Shkodėr, e godet rrufeja, vdes njė 50 vjeēar

Shko poshtė

Shkodėr, e godet rrufeja, vdes njė 50 vjeēar Empty Shkodėr, e godet rrufeja, vdes njė 50 vjeēar

Mesazh nga Andi prej 2009-04-21, 01:58

• Nje 50 vjecari pasi kishte mbaruar orarin e punės nė qytetin e Shkodrės ka qėnė duke u kthyer nė shtėpinė e tij ne fshat, por njė shkrepje e papritur vetėtime i ka shkaktuar atij vdekjen e menjėhershme.

SHKODER-Njė 50 vjeēar me banim nė fshatin Bardhaj tė rrethit Shkodėr ka mbetur i vdekur nė orėt e mbasditės sė sotme pas njė vetėtime qė ka shkrepur nė mėnyrė tė shpejtė pas prishjes sė papritur tė motit. Burime pranė komisariatit tė policisė sė Shkodrės thanė se viktimė e rrufesė ka mbetur shtetasi Loro Ndreca, 50 vjec, i lindur nė fshatin Mazrrek dhe me banim nė fshatin Bardhaj, pak kilometra larg qytetit tė Shkodrės. Nga tė njėjtat burime mėsohet se Ndreca pasi kishte mbaruar orarin e punės nė qytetin e Shkodrės ka qėnė duke u kthyer nė shtėpinė e tij, por teksa kalonte pranė urės sė Bardhajve mbi lumin Kir, njė shkrepje e papritur vetėtime qė ka ardhur si rezultat i prishjes sė motit i ka shkaktuar atij vdekjen e menjėhershme.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
Andi
Andi
WebMaster
WebMaster

Shkodėr, e godet rrufeja, vdes njė 50 vjeēar Rat1010 Online
Shkodėr, e godet rrufeja, vdes njė 50 vjeēar Rot10 Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 32
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 10019

http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi