Probleme per vizitoret !!!!!

Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Andi prej 2007-08-11, 10:56

Ketu jane te ftuar te shkruajne antar dhe jo antar te ketij forumi,te cilet kane probleme te cfare do lloji,si ne rregjistrim ashtu edhe ne perdorimin e ketij forumi,mjafton qe ju te KLIKONI KETU dhe ne tabelen qe do tju paraqitet shkruani problemin qe keni, do te merrni nje pergjigje sa me shpejt.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-07, 08:32, edituar 3 herė gjithsej
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga prove prej 2007-09-11, 23:20

prove
Anonymous
prove
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty CKEMI

Mesazh nga GUEST prej 2007-09-12, 16:08

:bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur:
Anonymous
GUEST
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty nuk hy dot

Mesazh nga ****** prej 2007-09-14, 14:00

andi pse nuk futem dot un o la
me ke perjashtu a ca
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
-----------------------------------

Ora ėshtė 14/9/2007, 1:58 pm
Informacion


Ju jeni pėrjashtuar nga ky forum
Kontaktoni webmasterin ose administratorin e forumit
Until 20/12/2007
-------------------------------
ket me jep mu kur dua te hy
gishteza
Anonymous
******
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty aiutooo

Mesazh nga arla prej 2007-10-07, 09:53

o Andi pse nuk arrij te hy un..me thote qe llogaria ime eshte inezistente??
Anonymous
arla
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-13, 11:59

andi pse nuk funksionon me chati ketu? me del vetem ajo dritarja me ngjur gri dhe s hapet pastaj... ? e kam un problemin apo edhe ju andej??? :roll:
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-13, 13:19

Po shoh tere keto ankesa ketu.
A jep njeri pergjigje?
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-13, 13:52

ketu zgjidhjet jepen ne heshtje er Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Andi prej 2008-01-07, 08:33

@anisa shkruajti:andi pse nuk funksionon me chati ketu? me del vetem ajo dritarja me ngjur gri dhe s hapet pastaj... ? e kam un problemin apo edhe ju andej??? :roll:

anisa e ke ti fajin andej,sepse chati punon,varet se cfare program interneti perdor ti.

Chati funksionon me keto programe interneti
Internet Explorer
Moxilla.

ose mos ke ndonje problem me pc-ne tende,sepse te siguroj qe chati punon.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-07, 13:35

anisa, ka dy probleme qe bejne te mos te funksionoje chati tek ty. E para: Ti ke nje linje te dobet interneti, dhe nuk ploteson parametrat e duhur per te hapur chatin. Mbase eshte kjo per faktin qe edhe msn nuk te hapet.
E dyta: Nuk ke te instaluar activeX qe ben te mundur hapjen e chatit. Nese me pare kur ke patur linjen e vjeter, para se te levizje gjithcka shkonte ok, dhe tani aty ku keshkuar nuk eshte ok, ather sbesoj ta kete fajin PC jot, por linja e internetit aty. Do te te sugjeroja ti beje nje test te shpejtesise KETU
dhe pastaj mi posto pergjigjet qe do marresh aty.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga lumii prej 2008-10-18, 19:05

hey mundet mem tregu dikush ..kam nje net cafe edhe ne disa prej pc-ve ...si te futen ne hi5 zakonisht po edhe ne youtube ristartohen ...ndersa ne msn gjith diten nuk ndodh asni here ...munet mem tregu naj kush ku osht problemi .. ju kam ba format rend me rend dhe prap i njejti problem ....
lumii
lumii

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 30
Vendodhja : prishtina
Registration date : 17/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4068

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga boksieri prej 2009-02-05, 16:29

o Andi aban me te pyt edhe ne me naj tem tjeter????
boksieri
boksieri

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 26
Vendodhja : lezhe
Koha e lire : argetim me shoqerine
Registration date : 06/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Andi prej 2009-02-06, 08:36

@boksieri shkruajti:o Andi aban me te pyt edhe ne me naj tem tjeter????

per cfare do me pyesesh?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty na plasi shpirtin

Mesazh nga vesel prej 2010-02-01, 20:05

kam problem me ekranin e kompjuterit me dridhet figura dhe nuke e di cfare ti bej per ta rregulluar ne qofte se me ndimoni dote se me ka ardhur ne maje te hundes.
vesel
vesel

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Vendodhja : tr
Registration date : 01/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3597

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-20, 18:14

a mund te me ndihmoj njeri si mund te ndryshoj profilin
Bardha
Bardha

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga TiNa_LoqKka prej 2010-03-02, 14:58

Nuk e Di A Muneshe me ndryshu profil Veq Me OpsJoNett Qe Jon ne Profil P.sh. 1.Personalized profile

2.Preferencat 3.Firma
4.Ikona personal
P.sh firma Nuk del poston ti ne teme firma nuk del Nuk E Di Nese Muneshe me ndreq Profilin me Opsione tjera
TiNa_LoqKka
TiNa_LoqKka

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : Suedi-Ne Zemr Te NjaNit...
Koha e lire : »-(Æ`v“Æ)-» (ShopinG) »-(Æ`v“Æ)-»
Puna : (Æ`•ø•“Æ)ZbUlimetttt Te Ndryshem :p (Æ`•ø•“Æ)
Registration date : 23/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3674

http://www.Hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga NEO prej 2010-03-03, 21:12

Te gjitha jane te mundura Tina. Mjafton te klikosh tek profili siper
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga TiNa_LoqKka prej 2010-03-04, 15:01

Okey thenxx NEO
TiNa_LoqKka
TiNa_LoqKka

Probleme per vizitoret !!!!! Rat1010 Online
Probleme per vizitoret !!!!! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : Suedi-Ne Zemr Te NjaNit...
Koha e lire : »-(Æ`v“Æ)-» (ShopinG) »-(Æ`v“Æ)-»
Puna : (Æ`•ø•“Æ)ZbUlimetttt Te Ndryshem :p (Æ`•ø•“Æ)
Registration date : 23/02/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3674

http://www.Hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Probleme per vizitoret !!!!! Empty Re: Probleme per vizitoret !!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi