Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

+28
TiNa_LoqKka
GENTA
KLEA
Bardha
dark angle
hajdar90
lejla
julian_m
dardann
steisi
anisa
marisa
Eri-B
Nertila
s2008
labi
Sajmiri
Chrysa
besa
Erjon_tr
jorgo_dr
Clarence
Adem Berisha
shaban cakolli
shifra-020508
Jozefin
adiii
Andi
32 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Andi 2008-06-24, 19:08

:happy birthday: Ketu mund te shkruani urimin tuaj. :happy birthday:


Kjo teme eshte e hapur per te gjithe,kushdo mund te shkruaj urimin e tije,edhe nese nuk eshte i RREGJISTRUAR ne Forum ju mjaftojne te plotesoni keto 4 udhezime qe edhe ju te dergoni urimin tuaj.
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Fireworks
Ndiq udhezimet !


1) Per te derguar mesazhin kliko ikonen Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Reply110
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx 2) Shkruaj Emrin ose (Vizitor sipas deshires),titulli Urime HapsiraJuaj.Com ose dicka tjeter,me pas shkruani urimin tuaj.
3) Dergo mesazhin Send Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Fireworks4) Ploteso me kujdes kodin e sigurise (imazh) qe do shfaqet me mbrapa,dhe klikoni Paraqit
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx Faleminderit !!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Andi nė 2015-02-14, 23:23, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga adiii 2008-06-25, 01:02

urime urime dhe vetem urime per ju stafin e hapsira juaj forum. esht dicka e bukur te komunikosh me bashkatdhetaret tuj nepermjet ketij forumi. e ndjejm veten me te lumtur per ne qe jemi larg dhe flasim me shqipetar qe jan ne te gjith shtetet europ usa kanada australia, ju faleminderit edhe nje here juve te gjithve qe na beni keto lidhje, qe na afrojn sa me teper me kombin ton ju faleminderit dhe urimet e mia te perzemerta me respekt adiii.
adiii
adiii

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4871

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga adiii 2008-06-25, 01:04

:bukur: :bravo: :ne qef: :perqafime: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 791394
adiii
adiii

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4871

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Jozefin 2008-06-25, 08:23

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx Edhe 1000 te tjera Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx URIME! Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Thanimatedfireworkshehexxx
:gezuar: Tani te festojme :gezuar:
Jozefin
Jozefin

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 28
Vendodhja : Albania
Koha e lire : Pune perseri...(:P)
Puna : Design
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 4849

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty HapsiraJuaj,Com

Mesazh nga fau---@h 2008-06-25, 10:55

Ta pshurrsha faqen "hapsira Juaj.com"!!!
7 x provova tė regjistrohem dhe nuk bėn, lene qė regjistrimi ėshtė i komplikuar por edhe i pamundur, andaj jua pshurrsha hapėsirėn tuaj analfabeta e betera.
Nga : fau---@hotmail .com
Anonymous
fau---@h
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga shifra-020508 2008-06-25, 10:55

urime stafit tuaj hapsirajuaj.com 1-vjetori i lindjes e jetes shum te gjat e te suksesshme ne vazdim jam i knaqur qe jam nder te paret qe ju uroj datlindjen faliminderit qao nga ---------------------------shifra-020508------------------------
shifra-020508
shifra-020508

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 1
Registration date : 24/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4834

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga shaban cakolli 2008-06-25, 11:12

Njė vit punė mjaft tė sukseshme dhe domethėnėse,mendime intelegjente dhe shėrbime cilėsore,kėtė e arriti vetėm"Hapsira juaj.com"Razzėrgėzime dhe suksese pėr shumė mote.
Jeni mė tė mirėt.
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5277

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Mė tė mirėt pėrparojnė

Mesazh nga Adem Berisha 2008-06-25, 13:13

Sinēerisht e nga zemra pėrgėzoj Andi-n si dhe stafin e forumit.
I pėrgėzoj pėr punen e shkelqyer qė kanė bėrė dhe bėjnė aktualisht. Uroj qe edhe ne tė ardhmen tė arrijnė suksese tė shkelqyera si kėtu, ashtu edhe nė sferat tjera tė jetės.
Ju lumtė, ju do i juaji xhaxhi Adem.
Adem Berisha
Adem Berisha
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 57
Age : 73
Vendodhja : Rahovec -Kosovė
Koha e lire : shkrime tė kohėpaskohėshme
Puna : punė administrative
Registration date : 05/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 5131

http://ademgjurgjeviku.faqet.com; http://ademgjurgjeviku.shqipo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Clarence 2008-06-25, 13:37

Urime e gjithmon Urime hapsirajuaj.com
falenderoi te gjith Antaret per kohen qe i dhan e do i japin ketij forum cdo te mir ne jeten e tyre, se pa kondributin e tyre ne nuk do arriteshim ne ket nivel .
dhe nje here gezuar 25 june 2008 :torta ditlindjes:
nje vjec hapsira por kur te rritesh ti cka do besh Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 77109
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 37
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4924

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga jorgo_dr 2008-06-25, 13:59

urime urime dhe vetem urime :gezuar:

jam i ri ketu ne kete forum,po shikoj qe ky qenka nje forum i suksesshem,mua me pelqen sepse eshte i ndertuar paster dhe bukur plus ka edhe diskutime me nivel...

i uroj hapsires jet te gjate :bukur:
jorgo_dr
jorgo_dr
cun durrsak
cun durrsak

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 37
Vendodhja : Durres
Koha e lire : gallata me shoqerine
Registration date : 28/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 5028

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Andi 2008-06-25, 14:15

fau---@h shkruajti:Ta pshurrsha faqen "hapsira Juaj.com"!!!
7 x provova tė regjistrohem dhe nuk bėn, lene qė regjistrimi ėshtė i komplikuar por edhe i pamundur, andaj jua pshurrsha hapėsirėn tuaj analfabeta e betera.
Nga : fau---@hotmail .com

Sic kemi miq te forumit ashtu dhe armiq,nese ti ke probleme me rregjistrimin ateher nuk eshe nevoja te perdoresh keto fjale,ndoshta ke ndonje problem tjeter dhe justifikohesh me ate te rregjistrimit,gjithsesi ky eshte mendimi yt,dhe un nuk po e ndryshoj

Ju falenderoj per urimet tuaja,Respekt per te gjithe :bravoo:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 34
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10668

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Erjon_tr 2008-06-25, 14:32

gezuar jete te gjate forumi :bukur:
avatar
Erjon_tr

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 1
Registration date : 08/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4971

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty tung tung

Mesazh nga nora 2008-06-25, 15:21

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 846439Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 71826Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 122873uNje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... 441763rime urime te gjithve per te gjitha punt e shkelqyshme qe keni ber veq vazhdoni ma te mir jeni a tung aaa
Anonymous
nora
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga XXX 2008-06-25, 16:44

urime urime urime ,jeni ma te miret :bukur: :bukur: :bukur: :bukur:
Anonymous
XXX
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga besa 2008-06-25, 17:53

Shume URIME :torta ditlindjes: :FESTE: Gjithe stafit te hapsirajuaj.com.dhe nje pershendetje per te gjithe anetaret. :gezuar:
besa
besa

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 48
Age : 37
Vendodhja : prishtine
Koha e lire : pak
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4874

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Chrysa 2008-06-25, 18:43

Urime!!!!!!!!!! :gezuar: :ne qef: :FESTE: :super:
Chrysa
Chrysa

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 31
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4888

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Sajmiri 2008-06-25, 19:12

:happy birthday: URIME ANDO E HAPSIRES JETE SA ME TE GJATE E SUKSESE SA ME SHUM ANDO DHE NJEHERE JE :super:
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 37
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 5084

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty urime sukese ne te ardhmen

Mesazh nga titi pri 2008-06-25, 19:19

ju deshiroj urimet me te sinqerta dhe sukese ne te ardhmen rrofshi :bukur:
Anonymous
titi pri
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty labinoti

Mesazh nga labi 2008-06-25, 20:20

urime per vebin tuaj dhe skuksese ne te ardhmen po nese kish pas mundsi ndonje informat rreth kulibit shqiprar kf.Elbasani rreth transfereve te keti viti 2008 para fillimit te fazes pregaditore ju faliminederit per mirkuptim niformata mund ti dergoni ne imell labi_score@hotmail.com ju faliminederi
labi
labi

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 1
Registration date : 24/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4834

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Pershendetje!

Mesazh nga s2008 2008-06-25, 23:06

Ne kete pervjetor te pare administratoreve te forumit u:motorr: uroj te kene shendet e jete qe edhe ky forum qe na bashkon te jete jetegjate.Uroj edhe te gjithe pjesmaresit per suksese ne te gjithe aspektet e jetes.Shendet jete e bereqet!
s2008
s2008

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 37
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4891

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty a jam ne kohe???

Mesazh nga trin_tri 2008-06-26, 12:20

a jam ne kohe tua bej edhe une urimet mo??? Very Happy:D:D se tani e lexova e mailin Very Happy:D:D

andi urime zemer, nuk e kisha par akoma forumin tend te ri e ber vertete nje pune spektakolare Very Happy:D:D:bravo:
:gezuar: me fund per forumin tend :29:
Anonymous
trin_tri
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Clarence 2008-06-27, 17:09

fau---@h shkruajti:Ta pshurrsha faqen "hapsira Juaj.com"!!!
7 x provova tė regjistrohem dhe nuk bėn, lene qė regjistrimi ėshtė i komplikuar por edhe i pamundur, andaj jua pshurrsha hapėsirėn tuaj analfabeta e betera.
Nga : fau---@hotmail .com
FLM gjithsesi .
N. M. F. K. T . K . () :bukur:
Clarence
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 37
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4924

http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Nertila 2008-06-27, 21:34

URIME :happy birthday: :super:
Nertila
Nertila

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 157
Vendodhja : Andej kenej gjithandej
Koha e lire : nuk kam ma kan vjedh
Puna : Studente
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4848

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Eri-B 2008-06-27, 21:45

U be nje vit eee?

Edhe pse nuk jam me moderator ne kete forum, jam krenar te them se kam qene jo pak, por moderatori i pare i ketij forumi. Faleminderit hapsirajuaj, per gjithcka me ke dhene. Pa ty une nuk do isha ky qe jam. Askush nuk ka marre nga hapsira aq sa kam marre une, dhe andi e di se per cfare po flas. Faleminderit per gjithcka.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 29
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 5248

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Edhe 100!

Mesazh nga marisa 2008-07-02, 14:17

Pershendetje! E di qe kam munguar per nje kohe te gjate, po tani u ktheva!

Si fillim, i uroj forumit edhe 10000 vjet te tjera, te jete sa me i suksesshem e me sa me shume anetare! E ka nisur mire, keshtu vazhdoni!
:bukur: :gezuar: :bravo: :torta ditlindjes:


Edituar pėr herė tė fundit nga marisa nė 2008-07-05, 22:20, edituar 1 herė gjithsej
marisa
marisa
Rebelja
Rebelja

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rat1010 Online
Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 36
Age : 30
Vendodhja : diku ne bote
Koha e lire : internet, Pc, TV
Puna : shkolle
Registration date : 01/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4918

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend... Empty Re: Nje vit HapesiraJuaj.Com ! Dergo urimin tend...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi