Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga.

Shko poshtė

Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Empty Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga.

Mesazh nga Andi prej 2009-10-03, 02:54

• Mjeku radiolog Fatmir Thaci (nė foto) ndodhej nė spital nė momentet qė njė person i ka afruar pistoletėn nė kokė dhe e ka qėlluar per vdekje. Autori ėshtė vetėdorėzuar nė polici. Policia shprehet se vrasja ka ndodhur pėr motive tė dobėta, dhe jo per shkak tė bluzės sė bardhė. Kryeministri e Presidenti Topi kėrkojnė dėnimin e ashpėr tė autorit. PS: Jeta e bluzave tė bardha e pasigurtė.

DURRES-Njė mjek ėshtė vrarė me armė zjarri sot paradite nė spitalin e qytetit tė Durrėsit, ndėrsa nė pranga ka pėrfunduar autori i krimit. Rreth ores 09:45 minuta, mjeku radiolog Fatmir Thaci 54 vjec ndodhej nė spitalin rajonal te qytetit te Durresit nė momentet qė njė person i quajtur Ali Lorja i ka afruar pistoletėn nė kokė dhe e ka qėlluar disa here duke i shkaktuar vdekjen e menjėhershme. Autori pas krimit ėshtė vetėdorėzuar nė polici. Policia nė vendgjarje dyshon se ngjaja ka ndodhur per motive te dobeta.

Pistat
Pasi ėshtė vetėdorėzuar nė polici, Lorja ka rrėfyer me pak fjalė arsyet qė sipas tij e cuan nė vrasjen e mjekut. Policia Pasi ka dėgjuar dėshminė, doli ne konkluzionin se vrasja ka ndodhur pėr motive tė dobėta dhe jo per shkak te profesionit te tij si mjek.
Nga dėshmia u mėsua se gruaja e Ali Lorjas, M. Lorja ka punuar nė spital si infermire dhe sporteliste e spitalit dhe se njė muaj mė parė u vetėhelmua me helm per minjte duke ndėrruar kėshtu jetė. Policia dyshon se mes autorit, bashkeshortes se tij dhe mjekut kane rrjedhur ngjarje qe kane cuar ne pakenaqesi mes tyre. Autori ėshtė prangosur dhe po pyetet mė tej nga policia.

Paniku
Ngjarja e ndodhur sot paradite ku mbeti i vdekur me njė plumb nė kokė njė mjek radiolog i spitalit tė Durrėsit ka shokuar pacientė dhe mjekė qė ndodheshin aty. Tė tmerruar pacientėt kanė vrapuar pėr tė dalė jashtė ambienteve tė spitalit, ndėrsa kolegė tė Thacit kanė shkuar nė vendgjarje pėr ti ardhur nė ndihmė shokut, por pa rezulatt. Trupi i pajetė u dėrgua nė morgun e spitalit, ndėrsa janė mbyllur dhomat e vizitave, pasi efektivė tė shumtė po hetojnė pėr cdo detaj ngjarjes.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Rat1010 Online
Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Empty Re: Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga.

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-20, 19:04

shteti duhet qe te ndergjegjsohet sepse jeta e bluzave te bardha eshte ne rrezik prandaj duhen marr masa
Bardha
Bardha

Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Rat1010 Online
Vret mjekun brenda nė spital, autori nė pranga. Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi