A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla

Shko poshtė

A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla Empty A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla

Mesazh nga Andi 2015-04-09, 21:51

A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla Image412

A do ju pėlqente tė ishit vajza rezervė e ndonjė tipi?

1. Ju thotė se nėse nuk martoheni deri nė tė dyzetat, duhet tė merreni me njėri tjetrin.

Mirėpo nuk dėshiron qė tė jetė me ju tani, por pas 20 viteve, kur gjithēka shkatėrrohet.

Edhe kur ėshtė nė lidhje me dikė, atij i pėlqen shoqėrimi me ju

Ndoshta ka dikė me tė cilėn ėshtė teknikisht nė lidhje, mirėpo prap ju jeni ajo me tė cilėn shihet dhe bisedon. Jeni me shumė fat?!

2. Ju thotė gjėra si “pse e dashura ime nuk ėshtė diēka si ti”

Nuk e dimė, me siguri pasi ju nuk jeni femra e tij ai ėshtė nė lidhje psikologjike me ju sepse e di se nė lidhjen me femrėn e vėrtetė gjėrat nuk funksionojnė.

3. Ju thotė se nuk mund tė jetė me ju… momentalisht

Nuk ėshtė emocionalisht i gatshėm qė tė jetė me ju. Ai duhet qė ta pėrjetojė jetėn me njerėz tė tjerė dhe pret kohėn e duhur qė tė jetė me ju. Edhe kur ajo ditė nuk do tė vijė, do tė gjejė ndonjė arsye tė mirė.

4. Dėshiron tė jetė pjesėrisht i dedikuar

Dėshiron tė jetė me ju mirėpo edhe tė ketė mundėsinė qė tė flejė me persona tjerė. JO!!!

5. Flirton me ju por kurrė nuk ndėrmerr hap konkret

Edhe ju vini nė njė situatė qė detalisht tė rrėfeheni para shoqes suaj se ­ēfarė ka thėnė dhe ­ēfarė ka nėnkuptuar. “Mė do apo jo?”.

6. Ju thėrret kur ka problem me tė dashurėn

Dhe e pėrsėritė klishenė :”E sheh, pse vallė nuk mundem tė flas me tė ashtu siē mund tė flas me ty?”.

7. Komenton se si ju dy do ishit ideal sė bashku, mirėpo nuk ka asnjė qėllim qė ajo me tė vėrtetė tė ndodhė

8. Kur jeni sė bashku leni pėrshtypjen se jeni nė njė film tė komedisė romantike, mirėpo nė tė vėrtetė nuk jeni nė lidhje

Vetėm se nuk jeni edhe vetėm miq!

9. Gjatė gjithė ditės ju dėrgon SMS se si ėshtė bezdisur, mirėpo nuk ka kohė qė tė takohet me ju

Ai ju dėrgon porosi nė tė cilat qartė mund tė shihet se i pėlqeni, mirėpo kur vjen deri tek takimi ai gjen arsyetime dhe ndalon sė dėrguari porosi tė tjera.

10. Kur ju keni tė dashur, ai nuk pushon sė foluri pėr tė

11. Kur ai ka tė dashur zhduket, kur ndahet nga ajo rishfaqet!

Nuk keni qenė nė kontakt me muaj tė tėrė gjatė kohės qė ėshtė me tė dhe pastaj, befas rishfaqet kur tė jetė ndarė.

Bėni arsyetime pėr sjelljen e juaj kur jeni bashkė sepse e dini se sjellja juaj nuk ėshtė gjithmonė “ok”

12. Ju jeni vetėm njė plan shtesė i tij

Pėr dasma, ahengje, festa, mbledhje familjare… nė pėrgjithėsi nė ­ēdo situatė qė dikush mendon se jeni nė lidhje sepse ashtu edhe leni pėrshtypjen.

13. Ai ju pyet juve pėr kėshilla rreth dashurisė, mirėpo nervozohet kur ju e pyesni atė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla Rat1010 Online
A jeni ju goma rezervė e dikujt? Lexojini disa kėshilla Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi