ANKESE !!!

+21
rora
O-2
artiditi
Shejtanka
The Bloody Alboz
superangel girl
vali
elisa
geraldi
anisa
Sajmiri
Clarence
Angel Girl
Almarin
anisa_3
NEO
****MILKA****
kukulla_br
Eri-B
triniti
Andi
25 posters

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!! Empty ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-06-29, 08:19

ne kete dritare,antaret mund te ankohen nqs se shikojne parregullsi ne forum.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-07, 09:23, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-11, 15:20

po po une kam ankese :(:(:(

si ste vje zor nga vetja dhe nga shoket njer, se kuptoj.
hap forum e nuk trego eee??? ncncnc :(:(:(
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 15:41

e bere sefte temen dmth,po pse ke ankesa ti??? Very Happy Very Happy

ta thashe jam modest ne ate qe bej :twisted:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-11, 19:26

kam pra shume madje
jam e ofendu rende Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 19:29

ouuuu kaq shum rende???
po cte bej un qe ta rregulloj gabimin? :( :(

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-11, 19:36

se di gjeje vete :14:
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-11, 19:38

ose me mire e di , hajt me merr me te mira, me perkedhel Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-11, 22:08

ok, do nderhy personalisht si admin qe ta zgjidh kete problem

te perkedhel the???? mmmmmm :twisted: :twisted:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-12, 02:52

he pra, ku jane perkedheljet???
prap kam ankesa une

ti si admin nuk mban premtimet dhe une do ankohem Very Happy:D:D
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B 2007-07-12, 10:15

Nuk e kupton qe ne jemi njerez me karakter te forte. Nuk merremi me perkedheli dhe ledha. Hahaha
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-12, 13:06

ehi o ANDI un kam nje ankes te MADHE... ku jan antaret ktu eh??????? ka ren ndonje epidemi?? sa her qe futem ktu ska njeri... pse sma thua troc qe nuk me do fare ktu.... !! :te puc pak: :14: jam merzitur jasht mase eeeee!!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-12, 15:28

kjo esht 100% e sigurt...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-12, 15:43

anisa sic e tha edhe jurgeni,forumi eshte akoma ne hapat e para,dhe sic do gje e re ne fillim ka veshtirsite e veta, shum nuk e dine ekzistencen e ketij forumi,po per kete po punojme qe ta reklamojme sa me shum kete forum.nje ndihmese e madhe jeni edhe ju antaret te cilet fare mire mund te ftoni kedo ketu ne forum.

p.s.kush te tha qe ste dua ketu??:te puc pak:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-12, 15:48

:bukur:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-12, 19:25

ESHT PER SMBARI ANDI VETEM KESHTU ECEN FORUMI
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga kukulla_br 2007-07-12, 20:38

jo per zotin un skam asnje ankes per ket forum eshte sh sh sh i mirrrrrrrrrr URIMEEEEEE :cheers:
kukulla_br
kukulla_br

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 28
Vendodhja : Berat
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 5190

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-12, 23:12

Eri-B po po mire e ke ti :14:

andiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :14: :14: :14:
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor 2007-07-13, 08:47

o triniti, pse qan?:te puth:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-13, 12:03

un ndryshe nga ju e kam nje ankes!!!! te ky forum mungon gjeja me kryesore... ANDI foton ku e ke??? po pres un!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:17:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-13, 17:09

te leme pak mister

me vone ndoshta do vije edhe foto ime. Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest 2007-07-13, 17:19

Po ti andi vazhdo i pari dhe te tjeret , kopjoin [/b]
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi 2007-07-13, 17:24

po un hapa temen :(
te vej edhe foton tani?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B 2007-07-13, 20:20

pse se hape temen nuk duhet te vesh foto mendon ti. Vere dhe me vrap bile. Po e vure ti une jap fjalen se do ta ve edhe une dhe kjo do te jete hera e pare qe e nxjerr "surratin" tim ne internet.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti 2007-07-17, 10:29

jurgeni Very Happy:D:D :ne qef: :ne qef: :ne qef:

:te puc pak: :te puc pak: :te puc pak:
triniti
triniti

ANKESE !!! Rat1010 Online
ANKESE !!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 5198

http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor 2007-07-17, 16:49

:ne qef: :ne qef:
:te puc pak: :te puc pak:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ANKESE !!! Empty Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi