Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet.

Shko poshtė

Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet. Empty Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet.

Mesazh nga Andi 2015-03-18, 12:15

Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet. Sexc10

Historia ime fillon e ēuditshme dhe ndoshta do tė paragjykohet shumė, por pėrderisa unė e kam pėrjetuar, do tė doja ta ndaja me ju, sepse si unė, mund tė ketė edhe shumė vajza tė tjera. Nuk kisha shumė qė isha ndarė nga i fejuari dhe pėrse? Sepse i dukesha mė e mirė se ai, perfekte. Pas dy vitesh fejesė dhe shumė vitesh njohjeje, papritur i dola “perfekte”. Pėrjetova njė zhgėnjim shumė tė madh, sepse fare mirė mund tė mė thoshte qė “nuk tė dua mė dhe po dal me njė tjetėr”. Isha bėrė si hija e tij, gjersa e kapa me njė nga shoqet e mia. Po, po, me shoqen time, jo tė rrethit tė ngushtė, por e njohura ime. Nuk ka zhgėnjim mė tė madh sesa tradhtia, aq mė tepėr me shoqet e tua. I bie tradhti e dyfishtė. Po kaloja njė periudhė shumė tė vėshtirė, u mbylla nė vetvete dhe analizoja se ēfarė kishte qė nuk shkonte tek unė, qė ai u largua. Ne shkonim vėrtet shumė mirė dhe nė krevat ishim shumė mirė, familjet po ashtu.

Mendoja gjithė kohėn negativisht pėr veten, sepse mė dukej sikur nuk dhashė aq sa duhet pėr tė fejuarin tim. Njė ditė, shoqja ime e ngushtė mė vuri me shpatulla pas murit duke mė folur ashpėr se nuk ia vlente tė vuaja mė pėr tė dhe se nuk ishte faji im. Jemi vėrtetė shumė gjynah ne femrat, sepse sa herė qė ndodhin ndarjet, justifikojmė ēdo veprim tė mashkullit dhe gjejmė gabime vetėm te vetja jonė. Gjithsesi, kaluan disa muaj dhe dhimbja sa vinte e po zbutej, por vazhdoja tė mos isha mirė shpirtėrisht, kėshtu qė dilja herė pas here me shoqėrinė time nėpėr pabe, pėr tė kėrcyer dhe pėr tė harruar gjithēka. Njė mbrėmje ndodhi ajo qė nuk e prisja dhe qė solli disa ndryshime nė jetėn time. I thashė shoqes sime:
– Sonte dua tė dehem, tė kėrcej dhe s’dua t’ia di fare se kush ėshtė rreth meje. Thjesht, dua tė harrohem, tė kėrcej dhe tė pi njėēikė verė sepse u bė kohė qė nuk pi.
– Nė rregull, – mė tha Greta, – dalim ku tė duash ti vetėm ti tė jesh mirė, por tė lutem mos m’u deh, se jemi vetėm ne tė dyja dhe kush do tė sjellė nė shtėpi pastaj…

Shpėrthyem nė tė qeshura. E dua shumė Gretėn, e kam jo vetėm shoqe, por si njė motėr. U bėra e bukur, ose le tė themi, doja tė bėhesha seksi, jo se kisha ndonjė qėllim nė vetvete, por thjeshtė doja tė ndihesha mirė. Ende mė hante krimbi nga brenda se pse i fejuari im mė la dhe kur kujtoja skenat e dashurisė me tė, mė kujtoheshin fragmente ftohjeje nga ana e tij. Unė gjithmonė ia vija fajin vetes, ndėrkohė qė nė fakt, nuk ishte faji im, sepse ai kishte filluar tė nuhaste te njė femėr tjetėr. Nejse, u bėra seksi dhe dola me Gretėn nė njė nga pabet e njohura tė Tiranės. Ėshtė vėrtet ambient i kėndshėm dhe kėrcen shumė, sepse krijohet atmosferė vėrtetė e kėndshme. E fillova me verė dhe kėrceja si e ēmendur, pa e pasur mendjen fare se dikush mund tė ishte duke mė vėzhguar nga koka gjer te kėmbėt dhe mė kishte vėnė nė shėnjestėr. Na ofronin pije meshkuj tė ndryshėm, i pranonim, qeshnim, bėnim pak muhabet dhe, kur e shikonin se nuk do tė merrnin ndonjė gjė mė tepėr nga ne, largoheshin. Sepse ndonjėherė, kur kėrcen kėshtu siē po kėrceja unė, sikur nuk ishte askush aty, tė keqkuptojnė, mendojnė se ke ardhur pėr t’u ekspozuar. Jo, tė dashur meshkuj, nuk ėshtė e thėnė se jemi femra vetėm dhe dalim me mendjen pėr tė gjuajtur meshkuj apo pėr tė rėnė nė sy.

Mbrėmja po vazhdonte shumė e kėndshme dhe teksa po kėrceja, pashė njė djalė ose mė saktė, njė mashkull, sepse ishte vėrtetė mashkull ai qė ishte mbėshtetur te banaku, nuk fliste me askėnd dhe m’i kishte ngulur sytė. Mė tėrhoqi shumė vėshtrimi i tij. Kishte njė vėshtrim shumė joshės dhe fillova tė ndjeja diēka tė ēuditshme nė trupin tim, e dėshirova menjėherė. Ai nuk m’i ndante sytė, herė-herė mė buzėqeshte dhe mė pėrshėndeste me gotė. Pėr njė moment, ndalova sė kėrcyeri dhe iu afrova Gretės:
– Ėshtė njėri atje qė m’i ka ngulur sytė dhe po ma heq trurin. S’e di ēfarė ėshtė, kush ėshtė, a ėshtė beqar, apo ēfarė race ėshtė, por di qė shikimet e tij po mė tėrbojnė fare dhe e dėshiroj, dua tė bėj dashuri me tė!
Shoqja ime shqeu sytė nga habia dhe mė kapi pėr krahu: – Sara, ti nuk je nė terezi, je e dehur, plus vazhdon tė jesh e dėshpėruar dhe nuk di se ēfarė flet, kėshtu qė mblidhe kallaballėkun -(trurin) e kishte shprehje ajo, – pi edhe kėtė gotė dhe ikim nė shtėpi.

– Greta, tė lutem, njė herė tė vetme nė jetėn time mė lėr tė bėj njė ēmenduri, njė aventurė, dua edhe unė tė provoj se sa seksi jam. Ai mashkull mė mė tėrheq shumė…
Shoqja ime nuk la gjė pa mė thėnė, kuptohet, e kishte pėr tė mirėn time, por fjalėt e saj, me thėnė tė drejtėn, as sot s’i mbaj mend mirė dhe mė vjen pėr tė qeshur, sepse e shikoja nė sy Gretėn teksa fliste, ama mbaj mend vetėm buzėt e saj qė lėviznin dhe sytė e shqyer nga frika. E putha Gretėn duke e pėrqafuar fort dhe vazhdova tė kėrceja pėr qejfin tim, por shikimin e kisha nga mashkulli misterioz. Njė moment e pashė qė po mė afrohej dhe teksa kaloi afėr meje, mė vuri doren te beli dhe mė pėshpėriti nė vesh: “Ti po mė ēmend, tė dėshiroj aq shumė sa nuk mundem mė tė tė shikoj”. Mė mjaftuan ato fjalė, ai gjest, ajo prekje e lehtė te beli, qė tė shkoja pas tij. Greta kishte shtangur e tėra dhe u mundua tė ma bėnte me shenjė, por tashmė kisha kapur dorėn e mashkullit misterioz dhe po shkoja pas tij. Nė ato momente, nuk doja t’ia dija se kush ishte aty, doja tė bėja gjithēka me atė mashkull, isha preja e tij dhe kjo gjė mė pėlqente. Shkova pas tij dhe pėr ēudinė mė tė madhe, as qė mė bėri pėrshtypje se ishim nė banjon e lokalit. Po tė ma thoshte dikush tjetėr, do tė thosha “unė s’do ta bėja kurrė kėtė gjė”, por ja qė… ishim nė banjo dhe ai ma kishte kapur fytyrėn me dorė e mė shikonte.

Kishte njė shikim zhbirues, me tė cilin tė zhveshte tė tėrėn. Nuk kishte nevojė pėr shumė fjalė, ai me atė shikim dukej sikur tė urdhėronte dhe ti ishe e gatshme tė bėje ēdo gjė qė dėshironte ai. Ndjeja qė nė trupin tim mė pėrshkonin tė dridhura dhe ndjesi tė ēuditshme tė cilat kisha kohė, ose mė mirė tė them, nuk i kisha ndjerė ndonjėherė, ndjesi tė cilat me fjalė nuk pėrshkruhen dot. Doja qė ai tė mė prekte, tė bėnte seks me mua, ndjeja qė i gjithė trupi im ishte djersitur, ca nga dėshira pėr atė mashkull, ca nga eksitimi qė ai mė zgjonte. Filloi tė mė prekte buzėt dhe nuk ma ndante shikimin. Ndėrkohė, me dorėn tjetėr mė kishte mbajtur tė dyja duart fort dhe nuk m’i lėshonte. Mė pas, m’u afrua me tėrė forcėn e tij prej burri tė fuqishėm dhe po mė puthte duke pėrsėritur herė pas here: “Kush je ti? Ēfarė mė bėre sonte? Pėrse mua… Dua tė tė pėrdhunoj tė tėrėn…”.
Ashtu filluam tė bėnim dashuri nė banjo, ndėrsa unė u pėrgjigjesha puthjeve dhe epshit tė tij me shumė dėshirė. Arritėm edhe nė aktin final, bėmė seks dhe arrita nė orgazėm jo njė, por dy herė. Isha e pafuqishme teksa bėja seks, por ai mė mbante me duart e tij tė fuqishme dhe nuk u ndjeva e lėnduar pėr asnjė sekondė, edhe pse ishim nė banjo dhe jo nė kushtet e duhura. Nė ato momente mė dukej sikur isha nė qiellin e shtatė dhe bota mė dukej mė e bukur se kurrė. Njė marrėdhėnie tė tillė pasionante nuk kisha pasur kurrė nė jetėn time. Pasi pėrfunduam, pushova pak nė krahėt e tij dhe ai mė puthte buzėt, mė ledhatonte e mė shikonte nė sy, thua se ishte i dashuri im prej kohėsh, apo sikur mė dashuronte vėrtetė. Nuk ishte thjeshtė seks… Pėrkėdheljet e tij pas atij pasioni tregonin se pas atij mashkulli pasionant qė ndoshta dukej edhe pak i vrazhdė, fshihej njė person shumė i dashur dhe i ndjeshėm. U shkėputa nga krahėt e tij dhe ika pa e kthyer kokėn pas…

Atė natė kam bėrė njė gjumė tė thellė, vetėm se kur u zgjova nė mėngjes dhe m’u kujtua gjithė ēfarė kisha bėrė, nuk e doja veten. Isha e vetėdijshme qė ajo gjė mė kishte pėlqyer shumė, por nė tė njėjtėn kohė, m’u neverit vetja. Nuk arrija dot ta besoja se e kisha bėrė me njė tė panjohur. Nuk ishte nė natyrėn time, ndaj shpėrtheva nė tė qara. Nuk vonoi shumė dhe erdhi edhe Greta, por nuk e lashė tė fliste. I thashė: “S’kam nevojė tė mė gjykosh, mjafton vetėgjykimi im”, por nga ana tjetėr, pavarėsisht ndjesive qė kisha se pse e bėra, pėrsėri ndihesha mirė si femėr. M’u duk sikur mora njė lloj konfirmimi: “Po, unė jam njė femėr joshėse, mund t’i pėlqej njė mashkulli pėrsėri”, sepse qė nga ndarja me tė fejuarin, mė ishte krijuar ndjesia se nuk isha aspak tėrheqėse. Kėshtu e qetėsoja veten kur mendoja pėr veprimin e papjekur qė kisha bėrė: “S’ka gjė Sara, nė fund tė fundit, ti nuk e njeh dhe as qė ke pėr ta takuar mė”. Ditėt kalonin, por sado qė mundohesha ta harroja mashkullin misterioz, mendja mė rrinte tek ai. Fillova ta mendoja shumė: “Thua ēfarė mendon ai pėr mua? Sigurisht qė negativisht mendon, se jam kurvė, vajzė rruge, por ama seksi”. O Zot, kur mendoja kėto gjėra bėhesha shumė keq. I thoja vetes “po ēfarė tė duhet ty se ēfarė mendon ai, nuk ėshtė askush?!”, bėja dialogje me veten, por asgjėkundi nuk arrija. Kaluan dy javė dhe mė lindi dėshira ta takoja sėrish atė djalė. Doja tė shikoja ēfarė mendonte, e kisha tė nevojshme tė qėndroja pėrballė tij, me natyrėn time tė vėrtetė… I thashė Gretės se doja tė shkonim sėrish tek i njėjti vend. Ajo m’u pėrgjigj prerė: “Me atė ēfarė ke bėrė ti, nė asnjė mėnyrė”, por unė ngula kėmbė dhe ajo nuk ma prishi. Shkova pėrsėri aty dhe, ēfarė tė shikoja?! Ai ishte aty nė po tė njėjtin vend. E njoha menjėherė… E si mund ta harroja? Sidomos sytė e tij, vėshtrimin e tij tė thellė.

Mendova se nuk do tė mė njihte, sepse nuk isha veshur seksi si atė natė, por ai mė njohu menjėherė sepse e pashė nga mėnyra se si mė pa. Qėndrova me Gretėn, e cila mė pėshpėriste te veshi: “Hė mi… aty ėshtė… po tė sheh… ē’pate… na fėlliqe… hajde ikim…”, njė lumė fjalėsh, qė s’ua vija veshin. I kėrkova Gretės tė rrinte e qetė, porosita njė pije dhe po rrija.
Ai u ngrit nga banaku dhe erdhi drejt meje. Na pėrshėndeti duke buzėqeshur dhe u prezantua: “Jam Davidi”. Edhe unė tė njėjtėn gjė bėra. Ai na kėrkoi leje nėse mund tė ulej me ne dhe kėshtu, biseda rrodhi lirshėm, si tė ishim miq, pa e pėrmendur se ēfarė kishte ndodhur atė natė, ama shikimin nuk ma hiqte fare dhe unė, me vete, thoja: “Tė lutem, mos mė shiko ashtu se nuk e bėj mė atė gjė, sikur qielli dhe toka tė bashkohen!”. Ndjeja qė faqet mė ishin skuqur nga turpi teksa flisja. Folėm gjatė pėr punėn, ēfarė bėnte, ku jetonte dhe ai mė pyeti pėr aq shumė gjėra, sa nė njė moment, i thashė: “I mėsove tė gjitha brenda njė nate nga unė”, sepse edhe unė nuk pėrmbahesha fare, ēfarė mė pyeste, ia tregoja me sinqeritet. Shkėmbyem numrat e telefonit dhe kur u ndamė, mė erdhi menjėherė mesazh nga ai, njė mesazh qė edhe sot e kėsaj dite e mbaj tė pashlyer: “Ritakimi me ty mė dha jetė, sepse kisha dy javė qė mė dukej sikur nuk jetoja. Mezi pres tė tė takoj sėrish, tė tė njoh ty, tė flas me ty…”.

Ky ishte njė mesazh i cili ndezi njė dritė brenda shpirtit tim dhe m’u duk sikur gjithė dhimbja qė kisha kaluar me ish-tė fejuarin, u fshi nė atė moment. U takuam tė nesėrmen dhe folėm gjatė pėr mua, pėr atė, isha komplet vetvetja, por nata e pasionit tonė nuk po pėrmendej dhe nuk po mė rrihej mė e ia hapa unė atė temė. Pashė qė ai nuk mė kishte gjykuar, sepse edhe pėr atė kishte qenė hera e parė qė e bėnte njė veprim tė tillė. I thashė: “Si mund tė mė kėrkosh tė bėhem e dashura jote? Ndoshta ti nesėr mund tė mė gjykosh pėr faktin qė t’u dhashė menjėherė dhe bėmė seks, aq mė tepėr nė banjo publike!”. “Tė njėjtėn gjė mund tė bėsh dhe ti me mua, mė tha, e pse duhet ta bėj unė me ty? Ne jemi njėsoj. Rėndėsi ka ēfarė vjen tani e tutje. Ajo ēfarė ndodhi, ndodhi dhe duhet ta pranojmė se kėshtu ishte shkruar nga fati qė tė njiheshim. Pėr mua, nuk ka qenė thjeshtė seks, por dashuri”. Fjalėt e tij mė shokuan… Mė tha gjithashtu, “nėse ty tė shqetėson ajo natė, nuk do tė flasim mė pėr tė dhe s’ke pse ta kujtosh, pavarėsisht se unė atė natė zbulova dashurinė qė doja ta kisha nė krah. E di gjithashtu se ti nuk do ta bėje kurrė njė gjė tė tillė, Sara, kam besim te ti…”.
Kėshtu vazhdoi lidhja jonė dhe, duke qenė se mua mė vriste pak veprimi im i nxituar (sado qė ishte shumė shumė i bukur) i asaj nate, nuk e pėrmendja asnjėherė, edhe pse Davidi e quante “nata e fatit tonė”, “natė fatlume”. Kaloi njė vit nga lidhja jonė, pėr tė cilėn do tė flisja me faqe tė tėra gazete dhe nuk mjaftojnė. Njė natė tė bukur, ai mė bėri njė ftesė tė ēuditshme po te lokali ku kishim bėrė seks pėr herė tė parė. Mė tha: “Tė pres nė filan vend”. Unė kisha njė vit qė nuk shkoja aty dhe, e nevrikosur me tė, e pyeta se pse po ma linte takimin pikėrisht aty. Mė zuri paniku, mendoja se erdhi fundi, “aty thashė ku e filluam, aty ndoshta do mė thotė tė ndahemi”. I thashė Gretės: “Tė lutem, mė shoqėro” dhe mė kishin kapur tė qarat. Qaja me dėnesė dhe ajo pėrpiqej tė mė qetėsonte. “Nuk mė ka kėrkuar kot aty, po tė them!”, i thoja dhe dridhesha e tėra. Greta ishte shumė e qetė, ēuditėrisht. Shkova aty, ku ēfarė tė shikoja? Nė cepin ku e kisha parė pėr herė tė parė, ishte krijuar njė ambient plot me tullumbace, me zemra me lule dhe Davidi po mė priste aty bashkė me gjithė shoqėrin time dhe tė vetėn, duke buzėqeshur. M’u afrua duke mė shkelur syrin dhe unė i thashė: “Ēfarė po ndodh David? Kush e ka ditėlindjen?”.

Aty, ai mė propozoi pėr martesė. Nuk di ta pėrshkruaj me fjalė, por atė lloj lumturie uroj ta provojė ēdo femėr. Sot jemi tė martuar dhe po pres edhe njė bebush… Kjo ishte historia ime, e cila nisi si aventurė, por pėrfundoi bukur. Sigurisht, e di qė rasti ynė ishte njė nė njė mijė, por fati kėshtu e deshi pėr ne, fatmirėsisht. Asgjė nė kėtė jetė nuk qenka si njė recetė…/
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet. Rat1010 Online
Historia ime filloi duke bere seks me kamarierin ne tualet. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 36
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 11640

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi