Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga NEO prej 2007-12-28, 21:49

Cfare do benit nese zbuloni se bashkeshortja apo bashkeshorti ju tradheton, dhe jo vetem kaq por nuk e vret mendjen nese ti e ke nuhatur kete gje?

Po marr shkas nga nje histori qe sapo degjova per njė cift i cili jeton ne itali, te cilet kane edhe njė femije. Kane tre vjet martese, gruaja e do te shoqin, megjithėse e ka marre vesh per tradhetine, dhe jo vetem kaq por ai ka filluar dhe nuk e trajton mire. Ajo pėr hir te dashurise dhe per hir te femijes qe ka, gjithashtu edhe sepse eshte ne nje vend te huaj nuk merr dot nje vendim sic duhet per jeten e saj.
Ju po te ishit ne pozicionin e saj cfare do benit?
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-28, 22:44

Nuk jam i martuar dhe e shoh te larget ate dite
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga shaban cakolli prej 2008-01-19, 18:16

po tė e vėreja saktė,do e tradhėtojapėrpara,thonė dy duar janė pėr tė mbrojtur kokėn!
shaban cakolli
shaban cakolli
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 329
Vendodhja : Gjermani
Puna : Poet-shkrimtar
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 4626

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-19, 19:22

une do e daja..
megjithse nuk jam ne vendin e asaj, por besoj se do e ndaja...sepse nuk mjafton qe e tradheton por nuk i sillet mire,te pakten rrespektoje familjen...
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4471

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-19, 23:36

Mendoj se do te ndahesha,martesa eshte dicka e shenjte dhe duhet te rrespektohet nga te dy bashkeshortet...nese kjo gje nuk ndodh me duket e kote te mbaj ne kembe dicka te vdekur!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-21, 13:25

edhe po te ishin femijet ne mes?
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-21, 13:30

Po!
Femijet nuk do te kishin kurre ngrohtesine familjare kur babi mendon per tjeter e mami bertet e qan ter kohes...
Me mire e ndan mendjen e iken bashke me femijet te pakten edhe ato e dine qe skane me nje familje te plote!!
Problemi eshte kur femra nuk ka mundesi ekonomike per te perballuar jeten jo te ideja te ndahem apo jo!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-21, 13:37

nuk eshte vetem arsyeja ekonomike arla. Pavaresisht se ti zgjedh te largohesh me femijet, ti kuure nuk do tu japesh dot atyre ate qe do tu jepte babai.
Natyrisht qe dicka e tille nuk suportohet, po para nje vendimi te tille duhet menduar me maturi per te ardhmen e femijve pastaj per te ardhmen tende......
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-21, 13:54

Me duket e kote te lej prane femijet nje personi qe nuk ka konceptin e familjes!!
Eshte ndryshe kur prinderit ndahen me konsensus sepse nuk duhen me por burri te merret me ke ti dal perpara e gruaja ti laj corapet te shtepia me duket pa kuptim,edhe pse ne mes jane femijet!!
Te thashe femijet rriten me dashurine e 2 prinderve,nese e njerit mungon pse duhet te jetojne ne nje shtepi se bashku sa per tu zene??!!
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-21, 14:05

Don Corleone shkruajti:edhe po te ishin femijet ne mes?

Ketu ndryshon shume puna. Cfare nuk jane ne gjendje te bejne prinderit per kolopucat e tyre. Mendoj se ne keto raste mund ta mbyllesh me shume sforco nje sy.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga kosta prej 2008-01-22, 19:27

do te ndahesha edhe po te kishte femije ne mes. pasi ne martese nuk duhet te tradhetojme kurre bashkeshorten ose bashkeshortin. :jo jo jo:
kosta
kosta

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 28
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4474

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-22, 22:19

po te vazhdoj e te rri do jete me keq edhe per femijet e mi...
si do ti rritesh me sherre me sharje????do jete ikone e bukur per femijet te shikoj prinderit duke u share,apo nenen e tyre te vuaj...kjo gjendje do ju bej me keq...
mund te jete e veshtire si fillim,normal por do ja dalim mbane...thjesht duet guxim force dhe besim....

....kemi degjuar shume raste te tilla qe:rri per hir te femijeve,e duroj se e dua...etj..por e di se si kane perfunduar keto raste?ka vrare gruaja burrin,femija baben....etj..
dmth.pasojat qe mund te kene me vone jane me te demshme..
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4471

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-22, 22:31

edhe un jam dakort me keto mendime qe u dhane me lart. Ndarja do te ishte rruga me e mire ne kete rast
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-22, 22:54

plptesisht dakort me anisa_3. Por kam nje pyetje, si e mendon ti kur femijet duan te rrine me babain pavaresisht se nuk e dine qe ka tradhetuar? Cfare duhet te beje nena qe ne kete rast eshte vetem?
( po marr shembull kur burri tradheton gruan). Me intereson shume kjo pike diskutimi......
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7998

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-24, 14:06

kjo mvaret nga mosha qe jane femijet,per tju shpjeguar gjendjen...
do mundoet te mbaj marrdhenie te mira me babain persa i perket per femijet... qe ata mund te takojne babain e tyre sa here te duan..
shiko qe te marresh vendime te tilla duet te gjendesh ne nje vend te tille se te ben vete gjendja qe te marresh vendimet e duhura..pastaj mvaret nga situata...
me beso cdo problem e ka nje zigjdhje...
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4471

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-26, 16:48

Po them vetem kaq
kur babai im vdiq iahte 32 vjec dhe nena ime 25
ajo nuk u martua me rriti femijet e saj dhe sot eshte nje grua e respektuar nga te gjith privilegj i madh per mua ta kem nene
dhe mrekulli qe u rrita ne nje familje te bashkuar dhe te vertet... faleminderit nene .. te dua me shum se jeten time
gjithmon-gjithmon
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4349

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-26, 22:07

Sinqerisht, komenti i mesiperm me mallengjeu.
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4597

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-28, 20:16

flm Eri
dhe un sinqerisht e shkrova
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4349

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-14, 10:41

Kurse une do boja rrugen me te shkurter do ti thuja ne mes te dy do ti varja me kok posht i keni pa filmat me turtur ate gje do boja masi te qisja dufin ne fun fare do ta ndasha... :twisted: :twisted: :twisted:
avatar
Almarin

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 28
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 4342

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga minka prej 2008-07-16, 15:25

do i lija targen dhe ku te kam par fukarallek.
minka
minka

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 112
Age : 32
Vendodhja : ENGLAND
Koha e lire : 24 ore e lir
Puna : se di ca do me then
Registration date : 18/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4190

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga mohi prej 2009-06-19, 00:31

po nese me don nuk do me kishte tradhtuar nese nuk me don me tradhton un pse te rrija me te asaj i mbetet vetem te iken o me femij o pa femij
mohi
mohi

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 33
Vendodhja : kosov
Registration date : 19/06/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3825

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty pershendetje

Mesazh nga kroni prej 2009-10-08, 22:09

do te ndahesha pa pasoja
kroni
kroni

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 57
Vendodhja : kosov
Koha e lire : mbramja
Puna : hidraulik
Registration date : 08/10/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3717

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga anisa prej 2009-10-27, 14:01

ateher , ne kte gjendje ku jan tani do te thoja qe NDOSHTA, PO NDOSHTA, mund te falja nje tradhti( thjesht nje nat)

po te vijn edhe keto te tjerat nga mbrapa... per hir te asnjerit nuk do te rrija me te!

femija do te ishte me i lumtur me prinder te ndar sesa me prinder qe jetojn bashk po nuk duhen e keqtrajtohen!
anisa
anisa
First Lady
First Lady

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4417

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Besiana prej 2015-04-09, 17:18

do ta hidhja nga krevati naten ne gjume Razz
Besiana
Besiana

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rat1010 Online
Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 29
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4578

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton? Empty Re: Cfare do benit po te zbulonitse bashkshorti/tja ju tradhton?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi