Eshte mire te jesh femer sepse...

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-23, 19:26

-nuk merresh ti me punet e renda
-prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh
-mund te rrish fare rehat kembe mbi kembe

-nese je e shkurter,je funksionale - pa kuptim kjo
-nese ai ėshtė arkitekt,doktor,inxhinier,etj..je gjithmone ti ajo qė komandon

-gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen
-te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone
-mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur
-jeton me gjatė dhe me intensivisht
-nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare

-kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri(pnv se ai do te marre pėr leket)
-e sheh jeten si romance
-nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate
-mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "Si je"
-duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka
-hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme
-ne restorant te sherbejne te pares

-mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje
-neper rrembime na shpetojne te parave
-dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni
-mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay
-nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo

-nuk mbetemi tullace etj etj
Very Happy Very Happy Very Happy


Keto jane vetem pak nga motivet per te cilat eshte bukur te jesh femer!! Very Happy Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga NEO prej 2008-01-23, 22:26

ueeeeeeeeeee, se ku i gjen keto studime ti arla nje zot e di. Very Happy
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-23, 22:32

arla shkruajti:

-nuk merresh ti me punet e renda - ou avash icik se ju ne shum raste rrini mbyll ne shtepi se skeni pune
-prinderit nuk te thone se kur duhet te qethesh e te ruhesh - Pse neve na thon kur teqethemi???
-mund te rrish fare rehat kembe mbi kembe - Per kete ke te drejte
Very Happy:D
-nese je e shkurter,je funksionale - pa kuptim kjo
-nese ai ėshtė arkitekt,doktor,inxhinier,etj..je gjithmone ti ajo qė komandon - Nese ai eshte budalla atehere e komandon femra
Very Happy
-gjen gjithnje ndonje qė te paguaje tavolinen - Skemi nevoje per kete gje se kemi lek vet
-te mjafton shume pak pėr te kuptuar ate qė te tjeret duan te thone - Kjo eshte per ne se ju skuptoni asnje gje
-mund te kesh njė shok pa e deshiruar si te dashur - Dmth djemte spaskan shoqe????
-jeton me gjatė dhe me intensivisht - ja ke fut kot
-nuk rrezikon te besh femije ne moshen 70 vjecare - Jemi te forte ne djemt edhe duke vdek bejme femije
Very Happy Very Happy Very Happy
-kur je e re mund te martohesh me njė plak te pasur,qė kur te plakesh te mund te martohesh me njė te ri(pnv se ai do te marre pėr leket) - Sa
interesaxhie qe jeni...

-e sheh jeten si romance - ehe cna duhet ta shohim jeten ashtu
-nuk merr gjithmone kravata pėr dhurate - Ja ke fut kot edhe per kete
-mund ti telefonosh njė mikeje edhe thjesht pėr ta pyetur "Si je" - E quan avantazh kete???
-duke veshur njėlloj te ri te brendshmesh,rregullon gjithcka - ju lumt per kete
-hakmarrje e femrave mund te jetė shume me e rrezikshme - po me po
-ne restorant te sherbejne te pares - po pastaj, perfitoni nga rasti qe jemi ne gentleman
Very Happy
-mjafton njė buzeqeshje dhe njė shikim i embel pėr te zgjidhur cdo gje - nuk eshte gjithmon e vertet
-neper rrembime na shpetojne te parave - Ne skemi nevoje te na shpetojne
-dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni - Dmth jeni tradhtare
-mund te flem me nje shoqe pa pasur frike se mos na quajne gay - cna duhet neve te flejme me shoket ????
-nese bejme pune burrash jemi te forta,nese ato bejne punet tona jane homo - nuk bejme ndonjeher pune grash

-nuk mbetemi tullace etj etj - Tani edhe ne nuk mbetemi tullac, e pat ronaldon ca i beri flokeve Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy


Keto jane vetem pak nga motivet per te cilat eshte bukur te jesh femer!! Very Happy Very Happy Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-23, 22:50, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-23, 22:49

dime gjithmone se femija jone eshte me te vertet i joni

Ne mendojme se jemi babai e te gjithe lagjes, A nuk eshte eksituese?
:bukur:
Eri-B
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 28
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4599

http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-01-24, 13:59

femra hesapi...
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4473

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-25, 19:43

Very Happy te jesh "femer"ah fjale e madhe
duhet shum te jesh femer e vertet.
sepse cdo gje shuhet e venitet nese e perdor keq veten
por me besoni ...
jam femer dhe eshte privilegj
spese dhe natyra esht lodhur pak me shum kur na krijoi sepse do vazhdonim te riprterinim jeten
a ka gje me te bukur????????
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-25, 21:09

he pra ka??normal se ska gje me te bukur se te jesh femer!! Very Happy Very Happy
Anonymous
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga NEO prej 2008-01-26, 00:17

eh, po mi po, tani qe jeni femra, skeni cbeni do pershtateni ne baze te asaj qe ju ru shorti te jeni Very Happy

Sa per natyren happy, eshte lodhur me shume me ne se me ju. me ne u mor diten e gjashte, dhe pothuaj gjate gjithe dites. Nga darka u krijua femra, dhe u krijua pernjehere nga brinja e tij (mashkullit), keshtu qe ju jeni qershia ne maje te tortes Very Happy:D:D
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-26, 14:07

hahah don
po pra per "qershine e kisha fjalen dhe une..
e po ce do tortetn pa "qershi"?? hah bukur sh bukur Don
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga NEO prej 2008-01-26, 14:15

jo mi jo ske ce do, prandaj natyra e pati parasysh kete kur krijoi femren.....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga happy girl prej 2008-01-26, 16:40

po jo vetem natyra por duhet ta kini dhe ju djemte parasysh kete
mos hani torte pa qershi hahah
jo per gje po "do pendoheni"
ciao
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4351

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga NEO prej 2008-01-26, 22:46

natyra e pati parasysh qe te ne e servirte ne. Cdo torte e ka nje qershi, por sa rendesi i veme ne qershise ketu eshte problemi....
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8000

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Guest prej 2008-01-27, 23:45

per te vetmen gje sepse behesh NENE!!!
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Chrysa prej 2008-05-28, 19:14

Female are THE BEST!! sorry boys!! Por qar tju them nga ku te filloj dhe nga ku te mbaroj!! Sdo mbaroj deri neser!!!
Chrysa
Chrysa

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 898
Age : 29
Vendodhja : Greece
Koha e lire : pc, friends, cinema, music etc
Puna : studente
Registration date : 20/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4239

http://sailormoon.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga adiii prej 2008-06-05, 01:31

ashtu esht pikes i ke ra, femra esht shum e mire kur je femer ke shum perparsi ne jet, pa femer ska jet, edhe zoti boni adamin dhe tha cfar do bej ky qyqar vetem, po ja bej nje femer qe te argetohet , dhe boni even,se mos ta kish bo even adami me kushe di se me ke do u merte, me kte rast i tha kur te kesh koh te lir mere even dhe dil nje xhiro ne plazh, se femrat i kan flopket e gjta ment e shkurtera, por mos na lsht zoti pa to, se edhe ne skena me cfar me u mare,argetohemi dhe i argetojm, te keni jet
adiii
adiii

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 4222

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga besa prej 2008-06-05, 11:48

Nuk ka me mire se te jeshe femer.
vetem per nje gje eshte me mire te jesh mashkull..te besh cicin pa u ulur jajhah.
besa
besa

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Numri i postimeve : 48
Age : 35
Vendodhja : prishtine
Koha e lire : pak
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4225

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Andi prej 2008-06-05, 16:58

arsye shum e forte dhe origjinale kjo e mashkullit :qesh me lot:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-08, 15:31

ke zakone
Partizan
Partizan

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4208

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-08, 15:34

:bravo: :bravo: :qesh qesh qesh: Eshte mire te jesh femer sepse... 114315
@besa shkruajti:Nuk ka me mire se te jeshe femer.
vetem per nje gje eshte me mire te jesh mashkull..te besh cicin pa u ulur jajhah.
Partizan
Partizan

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4208

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-08, 15:36

se mora vesh qysh vihet fotua ktu
Partizan
Partizan

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4208

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Partizan prej 2008-06-08, 15:40

:bravo: :dush: Eshte mire te jesh femer sepse... 898859
Partizan
Partizan

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 38
Vendodhja : TORINO
Koha e lire : SKARSON
Puna : pa bereqet
Registration date : 08/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4208

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Andi prej 2008-06-08, 15:54

@Partizan shkruajti:se mora vesh qysh vihet fotua ktu

nese e ke fjalen per te vendosur foton personale ateher vepro keshtu:
1)shko tek profili
2) ikona personale

dhe aty vendos foton qe do.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga anisa prej 2008-06-09, 18:54

UFFF.. UN VDES TE KISHA LINDUR DJAL.. PO CTI BEJ !! Razz
anisa
anisa
First Lady
First Lady

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 335
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : se di ca esht...
Registration date : 07/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 4419

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Andi prej 2008-06-09, 19:03

@anisa shkruajti:UFFF.. UN VDES TE KISHA LINDUR DJAL.. PO CTI BEJ !! Razz


PSE? :hashash:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Nertila prej 2008-06-10, 12:47

@besa shkruajti:Nuk ka me mire se te jeshe femer.
vetem per nje gje eshte me mire te jesh mashkull..te besh cicin pa u ulur jajhah.
hahahhahahahahah vetem kjo eshte arsya ?
Nertila
Nertila

Eshte mire te jesh femer sepse... Rat1010 Online
Eshte mire te jesh femer sepse... Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 157
Vendodhja : Andej kenej gjithandej
Koha e lire : nuk kam ma kan vjedh
Puna : Studente
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4199

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eshte mire te jesh femer sepse... Empty Re: Eshte mire te jesh femer sepse...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi