Prezantime

Faqja 23 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-26, 15:56

mire se erdhe patriote. (alesia).... spresoj tia kalosh mire ktu ne forum..... :gezuar:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-27, 08:33

ckemi more dino si ja ke kaluar keto dite Prezantime - Faqe 23 71826 dino
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-27, 08:38

po jemi ne pune mo candy girl ske cben keshtu eka jeta kot
alesja tolaj
alesja tolaj

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 37
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3870

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-29, 00:08

@alesja tolaj shkruajti:ckemi more dino si ja ke kaluar keto dite Prezantime - Faqe 23 71826 dinopo nga un mire moj alesia, sic e the dhe ti , pune anej- knej ca me bo...:gezuar:
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 02:35

ja ku erdha dhe un ktuuu...psh te gjithve nga O-2...se 1 sha jeni vete, po kaloja knej verdall dhe pash kte forum kaq te bukur dhe erdha..shpresoi ti kaloj bukur ktu...

:ckemi:
O-2
O-2

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3822

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga arbeni prej 2009-09-04, 14:59

mirdita
arbeni
arbeni

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 27
Vendodhja : peje
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3760

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 16:00

candy girl shkruajti:Mir se erdhe Very Happy
do tia kalosh bukur ktu.... Wink


flm rrushe...Very Happy

shpresoi te argetohemi sa me shume te gjith bashk...:gezuar:
O-2
O-2

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3822

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga linka prej 2009-09-04, 17:28

prsh per gjith antaret e rinj ketu .. :gezuar:

do me duhet te beja nji prezantim prap , ka kohe qe skam hyr ne kete forum :S:S
linka
linka
<-«peace»->
Prezantime - Faqe 23 Rank_6-1

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6466

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 19:58

epo beje se nuk ben keq ne antaret e rinj do te te njohim.. Wink

flm per prsh.. :gezuar:
O-2
O-2

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3822

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga dark angle prej 2009-09-05, 17:49

jam dark angle
antare e re e ketij forumi jam 17 vjec shprehja qe perdor gjithmon eshte

EKZISTON NJE MOMENT PER TE HARRUAR GJITH JETEN POR NUK EKZISTON GJITH JETA PER TE HARRUAR NJE MOMENT
dark angle
dark angle

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 36
Age : 27
Vendodhja : elbasan
Koha e lire : FORUMET
Registration date : 05/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3789

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-05, 18:35

Mirse erdhe dark angel shpresoi tia kalosh bukur dhe te sjellesh sa me shume ide ne kte forum.. :gezuar:
O-2
O-2

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3822

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga linka prej 2009-09-07, 14:03

candy girl shkruajti:
@linka shkruajti:prsh per gjith antaret e rinj ketu .. :gezuar:

do me duhet te beja nji prezantim prap , ka kohe qe skam hyr ne kete forum :S:S

ska gje e bejme bashk prezantimin se edhe un ka bere mungesa(po me arsye ama)Very Happy Very Happy Very Happy

jo me e kemi bere njiher pse ta bejme prap Very Happy:D ?
linka
linka
<-«peace»->
Prezantime - Faqe 23 Rank_6-1

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 29
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 6466

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-07, 16:58

si te doni , sju detyron njeri me zor Wink
O-2
O-2

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 29
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3822

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-09-07, 23:21

mire se keni ardh ju te rinjte,uroj tja kaloni mire ketu :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10025

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga yllza prej 2009-12-10, 22:00

Prezantime - Faqe 23 861470 TUNGI!UNE JAM YLLZA,JAM 20 VJECARE
STUDIOJ...DHE ERDHA EDHE UNE KETU NE MESIN TUAJ...OK
yllza
yllza

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 30
Vendodhja : maqedoni
Registration date : 10/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3674

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga yllza prej 2009-12-10, 22:09

@Andi shkruajti:mire se keni ardh ju te rinjte,uroj tja kaloni mire ketu Prezantime - Faqe 23 970352
flm mir se ju gjeta nga yllzaPrezantime - Faqe 23 791394
yllza
yllza

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 30
Vendodhja : maqedoni
Registration date : 10/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3674

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-12-11, 03:18

[quote="yllza"]Prezantime - Faqe 23 861470 TUNGI!UNE JAM YLLZA,JAM 20 VJECARE
STUDIOJ...DHE ERDHA EDHE UNE KETU NE MESIN TUAJ...OK[/quote


welcome, shpresoj ti kalosh sa me mire, dhe te jesh sa me aktive..Prezantime - Faqe 23 970352
The Bloody Alboz
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 29
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6913

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 20:53

hey,pershendetje te gjitheve...une vetequhem dreamysmart dhe sic duket ne te majte te ketij komenti,jam 17 vjec...skam sh qe jam regjistruar ne kte forum por megjithate me pelqen :)....kam lexuar edhe shume komente ne shume nga kto tema dhe te gjithe antaret me duken sh te mire dhe miq me njeri tjetrin...shpresoj qe te jem dhe une nje prej tyre se shpejti Prezantime - Faqe 23 28337
dreamysmart
dreamysmart

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 27
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3919

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-05, 21:02

Te uroj mireseardhjen ne emer te stafit te hapsirajuaj.com, dhe qendrim sa me te kendshem Prezantime - Faqe 23 188948
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 21:16

shpejt u kujtove per mirseardhjen Razz...po edhe une xhanem..shpejt u kujtova per prezantimin lol!
dreamysmart
dreamysmart

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 27
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3919

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-05, 21:17

epo mendova se e kishe bere prezantimin njehere :)
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 21:24

ncuq...sa turp un.... :zhdukuuu:
dreamysmart
dreamysmart

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 27
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3919

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-15, 14:23

pershendetje.une identifikohem me emrin lepurushi.jam 20vjece.jam nga Vlora,banoj ne sr.me pelqyen shume temat e ketij forumi,jan shume interesante dhe terheqese.
lepurushi
lepurushi

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 30
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3589

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-15, 15:20

Mire se vjen lepurushi. Te urojme qendrim sa me te kendshem ne shoqerine e ketij forumi.
avatar
NEO
Ekspert
Ekspert

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 35
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 8006

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga blerina.S prej 2010-07-17, 15:16

jam blerina nga kosova jam regjistru se mkan pelqy shum temat e ktij forumi gjithashtuu edhe antart
blerina.S
blerina.S

Prezantime - Faqe 23 Rat1010 Online
Prezantime - Faqe 23 Rot10 Offline

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 50
Vendodhja : Prishtin
Registration date : 10/07/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3451

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezantime - Faqe 23 Empty Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 23 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi