Urime!

Shko poshtė

Urime! Empty Urime!

Mesazh nga vullnet prej 2009-04-16, 21:05

Urime per webin
Une jam vulletni dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire mes jush .
Faleminderit
vullnet
vullnet

Urime! Rat1010 Online
Urime! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vendodhja : Ne kerkim....
Registration date : 11/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3927

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urime! Empty Re: Urime!

Mesazh nga Andi prej 2009-04-16, 21:10

@vullnet shkruajti:Urime per webin
Une jam vulletni dhe shpresoj qe tia kaloj sa me mire mes jush .
Faleminderit

mire se erdhe ,shpresoj qe te jesh sa me aktiv :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Urime! Rat1010 Online
Urime! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10017

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urime! Empty Re: Urime!

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-17, 14:52

mirese erdhe .......
snaiper
snaiper
V.I.P
V.I.P

Urime! Rat1010 Online
Urime! Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 36
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4252

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urime! Empty Re: Urime!

Mesazh nga Bardha prej 2010-02-27, 15:39

MIR SE ERDHE JA KALOFSH MIR
Bardha
Bardha

Urime! Rat1010 Online
Urime! Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 28
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3862

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urime! Empty Re: Urime!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi