėtuar nga trajtimi. Nė vend tė saj, ajo nisi tė hante rrush, limona, mollė, kivi, banane dhe ananas, duke hequr dorė tėrėsisht nga mishi.

Brenda 6 muajsh, kanceri i saj i gradės sė katėrt u zhduk pothuajse plotėsisht dhe kjo gjė ėshtė konfirmuar edhe nga mjekėt.

“Stresi dhe mishi e ushqejnė kancerin, kėshtu qė unė hoqa dorė prej tyre. Burri nuk mė mbėshteste mė nė kėtė aspekt, kėshtu qė e lashė edhe atė. E zhduka kancerin me fruta dhe me pozitivitet”, tregon 31-vjeēarja.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Rat1010 Online
Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Empty Re: Gruaja qė mposhti kancerin me ananas

Mesazh nga Besiana 2015-04-09, 17:22

e pabesueshme kur e lexon Shocked
Besiana
Besiana

Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Rat1010 Online
Gruaja qė mposhti kancerin me ananas Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 31
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 5229

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi