Terror me armė nė njė buzuk, pranga 2 personave

Shko poshtė

Terror me armė nė njė buzuk, pranga 2 personave Empty Terror me armė nė njė buzuk, pranga 2 personave

Mesazh nga Andi prej 2009-04-16, 14:33

• Dy 37 vjecarė nė gjendje tė dehur kanė hyrė brenda njė lokali me muzike live natė ne Durres dhe me pas kanė qėlluar me armė nė drejtim tė banakut e tė orkestrės por fatmirėsisht nuk kanė shkaktuar viktima

DURRES-Terror me armė nė njė Buzuk tė qytetit tė Durresit. Dy 37 vjecarė nė gjendje tė dehur kanė hyrė brenda njė lokal natė mbremjen e se merkures dhe me pas kanė qėlluar me armė nė drejtim tė banakut e tė orkestrės por fatmirėsisht nuk kanė shkaktuar viktima. Mė pas nė vendngjarje ka shkuar policia e cila ka mundur qė ti arrestojė autorėt e ngjarjes si dhe tė gjejė e sekuestrojė armėn e zjarrit njė pistoletė “zastava”.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 23:00 pak para mesnates kur Skėnder Laci dhe shoku i tij Florian Luca qė tė dy banorė tė lagjes nr 1 tė qytetit tė Durrėsit nė gjendje tė dehur kanė tentuar tė hyjnė nė lokalin e natės. Ata janė penguar nė tentativėn e tyre nga ana e punonjėsve tė sigurisė. Nė kėto kushte njėri prej tyre, Skėnder Laci, ka nxjerrė nga brezi njė armė zjarri pistoletė “Zastava” tė cilėn ia ka drejtuar punonjėsve tė sigurisė e me pas duke hyre ne ambientete e lokalit.

Frekuentuesit e lokalit si dhe personeli kanė mbetur tė tmerruar nga kjo ndodhi deri ne momentin kur dikush ka arritur tė njoftojė policinė dhe grupet e gatėshme kanė mbėrritur nė vendngjarje pa i lėnė kohė dy 37 vjecarėve tė largohen nga ku eshte bere menjehere arrestimi i tyre duke sekuestruar dhe armen e zjarrit.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Terror me armė nė njė buzuk, pranga 2 personave Rat1010 Online
Terror me armė nė njė buzuk, pranga 2 personave Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi