Presidenti Topi voton : Sot hapet rruga drejt BE

Shko poshtė

Presidenti Topi voton : Sot hapet rruga drejt BE Empty Presidenti Topi voton : Sot hapet rruga drejt BE

Mesazh nga Andi prej 2009-06-28, 13:38

Pasi hodhi votėn nė qendrėn e votimit nė shkollėn “Servete Maci”, presidenti Topi theksoi se sot tė gjithė duhet tė tregojmė se jemi njė vend qė kemi arritur nė njė stad tė rėndėsishėm tė demokracisė dhe rruga drejt BE-sė duhet tė jetė e hapur.

TIRANE- Presidenti i Republikės, Bamir Topi votoi para pak minutash nė qendrėn e votimit nė shkollėn “Servete Maci”.
Presidenti u ka bėrė apel qyetarėve ta vlerėsojnė kėtė ditė tė rėndėsishme si njė stad tė ri tė rėndėsishėm.
“Ėshtė momenti mė domethėnės dhe duhet thėnė se janė zgjedhje shumė tė rėndėsishme pėr Shqipėrine qė do t’i hapin vendit rrugėn pėr nė BE”, deklaroi Topi.

Ndėr tė tjera kreu i shtetit theksoi se tė gjithė duhet tė tregojmė se jemi njė vend qė kemi arritur nė njė stad tė rėndėsishėm tė demokracisė dhe rruga drejt BE-sė duhet tė jetė e hapur.

“Njerėzit duhet tė jenė tė lirė dhe shumė shpejt duhet tė jemi pjesė e familjes sė madhe europiane”, pėrfundoi Topi.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Presidenti Topi voton : Sot hapet rruga drejt BE Rat1010 Online
Presidenti Topi voton : Sot hapet rruga drejt BE Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi