Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Musafir prej 2007-12-15, 21:47

Kur beni nje gabim cfare beni pastaj qe e dashura/I ose shoku/shoqja tu fali??


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-12-15, 22:06, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Vizitor prej 2007-12-15, 22:05

si fillim i kerkoj falje nqs gabimi eshte i madh, pastaj varet nqs falja nuk mjafton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-16, 00:06

Bej si i vllai i dreqit!
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4599

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga NEO prej 2007-12-16, 00:12

kur e kam gabim cfare bej? Cfare te bej, mundohem te mos bej gabime te tjera Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Guest prej 2007-12-17, 10:55

i kerkoj falje!! neqoftese nuk me fal ateher filloj e mendoj x ndonje rrug dalje.. :-)
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga NEO prej 2007-12-17, 13:14

e pse kerkon rrugdalje? nje mik i mire eshte nje mik qe di te fale...
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-17, 21:49

Po ku ka miqesi sot mor dono
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4599

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Guest prej 2007-12-18, 00:18

varet dhe nga gabimi qe ke ber...
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Angel Girl prej 2007-12-18, 11:49

KUR BEJ GABIM UNE...JAM "E AFTE" TE BEJ TE TJERET TE ME KERKOJNE FALJE,SE MBAJ TURICKAT AQ GJATE SA HARROHET DHE SE PER CFARE GABIMI BEHET FJALE....SI PERFUNDIM ME KERKOJNE TE TJERET FALJE.... lol! ...AMA KUR KY TRUK NUK FUNXIONON KERKOJ FALJE ME KOKEN ULUR E BEJ NJE FYTYRE ENGJELLORE...HAJDE E MOS ME FAL PASTAJ....
Angel Girl
Angel Girl

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 34
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4517

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-18, 14:44

@ANGEL GIRL shkruajti:KUR BEJ GABIM UNE...JAM "E AFTE" TE BEJ TE TJERET TE ME KERKOJNE FALJE,SE MBAJ TURICKAT AQ GJATE SA HARROHET DHE SE PER CFARE GABIMI BEHET FJALE....SI PERFUNDIM ME KERKOJNE TE TJERET FALJE.... lol! ...AMA KUR KY TRUK NUK FUNXIONON KERKOJ FALJE ME KOKEN ULUR E BEJ NJE FYTYRE ENGJELLORE...HAJDE E MOS ME FAL PASTAJ....

Pupupu dreqi e mori, te kerkosh falje edhe kur te tjeret e kane bere demin kjo eshte hera e pare qe po e degjoj.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4599

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga NEO prej 2007-12-18, 23:39

epo eshte faktori femer ne mes ero, kot skane thene femra ka fut shejtanin ne shishe. Vetem per kete jane avance para nesh, per asgje tjeter Very Happy:D:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-22, 14:33

po te dua te me fali "amorja"e mys me :te puth: :te puc pak: :25: :29: :kiss: po te jet noj tjeter ja rras m grusht hahahah
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga NEO prej 2008-03-22, 14:40

goce, ta merrke shpirtin fare pas gabimeve ti Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga happy girl prej 2008-03-22, 14:43

jo jo vetem pak pak fare hahahah po e mban ai se esht 100 kg hahahah
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-24, 19:55

kur bej gabim???kerkoj falje..epo tani njerez jemi edhe gabojme.. :geek:
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4473

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-30, 19:57

nuk e pranoj kurre qe kam gabu
mundohem tia mush menjen kujtdo( dhe gjithmon ja arrij) qe e ka ai ose ajo gabim e jo un
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga NEO prej 2008-05-01, 14:11

sa kollaj qe e kni ju femrat ne kete drejtim Very Happy

Zakonisht un e kam shume te veshtire te kerkoj falje, edhe ne rastet kur une e kam gabim. Gjithsesi e provoj dhe ne kete menyren qe ka thene happy me lart ( jo gjithmone ja arrij Very Happy) ose me menyra te tjera....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-25, 18:48

hiq e lej te harohet!!! lol!
Chrysa
Chrysa

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga adiii prej 2008-06-26, 02:29

I KERKOJM FALIE :i pafajshem:
adiii
adiii

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-26, 14:18

Ne qoftese kerkon falje atehere mund te mos te falin se thon nje e dy kerkon falje ne gjithmon do ta falim kurse kur nuk i kerkon falje mund ta besh prap :17: :17:
Chrysa
Chrysa

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga adiii prej 2008-06-27, 01:41

un kerkoj falje se nuk gaboj shpesh,,,,, por qe se jam i tille skam fytyr me kerku falje :jo jo jo:
adiii
adiii

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-27, 09:03

Paske qen njeri i sinqert ti!
Chrysa
Chrysa

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga adiii prej 2008-06-28, 01:35

po gjithmon nje njeri i sinqert kerkon falje . :bukur: :gezuar:
adiii
adiii

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Chrysa prej 2008-06-28, 09:27

Sigurisht!!
Chrysa
Chrysa

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga adiii prej 2008-06-28, 20:10

e pra kerkojm falje dhe smeresh me te :klm:
adiii
adiii

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rat1010 Online
Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim?? Empty Re: Cfare beni qe te tjeret tu falin kur beni gabim??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi