Kakavijė, kapen 40 kg heroinė, 5 nė pranga.

Shko poshtė

Kakavijė, kapen 40 kg heroinė, 5 nė pranga. Empty Kakavijė, kapen 40 kg heroinė, 5 nė pranga.

Mesazh nga Andi prej 2009-05-03, 05:08

• Ėshtė sekustruar nė Kakavijė sasia mė e madhe e lėndės narkotike, kapur ndonjėherė nė vendin tonė. 40 kg heroinė u sekustrua sot pas njė aksioni tė krimeve tė rėnda, tė cilėt kanė mundur tė vėnė nė pranga 5 persona.

GJIROKASTER- Sekuestrohet nė pikėn kufitare tė Kakavijės 40 kg heroinė, sasia mė e madhe e kėsaj lėnde narkotike kapur deri tani nė vendin tonė, nė vlerė rreth 500 mijė euro.

Burime tė sigurta tė Prokurorisė sė krimeve tė rėnda dhe Drejtoria e krimit tė organizuar nė Ministrinė e Brendshme thanė se janė arrestuar 5 shtetas, nga tė cilėt 2 shqiptarė dhe 3 gjermanė, si autorė tė lėndės narkotike. 2 prej shtetasve gjermanė ishin organizatorė tė kėtij tarfiku, ndėrsa 2 shqiptarėt kishin rolin e korrierit.

Dy shtetasit shqiptarė janė nga qyteti i Fierit. Policia ka zbardhur edhe emrat e dy fierakėve tė arrestuar. Ata janė, Zaim Tafa pronar i njė lokali tė njohur nė Patos si dhe Alban Pėllumbi. Heroina ishte fshehur nė njė makinė me targa gjermane, e ndarė nė 80 pako dhe ishte planifikuar tė kalonte nepėrmjet Greqisė, duke pasur si destinacion final shtetin Gjerman.

Mėsohet gjithashtu se njė shtetas gjerman, pjesė e tė njėjtit rrjet, u kap nė Rinas rreth orės 15:00, teksa do largohej nga vendi.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Kakavijė, kapen 40 kg heroinė, 5 nė pranga. Rat1010 Online
Kakavijė, kapen 40 kg heroinė, 5 nė pranga. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi