A keni genjyer ndonjehere?

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-22, 14:30

e shof lala e shof
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4349

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-05-02, 17:57

genjeshta une?????as 1..(kjo ishte ajo e fundit qe thashe...po dita eshte akoma e gjate....)hihihihi
Angel Girl
Angel Girl

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4515

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga kosta prej 2008-05-04, 14:10

jo ndonjehere po shume here dhe ne te gjitha rastet kane qene genjeshtra te bardha. :lol: :lol: :bukur:
kosta
kosta

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4474

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 22:39

po un gjith diten genjej shaka me ka ndodhur shpesh te genjej
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4433

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga Vizitor prej 2008-05-12, 22:59

genjeshtra sa te duash po jo per gjera te rendesishme .....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga LaZdRaJkA prej 2008-05-16, 13:25

shum here
avatar
LaZdRaJkA

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Numri i postimeve : 2
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

http://WwW.Dashuria.Forum-Aktiv.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga happy girl prej 2008-05-17, 17:16

o Andi mos na hap keto tema se na shkrive fare
po kush nuk ka mekate te hedhi gurin e pare... po kush nuk ka genjyer ndonjeher more aman cpo na thua Very Happy Very Happy Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4349

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga shaban cakolli prej 2008-05-25, 16:04

Ndoshta,por kete ekemi bere pa vetdije
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4626

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga cakalli prej 2008-07-16, 15:15

KUR ISHA 15 VJEC ME KAPI MAMAJA ME 1 GOC NE SHTRATIN E SAJ DHE UNE I THASH QE PO ME MESONTE KIMIN SE ISHA DOBET NE ATE KOHE POR MAMI PA GJAK DHE :hate-mazzata:
cakalli
cakalli

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 140
Age : 29
Vendodhja : vlore
Koha e lire : pc,lokale,disko,menaxhim biznesi,dhe ske ku vete pa ehh e dini juve
Puna : kasap
Registration date : 12/07/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4168

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga minka prej 2008-08-07, 14:39

ME RASTE POR PRAP ME KA DAL GENJESHTRA SHESHIT JO PER GJE PO NUK DI TE GENJEJ DHE HARROJA CA KISHA GENJYER.
minka
minka

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 112
Age : 32
Vendodhja : ENGLAND
Koha e lire : 24 ore e lir
Puna : se di ca do me then
Registration date : 18/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4190

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga superangel girl prej 2008-12-23, 14:24

GENJESHTRA SA TE DUASH POR VETEM KUR ME ESHTE DASHUR TE GENJEJ KAM GENJYER ,POR, NUK GENJEJ KURRE PER QEF. SE MBAJ MEND GENJESHTREN TIME ME TE MADHE!
superangel girl
superangel girl
°l||l° andi's angel °l||l°
°l||l° andi's angel °l||l°

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 654
Age : 26
Vendodhja : ka humbur fare.........
Koha e lire : tennis,pc
Puna : s'ka fare
Registration date : 06/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4026

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga ENGJELLUSHA prej 2009-05-14, 12:22

Po kam genjyer kur ka qene ne pytje dashuria...........
ENGJELLUSHA
ENGJELLUSHA

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 68
Age : 35
Vendodhja : Aty ku ka dashuri
Registration date : 28/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3976

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:46

po kam genjyer (keq shum )
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 15:48

@linka shkruajti:po kam genjyer (keq shum )
epo ma merte mendja... Shocked
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:50

DINO shkruajti:
@linka shkruajti:po kam genjyer (keq shum )
epo ma merte mendja... Shocked
ta mirrte mendja , si mendon
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 15:52

ma merte menja se genjen shume....
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:56

po si mendon , duhet te kesh fakte per ket qe e thua
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 15:57

@linka shkruajti:po kam genjyer (keq shum )ja fakte e ke then vete...
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 15:58

DINO shkruajti:ma merte menja se genjen shume....
jo dua faktin e ksasj pergjigje
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 16:03

nu kam konkretisht... :i pafajshem:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 16:35

ateher pse fol pa fakte (kur kam genjyer un ,e di ishte diqka e rende ,por kishte dhe anen pozitive)
nuk do duhej te parashikosh shum dino
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 18:34

ok ok bera gabim :17: ...
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga linka prej 2009-05-16, 18:36

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 644468 do me duhej te mendoj
linka
linka
<-«peace»->
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rank_6-1

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6458

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-16, 18:37

ok ok mendohu...
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-17, 12:53

....... po nuk harron....
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rat1010 Online
A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6905

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A keni genjyer ndonjehere? - Faqe 2 Empty Re: A keni genjyer ndonjehere?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi