Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma

Shko poshtė

Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma Empty Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma

Mesazh nga Andi 2015-04-04, 18:54

Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma Image610

Askush nuk e njeh formulėn e dashurisė. Magjia e njė lidhjeje shpesh nuk shpjegohet me fjalė. Ama ajo ka shifra.

-Njė martesė nė Europė mendohet se zgjat mesatarisht 14.8 vite. Sa mė i madh nė moshė partneri juaj, aq mė shumė zgjat martesa.

-Mosha mesatare e martesės pėr meshkujt ėshtė 33.3 vite. Pėr femrat ėshtė 30.9.

-72 pėrqind mendojnė se ekziston dashuria e pėrjetshme.

-Nėse njė lidhje zgjat pesė vite, ēifti kalon 1.362.000 minuta bashkė, bėn 4 mijė telefonata dhe konsumojnė tė paktėn 300 shishe verė. Nė pesė vite kalojnė 23 net tė ndarė. Ata puthen mesatarisht 5600 herė dhe vijnė nė orgazmė 2 mijė herė.

-Nga 123 sherre qė bėhen nė pesė vite, vetėm 16 pėrfundojnė me falje. Ndoshta kjo ėshtė arsyeja pse viti i gjashtė i lidhjes deri nė vitin e tetė shėnojnė pikėn mė tė ulėt tė njė marrėdhėnie.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma Rat1010 Online
Pėr 5 vite lidhje, 5600 puthje dhe 2 mijė orgazma Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi