Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur

Shko poshtė

Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur Empty Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur

Mesazh nga Andi 2015-04-08, 08:54

Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur Shw10

Aktori i njohur, Arnold Schwarzenegger, ėshtė shprehur i lehtėsuar qė nuk ishte pjesė e filmit “Terminator Salvation”.

Ai duket se nuk i ka rėnė pishman qė kishte refuzuar filmin e vitit 2009, tė cilin e quajti “tė shpifur”.

Schwarzenneger ishte ylli kryesor nė tre filmat e parė tė serisė sė njohur, dhe do tė rikthehet nė rolin e famshėm nė filmin “Terminator Genisys” mė vonė gjatė vitit.

Nė njė intervistė pėr “Good Morning America” kur u pėrmend mungesa e tij nė filmin e katėrt nė vitin 2009, ai u pėrgjigj: “Falėnderoj Zotin, ishte i shpifur”.

Ai refuzoi tė vlerėsonte se cili nga tre filmat e parė tė tij ishte mė i mirė.

“Nuk mund ta them kėtė. Mendoj se tė tre filmat nė tė cilat isha, kishin personalitetet e tyre dhe storiet interesante”, tha ai.

Nė filmin e fundit krahas Schwarzeneggerit luajnė edhe Emilia Clarke, Jai Courtney Jason Clarke dhe JK Simmons.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur Rat1010 Online
Schwarzenegger: Terminator 4 ishte i shpifur Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi