Pyetje rreth antareve te forumit?

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-07, 22:38

du me pyt anisen
e ca ke bo ti mi qe je vip-ja e forumit???
jo per gje po me duket se ta kan dhon me hater ate medalje Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4394

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Guest prej 2008-04-09, 11:06

Very Happy happy, po ku di un ?? ja pyt andin edhe dark angel!! un skam faj !! Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Guest prej 2008-04-09, 11:08

un ja po pyes andin.

o andooo, ca kam ber un mo qe jam vip-se e forumit??

me hater ma keni dhen medaljen??

Very Happy
Anonymous
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-12, 12:38

pyta anisen jo ty apo jeni e njejta gje nejse ma heter ta kan dhon se e di Very Happy
happy girl
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 4394

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-04-18, 11:17

nje pyetje per te gjithe anetaret:
ku jeni ore,nga keni hum te gjithe????
anisa_3
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 36
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 4516

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga NEO prej 2008-04-18, 22:22

kena pas ca pune o anisa_3 nga lagja tjeter prandaj skemi hy, tani do jemi me shpesh ketej. :gezuar:
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rat1010 Online
Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8043

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pyetje rreth antareve te forumit? - Faqe 4 Empty Re: Pyetje rreth antareve te forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi