Berisha sulmon Ramėn: Nxiu rrugėn Durrės-Kukės.

Shko poshtė

Berisha sulmon Ramėn: Nxiu rrugėn Durrės-Kukės. Empty Berisha sulmon Ramėn: Nxiu rrugėn Durrės-Kukės.

Mesazh nga Andi prej 2009-07-25, 00:53

• Kryeministri Berisha ka sulmuar kreun e PS, Rama nė Kukės gjatė njė turi inagurimesh. Rama, ka theksuar shefi i ekzekutivit, ėshtė ai qė nxiu korridorin Durrės-Kukės duke e cilėsuar si uzurpues tė sistemit tė drejtėsisė.

KUKES- Kryeministri Sali Berisha ka vijuar turin e falenderimeve nė Kukės, ku ka inauguruar edhe nisjen e punimeve nė segmentin qė lidh Hasin me rrugėn Durrės-Kukės. Gjatė fjalės sė tij Berisha ka sulmuar ashpėr kryesocialistin Rama, duke e cilėsuar atė si humbėsin e madh tė zgjedhjeve tė 28 qershorit.

“Teza famėzezė e humbėsit Edi Rama pasi volli vrer, shpifje dhe trillime, pasi pėrdori bashkė me tė tjerėt nė mėnyrėn mė monstruoze institucionin e akuzės, nxorri tezėn famėkeqe se kjo ėshtė rruga e asgjėkundit. Do ti them sot se Kosova ėshtė gjysma e Kombit ndėrsa ti je turpi i tij” u shpreh kryeministri.

Berisha premtoi se investime tė tilla do tė kryhen nė tė gjitha zonat e vendit pėr tė vijuar atė qė ai e quajti, projektin e Shqipėrisė Europiane.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Berisha sulmon Ramėn: Nxiu rrugėn Durrės-Kukės. Rat1010 Online
Berisha sulmon Ramėn: Nxiu rrugėn Durrės-Kukės. Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi