dite barbare

Shko poshtė

dite    barbare Empty dite barbare

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-01-04, 18:08

sot qa nuk ndigjon njeri vret familien ,vllai vret te vellain ,motren ,babai perdhunon te bijen ,kusheriri vret kusheririn,qa shqiperie qe eshte sot ...
.
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-04, 22:58

Mos shih vetem fundin e kazanit
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4605

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga NEO prej 2008-01-05, 13:00

po mire kane thene " fukarrallik maskarallik ".
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-01-05, 22:02

mbrem prap vrasje
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-01-08, 21:58

a e degjuat per ate plakun e plaken qe ishin mbytur me helm se ishin zene me djalin sa keq
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga NEO prej 2008-01-08, 22:13

eshte me te vertete per te ardhur keq. Djali me duket i kishte perzene nga shtepia. Por me tragjik ishte fakti qe ata e kishin hapur vete gropen ku do varroseshin.
Sbehemi si njerez ne....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Guest prej 2008-01-09, 11:00

kjo nuk ndodh vetem ne shqiperi!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-01-09, 17:30

jo nuk ndodh vetem ne shqiperi po sa e madhe esht shqiperia
Sajmiri
Sajmiri
Administrator
Administrator

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 35
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4441

http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-26, 15:33

ej nuk ndodhin vetem tek ne keto
un udhetoj shpesh neper europ dhe cfare nuk degjon dhe andej thjesht nuk ishim mesuar ne me keto ngjarje
qe jan te renda nuk kane diskutim por ... larg b.. tone
dhe familja duhet me shum pune jo vetem ti ushqejne femijet por me shum e dukat e dashuri ne familje e nuk do ndodhin kaq shum tragjedi
un jo qe si bej keq familjes po nuk e kuptoj dot diten e jeten pa ta
i kam te ter jasht po flas cdo dit ne msn e yahoo
i dua me duan
por edhe te tjerve si bej keq, nese do shihnin pak me shum punen tone e jo te tjerve di ishte me ndryshe
nejse mendimi im ciao
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4357

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Andi prej 2008-02-12, 21:41

kjo ndodh sepse ne shqiptaret jemi gjaknxehte dhe nuk mendohemi dy her per veprimin qe bejme,sidomos keto kohet e fundit ne shqiperi ndodh shpesh,arrihet deri aty sa vriten vllai me vllane per nje pellembe toke......

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

dite    barbare Rat1010 Online
dite    barbare Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dite    barbare Empty Re: dite barbare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi