Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn.

Shko poshtė

Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn. Empty Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-10, 07:01

• Ngjarja ka ndodhur rreth orės 18: 30 nė njė ish depo misri nė Ersekė, ku si pasojė e shembjes sė tarracės kanė mbetur poshtė rrėnojave 5 tė rinj. Policia bėn tė ditur se si pasojė e plagėve dy djem kanė humbur jetėn, ndėrsa tre tė tjerėt kanė mundur tė mbijetojnė. Tė rinjtė janė tė moshės nga 7 deri nė 20 vjec. Tė plagosurit janė dėrguar nė spitalin rajonal tė Ersekės dhe janė jashtė rrezikut pėr jetėn.

ERSEKE- Dalipi: Ngjarja, pėrpjekje e familjes Shkoza pėr tė mbijetuar

Ora: 22:02- Deputeti socialist Alfred Dalipi ka bėrė tė ditur pėr News24 se familja Shkoza nė cdo sekondė tė ditės bėnte pėrpjekje pėr tė mbijetuar.
“Familja Shkoza ėshtė mbajtur gjithmonė me mjete rrethanore, nėpėrmjet mbledhjes sė bimėve medicinale apo mbledhjes sė hekurave” theksoi Dalipi.

Deputeti socialist shprehet se nė Ersekė, ka shumė familje tė varfra pėr shkak tė mungesės sė plotė tė politikave pėr punėsim.
“Ne rrethin e Ersekės mungojė politikat e punėsimit. Njerzit jetojnė nė mėshirė tė fatit. Papunėsia ėshtė nė shifrat mė tė larta nė tė gjithė Shqipėrinė” tha Dalipi pėr News24.

Brace: Familja Shkoza me probleme ekonomike, fėmijėt mblidhnin hekura


Ora: 21:50- I kontaktuar nė telefon nga televizioni News24, kreu i bashkisė sė Ersekės, Adriatik Brace konfirmon se tė rinjtė kanė lidhje gjaku dhe i pėrkasin njė familje egjiptiane nė Ersekė. 5 tė rinjtė, mes tyre dhe njė vajzė kanė qėnė brenda godinės kur janė zėnė nėn rrėnoja pas rėnies sė tarracės.
Brace bėn tė ditur se familja Shkoza njihej si familje me probleme tė mėdha ekonomike, dhe pėr kėtė shkak fėmijėt janė detyruar tė mbledhin hekura. Pėr kėtė ngjarje ėshtė ngritur njė grup i posacėm hetimor.

Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn

Ora: 21:26- Pesė tė rinj kanė mbetur poshtė rrėnojave pas shembjes sė tarracės sė njė depoje nė Ersekė. Mėsohet se tė rinjtė janė tė moshės nga 7 deri nė 20 vjec, tė cilėt ishin duke mbledhur mbeturina hekuri nė ndėrtesė. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 18: 30 nė njė ish depo misri nė magazinat e ish Ndėrmarrjes sė Grumbullimit, nė afėrsi tė fshatit Psar,. Policia bėn tė ditur se si pasojė e plagėve dy djem, konkretisht Fatjon Shkoza dhe Sh.Shkoza kanė humbur jetėn, ndėrsa tre tė tjerėt janė nxjerrė nga rrėnojat me plagė tė rėnda nė trup.
Tė plagosurit janė dėrguar nė spitalin rajonal tė Ersekes dhe janė jashtė rrezikut pėr jetėn.

Tė rinjtė kanė qėnė brenda nė ndėrtesė pėr tė nxjerrė hekur, tė cilin me pas e pėrdornin pėr ta shitur si skrap. Nga punimet e kryera nė ndėrtesė, ėshtė dėmtuar konstrukti mbajtės i godinės dhe pėr pasojė ka rėnė catia e saj duke i zėnė tė pestė brenda.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn. Rat1010 Online
Ersekė, shembet depo, zė poshtė 5 tė rinj, 2 humbin jetėn. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi